_

Ирунин. Інструкція по застосуванню, ціна та відгуки про лікування

Ирунин – досить поширений препарат, який використовується багатьма людьми. Це засіб широкого дії, допомагає боротися з проявами грибка. Основна перевага в тому, що його компоненти можуть інгібувати проведення синтезу ергостерину в клітинних мембранах грибка, за рахунок чого відбувається їх руйнування. Це основна причина, чому його застосовують при боротьбі з дерматофитозами, дріжджовими грибками класу Candida, пліснявими грибками та іншими паразитами, з-за яких виникають проблеми з шкірними покривами і не тільки. склад засоби входять допоміжні речовини і основний елемент – ітраконазол.

Ирунин. Інструкція по застосуванню, ціна та відгуки про лікування

Познайомимося з правилами прийому препарату

Використовується засіб у вигляді капсул, приймається усередину після щільної їжі. Завдяки цьому концентрація речовини в тканинах шкіри, в яких є кератин, буде приблизно в 4 рази вищі концентрації речовини в плазмі крові. Виводитися вона буде виключно виходячи з того, як проводиться регенерація шкіри. На відміну від показника концентрації речовини у плазмі крові, яка вже не буде визначатися через тиждень після закінчення використання речовини, терапевтична концентрація кошти в шкірі збережеться ще близько місяця після моменту закінчення прийняття кошти.

Основні складові препарату буде перебувати в кератині нігтьової пластини через тиждень після початку прийому ліків, а вони збережуться приблизно на півроку після того, коли пацієнт проходить курс лікування препаратом довжиною до 3 місяців. Виводиться дана речовина також секретами потових і сальних залоз.

Переваги ліки в тому, що воно досить легко буде розподілятися в тканинах, які легко піддається грибковим хворобам. Концентрується в шлунку, м’язах, селезінці, печінці, нирках. У цих місцях засіб приблизно в три рази перевищує свою концентрацію, ніж у показнику, який утворюється при дослідженні плазми крові.

При прийомі відбувається метаболізм активної речовини в печінці, за рахунок чого з’являється чимала кількість метаболітів. Одним із них виступає і гидроксиитраконазол. Він має гарне протигрибкову дію. Що стосується його виведення з організму, то це відбувається протягом декількох днів.

Ирунин. Інструкція по застосуванню, ціна та відгуки про лікування

На тему: Лікування грибка нігтів оцтом

Застосування, показання та протипоказання

Оскільки препарат має дуже широкий спектр дії, показаннями до застосування є наступні симптоми:

 1. Прояв висівкоподібного лишаю.
 2. Дерматомікози.
 3. грибковий Кератит.
 4. Мікози, які проявляються системно. До них відносять кандидоз, споротрихоз, бластомікоз та інші.
 5. Захворювання, викликані пліснявими грибами або дерматофітами.
 6. Кандидомікоз, що виявляється зміною виду шкіри і слизових оболонок.
 7. Рецидивуючий або звичайний вульвовагінальний кандидоз.

Перевага використання препарату в тому, що протипоказань до його використання практично немає. До ознак відноситься тільки підвищена чутливість до складових препарату або алергія на них.

Перед тим, як ви будете використовувати препарат, необхідно ретельно ознайомитися з інструкцією, адже там є цілий перелік протипоказань. Якщо вам попався Ирунин, інструкція по застосуванню, ціна та відгуки – це не єдині критерії, які ви повинні вивчити перед прийомом. Подивіться, який додатковий ефект можна отримати при використанні препарату, навіть якщо його вам призначив лікар:

 1. Кропив’янка.
 2. Нудота, блювання, біль у животі.
 3. Головний біль, запаморочення.
 4. Набряк легенів.
 5. Токсичне ураження печінки.
 6. Жовтяниця.
 7. Диспепсія.
 8. Порушення менструального циклу.
 9. Зміни кольору сечі.
 10. Серцева недостатність.

Це далеко не весь перелік побічних ефектів, які можуть виникати під час прийому даного препарату. Якщо є якісь побоювання на рахунок цього, то краще проконсультуватися з лікарем, можливо, підібрати альтернативний варіант лікування виявилися грибкових захворювань.

Ирунин. Інструкція по застосуванню, ціна та відгуки про лікування

Використання препарату вагітними

Одним з актуальних питань є використання даного медичного препарату жінками, які перебувають в очікуванні дитини або проводять годування груддю. Питання актуальне, з тієї причини, що у зв’язку із змінами в організмі, в тому числі і гормональних, можливо придбання захворювання, так і відзначаються випадок зниження імунітету у вагітних. Багато жінок, які знаходяться в цікавому положенні, стикаються з подібного роду неприємним явищем, лікування якого відкладати не можна. Якщо розглядати Ирунин, то інструкція щодо застосування цього препарату вкаже на те, що вагітним засіб буде прописуватися тільки в самих крайніх випадках – коли імовірно користь від застосування препарату для матері буде на порядок перевищувати ризик, які можливо отримає плід. У мінімальних кількостях виділення активної речовини відбуватиметься з грудним молоком. Тому у випадку, якщо жінка проводить лактацію, необхідно ретельно відслідковувати, яка користь для матері і якої шкоди для немовляти буде виходити у випадку використання даного препарату. Якщо є чималі сумніви в даному питанні, то фахівці пропонують повністю відмовитися від грудного вигодовування, щоб вилікуватися повністю матері і не нашкодити малюкові.

Якщо препарат був виписаний для використання жінці дітородного віку, то необхідно підбирати гарні методи контрацепції протягом усього курсу проведення лікування. Дане питання перестане бути актуальним лише після того, коли відбудеться завершення першої менструації поле лікування. Тільки тоді можна уникнути ризику, який пов’язаний з впливом препарату на організм жінки.

Як може використовуватися засіб?

Якщо розглянути препарат Ирунин, інструкція буде вказувати на кілька варіантів прийому засобу. Розглянемо основні з них:

 1. Використання интервагинально. У цьому випадку таблетки будуть водитися у піхву один раз в день перед відходом до сну. Проводиться процедура в положенні лежачи, при цьому жінка перебуває на спині і злегка згинає ноги в колінах. Тривалість лікування може доходити до 2 тижнів. Якщо є необхідність, лікар призначає додатковий курс використання препарати.
 2. Якщо йде використання речовини капсулах, їх приймають одразу після їжі для того, щоб речовина дуже швидко абсорбувалося в організмі. Капсулу проковтують цілком. Що стосується дозування, то при різних захворюваннях вона буде видозмінюватися. Наприклад, 2 рази на добу по 200 мг препарат приймається у разі вульвовагінального кандидозу. Лікування проводиться лише один день. Якщо є оральний кандидоз, то лікування проводиться протягом 15 днів, проводиться прийом препарату один раз на добу в кількості 100 міліграм.
 3. отрубевидном лишаї тривалість лікування становить тиждень, один раз на добу приймається 200 міліграм речовини. Якщо спостерігається дерматомікоз гладкої шкіри, то лікування проводиться протягом тижня, приймається 200 мг препарату 1 раз на добу.

Ирунин. Інструкція по застосуванню, ціна та відгуки про лікування

На тему: Лікування грибка нігтів при запущеній формі

Взаємодія з іншими ліками

Найчастіше Ирунин, відгуки про який у величезній кількості є в мережі, призначається ніяк одиничний засіб для лікування, хоча буває доповненням до певного комплексу. З цієї причини зазначимо, що не одночасно приймати даний препарат з фенітоїном, рифампіцином, рифабутином. Основна причина цього – зниження активності речовин, які є в Ирунине.

Перед прийомом медикаментів бажано провести консультацію з лікуючим лікарем, який визначить, поєднання яких препаратів можливо з Ирунином, а від яких варто відмовитися. Якщо неправильно підібрати засоби, які будуть використовуватися паралельно, то не виключено, що виникнуть побічні дії, або погіршення загального ефекту від використовуваних препаратів. Наприклад, виключено паралельне застосування з цією речовиною азеластина, астемізолу, мідазоламу, хінідину та інших речовин.

Не виявлено жодних взаємодій між основним компонентом Ирунина і флувастатином. Немає побічних ефектів, які будуть надаватися на метаболізм у разі, якщо є з’єднання Ирунина з норетистерон або етинілестрадіолом.

Тут же відзначимо, що у препарату багато аналогів, до яких відносяться Текназол, Орунит, Румикоз, Итразол; Ітраконазол, Итрамикол, Кандитрал, Миконихол, Орунгал, Орунгамин.

Ирунин. Інструкція по застосуванню, ціна та відгуки про лікування

Застосування речовини

Була отримана інформація про те, що у деяких людей мають ниркову недостатність можуть бути проблеми при прийомі кошти. Відповідно, його використання виключено людьми, у яких є таке захворювання. Приймати препарат можна тільки після консультації з лікуючим лікарем, а також чіткого визначення дози речовини, яка буде безпечною для здоров’я.

Одразу необхідно відзначити, що досить важливим є і питання режиму прийому і дозування препарату, а також індивідуальні особливості організму. Наприклад, якщо у пацієнта є захворювання серця, ниркова недостатність або хронічні захворювання легень, бажано замінити в даний засіб на аналог.

Можливо загострення ниркової недостатності у людей, які раніше страждали на проблеми з цим органом. В такому випадку також бажано використовувати який-небудь аналог.

Що стосується передозування, то поки що не було зафіксовано жодних побічних ефектів. Тим не менш, якщо кількість препарату, яке повинно бути прийнято, було перевищено, протягом години після прийому засобу необхідно промити шлунок, а після випити активоване вугілля або препарат, що має аналогічну дію.

Актуальне питання прийому кошти у людей, які знаходяться за кермом. Зазначимо, що препарат не буде надавати ніякого впливу на здатність керування транспортним засобом. Уповільнення психомоторних реакцій він не викликає, навіть у випадку, якщо людина потребує високої концентрації уваги.

Якщо вас цікавлять таблетки Ирунин, ціна на них буде відрізнятися, виходячи з місця придбання, а також об’єму упаковки. Наприклад, в середньому в України цей препарат коштує приблизно 300 грн, якщо вести мову в 14 таблетках по 100 міліграм. Якщо необхідно 6 таблеток по 100 міліграм, то вартість буде становити 170 грн. Відповідно у Києвіданий препарат можна придбати за 280 грн або за 160 грн.

На тему: Крем від грибка нігтів

Думка Малишевої про препараті

Оскільки цей засіб викликає масу дискусій, окрему увагу йому приділила і Олена Малишева. Ведуча вказувала, що таблетки є обов’язковими допомоги при прояві захворювання. У програмі обговорювалася запущена форма грибка, тому правильним курсом прийому є використання таблеток 1 тиждень, після якої слід 3 тижні перерви. Це цикл лікування необхідно проводити 3 рази. Тільки тоді близько півроку в шкірі буде знаходитися необхідна концентрація активної речовини препарату – ітраконазолу. Для поліпшення ефекту можна використовувати ліки, що діють локалізовано (наприклад, лак).

У програмі також було відзначено, що при використанні препарату може проявлятися біль у животі, блювота і нудота, діарея, погіршення апетиту, холестатична жовтяниця. Можливі проблеми з нервовою системою, куди відноситься головний біль, запаморочення, слабкість, периферичної невропатія. Деякі відзначають ознаки прояву алергії на шкірі – висипання та свербіж. У рідкісних випадках виникає кропив’янка. Найбільш «популярними» побічними діями стає зміна кольору сечі (вона стає більш темною), а також набряклість.

Враховувати ці показники необхідно, адже абсолютно всі випадки, які розглядалися у передачі з цієї телеведучої має під собою практичне підґрунтя, обговорювалися чималою кількістю людей.

Але якщо у вас немає протипоказань, несумісності з активними речовинами цього кошти, тільки після консультації з лікарем його можна використовувати як основний для лікування проявів грибка.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *