_

Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Згідно офіційної історії перші професійні для педикюру були створені ще два тисячоліття тому, в часи Стародавнього Єгипту. Можете вірити, а можете не вірити, але прямим свідченням цього твердження є численні археологічні розкопки. Спеціальні інструменти та пристрої виготовлялися з срібла, золота і платини і використовувалися для стрижки нігтів, видалення кутикули і мозолів. Цікавим фактом може бути те, що чим яскравіше і інтенсивніше було покриття, що використовується для нігтів, тим вище було соціальне становище людини.

Справедливості заради, необхідно відзначити, що однакова увага приділялася нігтям на руках, так і нігтів на ногах. Це пов’язано з тим, що з цілком об’єктивних причин у давнину людям доводилося багато ходити, при цьому взуття була далека від ідеальної, що неминуче призводило до сильних пошкоджень стоп, шкіри та нігтьових пластин.

Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Необхідно знати: Мазь Вишневського при врослому нігті

Як в давнину, так і сьогодні, однією з найбільш істотних проблем з нігтями є їх вростання по внутрішньому або зовнішньому краю в околоногтевые валики. Завдяки розвитку медицини в наші дні для боротьби з даною патологією використовуються самі різні методики і інструменти, в числі яких не останнє місце займає спеціальна кюретка для педикюру.

Кюректка призначена для виявлення глибини вростання нігтьової пластини в шкіру. У тому випадку, якщо глибина не велика, з допомогою цього інструменту здійснюється відділення нігтьової пластини від м’яких тканин. Так само допускається використання педікюрній кюретки для видалення сухої шкіри.

Необхідно знати: Ціни на видалення (лікування) нігтя лазером

Типи кюректок

В даний час на косметичному ринку зустрічається два типи кюреток – односторонні і двосторонні. Як багато хто, напевно, вже здогадалися з назви, перші відрізняються від других тим, що спеціальна поверхня для обробки пошкодженого нігтя у них є з обох сторін рукояті. Для проведення процедури гострий край кюретки максимально щільно притискається до поверхні нігтьової пластини, після чого починається переміщення інструмента вздовж нігтя. Для отримання бажаного результату операцію необхідно провести кілька разів.

Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Використовувати кюретки для педикюру слід дуже обережно, справа в тому, що недолуга робота з інструментом може стати причиною серйозних травм эпонхия, що в свою чергу може призвести до утворення грибкової інфекції або створити сприятливі умови для розмноження хвороботворних і патогенних бактерій. Саме з цієї причини дуже важливо своєчасно і ретельно дезінфікувати кюретки, з цією метою даний інструмент виготовляється з високоміцної сталі, яка володіє стійкістю до корозії металів і негативному впливу хімічних речовин.

Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Для того, щоб ручка кюретки не ковзала в руці її виготовляють з рифленої сталі. З метою підвищення результативності та швидкості роботи з кюреткой сьогодні випускають різні моделі цього інструменту, які оснащуються всілякими додатковими пристосуваннями, наприклад, манікюрної пилкою.

В руках досвідченого і професійного майстра спеціальна кюретка для педикюру є відмінним способом, який дозволяє швидко позбутися врослого нігтя. Для полегшення роботи іноді використовується лупа або збільшувальне скло, які дозволяють обережно відокремлювати ніготь від м’яких тканин.

Кюретка для педикюру для врослого нігтя

Необхідно знати: Як проявляються хвороби шкіри на руках?

У тому випадку, якщо ви приділяєте належну увагу своїм ногам, і регулярно відвідується спеціаліста з педикюру, у вас є всі шанси для того, щоб запобігти утворенню багатьох неприємних хвороб і процесів. У їх числі можна назвати надмірні втрати вологи, всілякі запалення, підвищена втомлюваність ніг, мозолі і тріщини, а так само трансформація стоп. Напевно, кожна людина, яка регулярно балує свої ніжки масажем, педикюром і теплі ванночки з розслаблюючими розчинами знає, що саме завдяки цим дрібницям хода стає легше, ноги втомлюються менше, а настрій помітно поліпшується.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Руслан

  Хороший інструмент, зручний. Мені порадив знайомий.

 2. Павло

  Виглядає як прилад стоматолога. Потрібно буде купити.

 3. Катя

  У подруги така ж, тільки одностороння. Вона задоволена. Радить мені.

 4. Віка

  Ось теж думаю такий купити. Порадила подруга, яка користується таким інструментом.

 5. Катерина

  Чудова стаття, дякую! За винятком формулювання “трансформація стоп”. Думаю, автор випадково помилився. Правильніше буде висловити “деформація стоп”. З повагою! ))

 6. Євгена

  Прилад хороший, сама користуюся таким. До цього обходилася без нього, але було страшенно незручно. А потім дізналася від подруги про цю кюретку. З тих пір їй і користуюся. Задоволена.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *