_

Історія лікування грибка (епідермофітії)

Історія лікування грибка (епідермофітії)

Добрий день, дорогі читачі! Що таке епідермофітія? Як з нею боротися? І які заходи вживати? Відповіді на ці запитання ми знайдемо сьогодні! У нас в гостях чудова дівчина, яка готова поділитися своїм досвідом і методами розв’язання. Назвіться, будь ласка, і розкажіть трохи про себе!

Мене звати Юлія, мені 28 років, проживаю я в Криму. Працюю менеджером в стоматології, де дотримуються всі норми СЕЗ, і що таке стерилізація, я прекрасно маю уявлення не з чуток.

Скажіть, будь ласка, Юлія, як Ви, медичний працівник, змогли «попастися в лапи» цього недугу?

Не знала, наскільки це поширене захворювання поки не зіткнулася з ним сама. Припускаю, що придбала цю недугу, коли приймала душ у спортивному комплексі, де займалася фітнесом, так як незадовго після цього з’явилися перші ознаки.

В чому вони проявлялися?

Нестерпний свербіж і запалення шкіри, яка згодом почала лущитися. На нігті було слабо помітні смуги. Потім цвет почав змінюватися від натурального до сірувато-білого і стали помітні ущільнення нігтьової пластини та її рихлість. В інтернеті я знайшла відмінний спосіб діагностики, який можна провести в домашніх умовах. Для цього мені знадобилася вода і марганець. Я взяла трохи марганцівки, розчинила її в воді і протримала деякий час ноги в цьому розчині. Якщо ніготь убрався, значить, грибка немає. Якщо деякі частини не поміняли колір, значить, вони вражені грибком. У моєму випадку був другий результат…

Історія лікування грибка (епідермофітії)

І як Ви вирішили вчинити: йти на прийом або постаратися вирішити всі вдома?

Після того, як я це виявила звернулася до лікаря. Мої припущення підтвердилися і був поставлений діагноз: епідермофітія. Мені призначили всі необхідні препарати, але мене відвідала «найбільша» ідея, що це можна вилікувати в домашніх умовах.

Історія лікування грибка (епідермофітії)


Тут, будь ласка, детальніше. Чи був результат?

Скажу чесно, що ні оцет, ні перекис водню, ні спиртовий розчин йоду, ні дігтярне мило, нічого мені не допомогло і я тільки посилила проблему. І я була змушена звернутися до фахівця знову. Міколог взяв частину нігтя на лабораторний аналіз, і за результатами призначив нове лікування. Результат з’явився тільки коли я почала приймати в комплексі пероральні препарати, засоби місцевої дії і навіть довелося вдатися до апаратних методів.

Юлія, що саме Ви брали? Які методики лікування застосовували?

Не буду озвучувати, які саме ліки мені були призначені, так як це все індивідуально і залежить від стадії занедбаності хвороби. Краще звернутися за рецептом до свого лікаря. Природно, що необхідно терпіння і час для повного видужування, але коли почав з’являтися результат – я видихнула з полегшенням.

Історія лікування грибка (епідермофітії)

Як Ви вважаєте: чи можливо цього було якось уникнути? Хотіли б запитати Ваш рада.

Профілактика завжди краще лікування та це я засвоїла особливо добре після всіх пережитих мук і боротьбою за здорові ноги. Можу тепер навіть дати деякі рекомендації: носити бавовняні шкарпетки міняти їх щодня, періодично мити взуття господарським милом і ретельно її просушувати, не економити на своїй взуття, контролювати пітливість ніг, використовувати закриті гумові тапочки в громадських душових і в саунах, робити вибір салонів, де користуються стерильними інструментами, зміцнювати імунітет.

Юлія, дякую Вам велике, що приділили час і поділилися корисною інформацією! Ну, а ви, дорогі читачі, не займайтеся самолікуванням, бережіть своє здоров’я і свої ніжки!

bondarenkojm@mail.ru

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *