_

Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Врослий ніготь – досить-таки поширена проблема, від якої страждають люди різного віку і статі. Медицина дала цій проблемі назва – онигрифоз або оникриптоз, а полягає вона в тому, що з одного боку нігтьового валика ніготь вростає в шкіру. Це супроводжується хворобливістю в місці вростання при ходьбі, а також, під час натискання, можуть з’явитися виділення. В такому випадку не обійтися без медичної допомоги. Найкращою методикою лікування цієї недуги буде видалення врослого нігтя лазером, ціна на цю послугу цілком прийнятна, враховуючи той факт, що проблема вирішується практично безболісно і йде назавжди.

Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Необхідно знати: Психосоматика врослий ніготь

Чому варто проводити лікування врослого нігтя саме лазером?

Якщо на ранніх стадіях не вирішити проблему врослого нігтя, результат може бути найгіршим: можливо початок гнійного запалення, можуть розростатися м’які тканини. А не лікований гнійний процес, у свою чергу, може закінчитися некрозом, гангреною, остеомієліт, що призведе до ампутацію фаланги або навіть цілого пальця. Раніше єдиним методом лікування нігтя, що вріс, було оперативне втручання. Але сьогодні існує більш сучасне і цивілізоване рішення, яке використовують у приватних клініках. Тут можна видалити врослий ніготь лазером, ціна цього рішення проблеми не дорожче тих переваг, які можна отримати від такого методу:

 • по-перше, ця процедура малоінвазивна;
 • по-друге, загоєння відбуватиметься набагато швидше;
 • -третє, не буде обезображивающих шрамів.

Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Так хіба грає роль ціна видалення врослого нігтя лазером, якщо процедура так проста, безболісна і позбавляє від проблеми повністю за короткий термін?

Більш детально про процедуру – тут

Необхідно знати: Пилка для врослого нігтя

Для того щоб провести лікування врослого нігтя, потрібно просто приїхати в клініку, де проводяться подібні операції. Якщо адреса невідома, можна знайти інформацію в Інтернеті, ввівши запит в пошукову рядок: видалення врослого нігтя лазером ціна. Зазвичай, сучасні клініки мають свій сайт, де є все, що необхідно знати, перед тим як йти на процедуру або прийом до лікаря. Уточнити години прийому того чи іншого фахівця, можна навіть отримати консультацію онлайн, записатися на прийом, а також дізнатися, яка ціна видалення врослого нігтя лазером.

На сайті клініки можна також прочитати відгуки тих, хто вже пройшов таку процедуру. Можна переконатися самому, що більш ефективного методу лікування даної проблеми просто не існує. Багато пацієнтів довгий час мучилися від хронічного перебігу врослого нігтя, неодноразово вдавалися до оперативного втручання, після якого слідував тривалий період реабілітації з прийомом антибіотиків та інших препаратів, але все повторювалося знову і знову. У той час як лікування врослого нігтя лазером (ціна на цю хірургічну процедуру встановлена в доступному діапазоні), вирішило проблему раз і назавжди.

Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Необхідно знати: Медичний педикюр при врослому нігті

Після процедури корекції врослого нігтя за допомогою лазера ніготь набуває естетичний і акуратний вигляд. Для того щоб не виникало необхідності в такій операції, необхідно правильно обрізати ніготь, ходити тільки зручне взуття.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Александр

  Збираюся робити дану процедуру. Порадив друг. Йому допомогло.

 2. Ирина

  Вважаю, що краще заплатити дорожче, але що б було виконано все на високому рівні, висококваліфікованим спеціалістом.

 3. Марина Іванівна

  У мене знайома видаляла і все одно все повторилося. Тут бі не ціну, а хорошого фахівця знайти!

 4. Оксана

  Зараз стільки різних медичних центрів є. Що не знаєш, в який і звернутися.

 5. Олег

  Головне, щоб клініка дійсно хороша була.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *