_

Канестен (мазь і свічки): інструкція по його застосуванню та ціна препарату

Канестен (мазь і свічки): інструкція по його застосуванню та ціна препарату

Канестен випускається в різних формах у вигляді таблеток, крему і свічок. Відноситься до групи антимікотичним коштів. Його дія спрямована на знищення грибкової мікрофлори, викликає захворювання.

Загальна характеристика

Складається з основного та додаткових речовин. В якості активного з’єднання виступає речовину клотримазол. 1 таблетка містить 100 мг даного ліки. Механізм дії основывайся на зниження розвитку грибкової мікрофлори. Він знижує вироблення основної речовини клітинної стінки ергостеролу. З цієї причини не відбувається подальшого розвитку грибів у піхву. Він дію тільки на вегетативні форми. Тобто на спори вплив дуже обмежений. Саме тому існують спеціальні схеми лікування даними ліками.

Після потрапляння на слизові оболонки, відбувається всмоктування речовини у системний кровотік. Тільки четверта частина препарату потрапляє у кров. Інша частина діє місцево. По крові ліки потрапить в печінку. Там відбувається його знешкодження. Выходится нирками через добу.

Канестен (мазь і свічки): інструкція по його застосуванню та ціна препарату

Рекомендуємо почитати: Масло стоп актив від грибка, діючий спосіб лікування

Спектр дії

Надає згубний вплив на різні види микотичных клітин. В першу чергу його дія знищує дріжджоподібних грибів роду Кандида. Активно впливає і на наступні групи:

 • різновиди цвілевих грибів;
 • дермтофиты і трихофиты;
 • деякі грампозитивні та грамнегативні бактерії;
 • надає дію у високих концентраціях і на Gardanelly vaginalis.

Тривалість прийому залежить від стадії і ступеня захворювання.

Свічки

Канестен свічки застосовуються для лікування молочниці у жінок. Вони випускають у вигляді довгастої форми жовтуватого кольору. Активну речовину клотримазол згубно впливає на гриби роду Кандида. Особливість полягає у відсутності інгібування росту своєї мікрофлори. Це означає, що після лікування цими свічками не потрібно використовувати різні біотичні речовини для нормалізації мікрофлори піхви.


Свічки рекомендовано використовувати один раз в день протягом тижня. При цьому бажано проводити лікування перед сном. Це забезпечити формування бажаного дії на грибкову флору. Використовувати свічки слід згідно з рекомендаціями:

 • свічку потрібно вводити в положенні лежачи;
 • слід як можна максимально далі ввести свічку;
 • це забезпечити максимальне всмоктування речовини слизової піхви;
 • після введення слід полежати протягом 10-15 хвилин, для того щоб свічка не потекла назад.

Свічки часто застосовують в якості комплексної терапії. Ціна на свічки Канестен знаходиться в межах 120 грн. Однієї упаковки вистачає на весь курс лікування. Існують кілька видів залежно від кількості основної речовини. Максимальна концентрація становить 500 мг. В такій дозі випускається тільки 1 свічка. Вона призначена для ударної дози. Застосовується при вираженому перебігу кандидозу влагилища.

Випуск по 100 мг містить 6 штук свічок. Курс лікування в цьому разі становить 6 днів. Схема терапії вибирається лікарем.

Канестен (мазь і свічки): інструкція по його застосуванню та ціна препарату

Рекомендуємо почитати: Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Показання та протипоказання до використання свічок

Свічки використовуються для терапії таких захворювань:

 • кандидоз слизової оболонки піхви або по-іншому молочница;
 • запалення у вигляді вагініту викликані грибами роду Кандида;
 • тривала терапія антибіотиками, в цьому випадку свічки виступають в якості профілактики формування молочниці.

Протипоказаннями є непереносимість компонентів ліків. Якщо після введення у піхву розвивається свербіж і печіння слід припинити прийом. Такий стан означає, що у вас є алергічна реакція.

Особливі вказівки при використанні

Під час лікування свічками слід обмежити статеве життя. Терапія завжди проводитися одночасно у обох партнерів. Дані препарат може зменшувати бар’єрну функцію латексу. Не проводиться лікування свічками на момент менструації. Так як ліки не всмоктується у необхідних концентраціях.

Мазь

Канестен мазь застосовується при грибкових ураженнях шкіри і слизових. Надає згубну дію на різні види грибів. При нанесенні на шкіру мала частина всмоктується в кров. Його більша частина залишається в незмінному вигляді. Це означає, що його використання не викликає системних побічних ефектів.

Використовують тільки для місцевого призначення. Застосовується він при ураженні грибами шкіри і слизових оболонок піхви. Рекомендований чоловікам для лікування баланита асоційованого з грибами роду Кандида.

Як правильно використовувати мазь?

Необхідно перед нанесенням помити уражену ділянку. Потім чистими руками слід взяти незначна кількість крему і намазати шкіру. Слід наносити дуже тонким шаром. Протягом доби крем потрібно використовувати близько 3 разів.


При терапії кандидозу зовнішніх статевих органів у жінок слід наносити крем на шкіру тонким шаром. Рекомендується проводити терапію і в області промежини. У чоловіків крем використовують при баланите. При цьому малу частину мазі наносять на головку статевого органу і крайню плоть. Якщо при нанесенні з’являються почервоніння або печіння слід змити крем водою і припинити використання.

Зазвичай курс залежить від виду грибів, які викликали захворювання. При кандидозі він зазвичай складає близько 7 днів. У деяких випадках терапія може бути збільшена.

Канестен (мазь і свічки): інструкція по його застосуванню та ціна препарату

Рекомендуємо почитати: Симптоми: врослий ніготь

Показання до використання мазі

Призначають дану лікарську форму при наступних захворюваннях:

 • кандидоз зовнішніх статевих органів у чоловіків і жінок;
 • кандидоз промежини;
 • грибок шкіри стоп та шкірних складок;
 • захворювання у вигляді мікозів рук і шкіри тулуба;
 • дерматомікози та трихофітії.

При вагітності не рекомендовано до застосування в першу половину. В період лактації слід також утриматися від використання даного ліки. Найчастіше його призначають у комплексній терапії з аналогічними свічками у жінок. Ціна на мазь Канестен знаходиться в межах 80 грн. Одного тюбика вистачає на повний курс терапії.

Аналоги

При непереносимості існують аналогічні препарати. До них відносять Клотримазол і Кандин крем. Показання до використання залишаються такими ж, що і у основного ліки. Купити ліки в аптеці за призначенням лікаря.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *