_

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Грибок нігтів – це захворювання, яке супроводжується порушенням росту нігтьового ложа і розвитком ряду дискомфортний відчуттів. Лікування такої патології складається з призначення засобів для місцевого і системного використання. На ринку існує багато ефективних засобів від грибка нігтів на ногах у різних фармакологічних формах. До них відносять:

  • мазі;
  • креми;
  • розчини;
  • лаки.

В склад цих засобів входять антимикотические речовини. Розглянемо різні засоби від грибка нігтів більш докладно.

Лак для нігтів Лоцеріл

Лоцерил – це протигрибковий засіб, що застосовується для місцевої терапії. Володіє згубною дією на ряд грибів різного роду. Випускається у вигляді лаку, який являє собою рідина прозорого кольору у флаконі.

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Основні характеристики

До складу входить активна речовина під назвою аморофолин в кількості 50 мг. Застосовується як для лікування, так і профілактики грибкових уражень нігтів. Дозволений в якості монотерапії, якщо зміна нігтьового ложа не перевищує 2/3 від площі всієї пластини.

Спосіб застосування

Лікування Лоцерилом рекомендується продовжувати до повного зникнення симптомів захворювання. В середньому курс терапії становить до 9 місяців. Перед нанесенням слід видалити всі ділянки, які вражені грибком. Зробити це можна за допомогою пилки або манікюрних ножиць. Після цього всю поверхню нігтьової пластини необхідно знежирити. З цією метою використовують спирт і ватний тампон.

Наносити лак необхідно на всю без винятку поверхню нігтів ніг. Бажано почекати поки засіб підсохне, приблизно 2-3 хвилини. Після того як всі уражені ділянки оброблені, лопатку з флакона необхідно протерти тампоном зі спиртовим розчином.

Важливо, що всі пилки і ватні тампони не використовуються повторно, так як це сприяє новому заносу грибів.


Є одним з кращих засобів від грибка нігтів згідно з відгуками.

Відгуки

Валерія Степанова, 39 років

Використовувала для лікування грибка нігтів лак Лоцеріл. Ефект з’явився вже спустять два тижні лікування. На даний момент більше не турбує така проблема. Застосовувала лак кожен день, на ніч, завжди використовувала одноразові пилки. До цього лікувалася іншим засобом, але ефекту не зазначила.

Ігнатьєва Дар’я, 36 років

Лікувала грибок цим засобом не більше 4 тижнів. Давно страждала цим захворювань, і тільки з допомогою Лоцерила вийшло вилікувати. Призначив мені його лікар. До цього пробывала інші засоби, але виявилися не ефективними.

Мазь Микозан

Микозан – одне з ефективних коштів від грибка нігтів на ногах. Випускається у вигляді мазі, яка знаходитися в спеціальному тюбику. Сам засіб продається в наборі, який складається з:

  • спеціального аплікатора;
  • 10 пилок;
  • тюбик з маззю.

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Рекомендуємо почитати: Грибок нігтів на руках. Фото і докладний опис видів грибка

Препарат призначений тільки для місцевої терапії. Механізм дії заснований на утворенні спеціальної плівки на поверхні нігтя. Завдяки цьому активна речовина проникає в глибокі шари, що забезпечує згубну дію на збудників захворювання.

Основні характеристики

Дія Микозана засноване на руйнування білкової в будові стінки грибів. Завдяки плівці, яка утворюється на поверхні нігтя, запобігає розповсюдженню збудників на здорову частину. На тлі загибелі грибкової інфекції, відбувається відновлення природного росту нігтя. Використовується для лікування і профілактики грибкового ураження нігтьової пластини на ногах.

Можуть відзначатися побічні ефекти у вигляді сверблячки й печіння.

Спосіб застосування

Перед нанесенням слід очистити ніготь по можливості від уражених ділянок. Робиться це за допомогою пилок або ножиць. Препарат наноситься спеціальним аплікатором з набору. Необхідно обробити всю поверхню нігтьового ложа, в тому числі і здорові ділянки. Застосовувати слід 2 рази на добу, бажано вранці і ввечері. Такий підхід дозволити знизити інтенсивний ріст грибкової інфекції. Тривалість терапії залежить від ступеня та тривалості захворювання. В середньому курс становить 6 тижнів.

Важливо, що для кожного ураженого нігтя на ногах, слід використовувати окрему пилку.

Відгуки

Анастасія Барсукова, 25 років

Купила мазь Микозан за порадою подруги і не пошкодувала. Засіб відмінно впорався зі своїм завданням. Для мене воно одне з кращих засобів від грибка нігтів на ногах. Використовувала його не більше 4 тижнів, кожен день. Завжди намагалася уникнути пітливості ніг, тільки так змогла повністю забути про проблему.

Валентина Філатова, 38 років

Микозан допоміг мені в лікування грибка нігтів, яким я мучилася близько 1 року. Постійно захворювання після терапії поверталося назад. Мазь почала діяти вже через тиждень після використання.

Экзодерил

Одне з кращих засобів від грибка нігтів Экзодерил, випускається у вигляді крему і розчину. На відміну від інших препаратів, має кілька позитивних ефектів одночасно. Використання Экзодерила забезпечує потрійне вплив на проблему грибків нігтів на ногах. За відгуками є одним з ефективних засобів від грибка.


Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Основний опис

Чинить протигрибкову вплив на основних збудників захворювання. Впливає на більшість відомих грибів. Механізм заснований на інгібування сквален-2,3-эпоксидазы, яка регулює утворення ергостеролу. Такий вплив забезпечує руйнування стінки будь-якого виду грибів.

Позитивна дія полягає й у формування антимікробного і протизапального ефекту. Це забезпечує профілактику приєднання вторинної інфекції.

Активна речовина нафтифін, який швидко проникає в глибокі шари епідермісу. Створюються високі рівні вміст діючої речовини в різних шарах нігтя. Тому немає необхідності застосування препарату більше 1 разу на день.

Спосіб використання

Застосовується Экзодерил зовнішньо, тільки на уражені ділянки. Використовують його один раз на день протягом 4 тижнів. Ефект формується через два тижні від початку терапії. У запущених випадках курс лікування може збільшуватися до 6 тижнів.

Використовують такий засіб аналогічно іншим препаратам. Перед застосуванням видаляють по можливості всі уражені ділянки. Потім наносять за допомогою аплікатора Экзодерил на всю поверхню нігтьового ложа. Після застосування не можна мочити ноги протягом кількох годин.

Відгуки

Валерія Іванова, 48 років

Экзодерил вірний і ефективний засіб від грибка на ногах. На основі свого досвіду можу сказати, що лікувати таку інфекцію дуже тяжко та проблематично. Необхідно враховувати певні чинники, які постійно надають негативний вплив на перебіг захворювання. Экзодерил це засіб, який допомагає від самих запущених випадків.

Людмила Горєлова, 34 роки

Лікувала Экзодерилом грибок у себе і свого чоловіка. Час зайняло багато, і труднощів було не мало. Але якщо слідувати інструкції, то ефект буде позитивний. Використовували протягом 6 місяців.

Крем Микодерил

Микодерил – одне з найбільш ефективних засобів від грибка нігтів, яке випускається у вигляді крему. Позитивні якості препарату полягають у його дія на грибкову інфекцію. При його використанні формується протигрибковий, протизапальний та антимікробний ефект. Потрійна дія забезпечує розвиток лікувального результату за відносно короткі терміни.

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Рекомендуємо почитати: Грибок нігтів на ногах. Фото і основні симптоми

Основна характеристика

Основна активна речовина нафтифін. Механізм дії пов’язаний зі зниженням кількості ергостеролу в клітинної стінки грибів. Завдяки цьому відбувається руйнування грибкової стінки і зменшення кількості збудників на поверхні нігтя. За рахунок антимікробної вплив формується профілактики розвитку вторинної інфекції.

Гарні проникає вглиб лежать шари і створює там необхідну концентрацію основного речовини. Тому використовувати Микодерил можна не більше 1 разу на день.

Використовується при оніходістрофії різного генезу. Побічні ефекти можуть виникати у вигляді сверблячки й печіння на шкірі навколо нігтя.

Спосіб застосування

Наносити крем слід на всю поверхню нігтя на ногах. Перед використанням необхідно ретельно очистити уражену ділянку. Для цих цілей рекомендується застосовувати пилку. Тривалість терапії становить 2 місяці. У разі довгостроково поточної інфекції, можливе збільшення термінів лікування до 4 місяців.

Важливо при терапії грибка нігтів на ногах використовувати одноразові пилочки індивідуальний педікюрний набір.

Відгуки

Анастасія Дмитрієва, 25 років

Страждаю грибком близько 1 року, і нічого не допомагала до цього часу. Крем Микодерил, це мій рятівник від такої проблеми. Тепер мої нігті виглядають здоровими і доглянутими.

Ігор Степаненко, 35 років

Крем Микодерил це як рятувальний круг для моєї проблеми. Не знав уже, що робити і до кого звертатися. Використав це засіб тривало і наполегливо, поки не отримав свій результат. Тепер періодично застосовую його для профілактики.

Ламізил

Від грибка нігтів на ногах застосовується і такий засіб, як Ламизил. Основні ефекти від застосування крему розвиваються протягом перших двох тижнів терапії. Фармакологічна дія виникає у вигляді протигрибкової, фунгіцидної та фунгиостатического ефекту. Це означає, що препарат викликає загибель грибів, що й обмежує їх активний ріст і розмноження.

Випускається у вигляді крему і спрею.

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Основна характеристика

Використовується для терапії оніходістрофії різної природи. Спектр дії Ламизил широкий. Проявляється активність відносно представників дерматофітів, пліснявих та диморфних грибів.

Механізм заснований на зміну і зниження кількості ергостеролу. Це призводить до накопичення всередині грибів сквалену, що викликає і активує процеси загибелі. На ряд представників із цвілевого ряду, Ламізил надає фунгиостатическое дію.

Правила застосування

Дозволений до використання з 12 річного віку. Перед нанесенням слід очистити уражені ділянки нігтів. Застосовувати Ламізил необхідно до повного зникнення симптомів та формування здорового росту нігтя. Тривалість курсу становить 2 місяці. Використовувати слід регулярно, бажано ввечері. Необхідно на момент терапії уникати підвищеної пітливості ніг.

Відгуки

Юлія Петрова, 47 років

Ламізил досить ефективне для мене засіб. Результат видно через три тижні після щоденного використання. Відмінний препарат від довгостроково поточного грибка нігтів.

Батрафен

Одне з кращих засобів від грибка нігтів Батарфен випускається у вигляді крему і лаку. Фармакологічна форма ніяк не впливає на ефективність препарату. Тому для терапії грибкових інфекцій можна використовувати будь-яку форму випуску.

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Рекомендуємо почитати: Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Основна характеристика

До складу входить активна речовина під назвою ципропироксоламин. Основні ефекти від застосування полягає у подвійному впливі на проблему. Батрафен чинить протигрибкову і антимікробний вплив. Такий комплексний ефект забезпечує розвиток позитивного результату протягом короткого часу. Використовується в якості моно та полі терапії.

Застосовується при оніходістрофії різного генезу.

Способи застосування

Використовують лак Батрафен один раз на два дні. Важливо перед кожним застосуванням видалити уражену частину нігтя. Таке необхідно робити завжди, так як в цих змінених частинах перебувати найбільшу кількість інфекції.

Перед аплікацією слід поводити по поверхні нігтьового ложа пилкою, для створення нерівностей. Такий підхід дозволяє більш глибоке проникнення активної речовини. Важливо, що кожне нанесення лаку не вимагає зняття попереднього шару. Рекомендовано повністю очищати ніготь тільки один раз в тиждень.

Тривалість терапії не повинна перевищувати 6 місяців. Для досягнення швидкого ефекту можна використовувати одночасно лак і крем, чергуючи їх між собою.

Відгуки

Микола Вітрів, 38 років

Батрафен один з вірних помічників у вирішення проблем із захворюваннями нігтів. Досить довго не знав, як вирішити проблему з таким захворюванням. Тільки після Батрафена відчув полегшення і помітив видимий результат.

Офломил

Протигрибковий засіб для місцевого використання. Випускається тільки у формі лаку. Чинить виражену фунгіцидну і фунгиостатическое дію. Механізм дії заснований на зниження кількості ергостеролу, що призводить до загибелі грибів.
Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Основна характеристика

Лак Офломил володіє широким спектром дії. Впливає на різних представників роду дерматофітів, дріжджів, пліснявих та диморфних грибів. Тому можна вважати його одним з кращих засобів від грибка нігтів.

Застосуємо при ониходистрофиях будь-якої природи, в тому числі викликані пліснявими грибами. В якості моно терапії використовується тільки при ураженні нігтя не більше 2/3 частини. Підходить для профілактики, при наявності факторів ризику розвитку грибкових уражень нігтів.

Спосіб застосування

Наносити лак необхідно на уражені ділянки нігтів 2 рази в тиждень. Перед застосуванням слід по можливості потрібно видалити найбільш змінені ділянки нігтів. Здійснюватися це за допомогою одноразових пилок або манікюрних ножиць. Препарат наноситься за допомогою спеціального аплікатора на всю поверхню нігтьового ложа.

Важливо, що терапію проводять до тих пір, поки ніготь повністю не відросте. В цілому курс займає не більше 9 місяців.

Відгуки

Сергій Горилов, 24 роки

Грибок на нігтях проблема, яка виникла 2 роки тому. Офломил відмінно допоміг мені позбутися від захворювання. Ефект з’явився після 5 тижнів використання. Кожен день завдавав засіб перед сном.

Мазь Микокет

Засіб від грибкового ураження нігтів на ногах Микокет випускається у вигляді мазі. До його складу входить активна речовина під назвою кетоконазол. Ця сполука є антимикотическим засобом, який присутній у багатьох лікарських препаратах.

Володіє вираженим протигрибковим ефектом, за рахунок зниження синтезу ергостеролу та інших речовин необхідних для грибкової клітини.

Препарати від грибка нігтів на ногах, кращі та ефективніші. Відгуки про лікування

Основна характеристика

Микокет володіє широким спектром дії на різних представників роду грибів. У цю групу входять дерматофіти, плісняві, дріжджові та інші види. Чинить фунгіцидну та фунгиостатическое вплив. Завдяки постійному використанню зменшується ріст і розвиток грибкової інфекції.

Застосовується такий засіб тільки в якості зовнішнього використання. Зменшення вираженості симптомів відбувається вже не першого тижня терапії. Але важливо застосовувати мазь до повного зникнення інфекції.

Спосіб застосування

Використовувати Микокет необхідно 1 раз в день перед сном. Перед цим попередньо очистивши як можна велику кількість уражених ділянок. Наносити необхідно не тільки нігті, але і шкіру навколо них. Тривалість лікування залежить від тяжкості та перебігу давності оніходістрофії та оніхомікозів. В цілому курс не перевищує 4 тижнів.

На час лікування слід використовувати тільки одноразові пилки та індивідуальне рушник для ніг. Так само важливо уникати підвищеної пітливості, не носити взуття, яке стискати ногу при ходьбі. Всі ці умови є провідними лікування грибкового ураження нігтів на ногах.

Відгуки

Петро Тагаков, 38 років

Тривало і проблематично лікував грибок нігтів за допомогою Мизокета. Але ефект був досить хороший, що коштувало часу очікування. Одне з ефективних препаратів від такої проблеми.

краще?

Існує велика кількість різноманітних ефективних засобів від грибка нігтів. При виборі засобу слід орієнтуватися на давність і тяжкість поточного процесу. Бажано комбінувати різні мазі і лаки між собою. При необхідності у процес лікування включають системну терапію. Що краще від грибка нігтів на ногах залежить від ряду умов, які призводять до такого захворювання. Ефективність засобу не залежить від форми випуску.

Якщо після використання мазі або лаку від грибків, не виникло поліпшення, слід звернутися до лікаря.

Відгуки

Наталія Черничина, 40 років

Лікувала Ламизол грибок нігтів на ногах і руках близько 2 місяців. Засіб дуже гарне, але дорогувато. Результат з’явився через 3 тижні, але лікар рекомендував використовувати засіб довше. Дуже ефективне і дієве.

Дар’я Горлова, 26 років

Використала від такої проблеми мазь для нігтів Микозан. Допоміг вже через 3 тижні, чому я була дуже рада. Довго не знала, який засіб вибрати. Головне дотримуватися рекомендації в інструкції.

Лариса Граб, 30 років

Ефекту від Офломила я не помітила відразу. Довго застосовувала його, і вже не було надії. Потім дізналася про основні правила використання. Не звернула уваги на умову одноразових пилок та рушників. Як тільки почала дотримуватися це, то результат не змусив себе чекати.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *