_

Лак від грибка нігтів. Ціни та аналоги препаратів для лікування нігтів

Багато людей стикаються з таким неприємним явищем, як грибок на нігтях. Природно, його лікування може викликати масу запитань, зокрема актуальними будуть і спроби знайти оптимальні ліки, дають максимальний ефект. Давайте розглянемо, яким чином можна провести позбавлення від такого захворювання, чому лак від грибка нігтів є дуже популярним засобом для позбавлення від проблеми, як його наносити, які нюанси використання варто враховувати.

Лак від грибка нігтів. Ціни та аналоги препаратів для лікування нігтів

Чому проявляється захворювання?

Перш ніж розглянути оптимальний варіант позбавлення від хвороби, необхідно визначити, які існують основні причини прояви грибка на нігтях, де можна «зловити» таке неприємне захворювання?

 1. Походи в лазні і сауни без використання спеціального взуття.
 2. Відвідування роздягалень на пляжі без гумових капців.
 3. Появу патогенної мікрофлори у взуття, при недотриманні правил особистої гігієни.
 4. Постійні емоційні навантаження і стреси, проблеми з імунітетом.
 5. Шкідливі звички (алкоголь, куріння.

Практично причин, за якими може проявлятися грибок нігтів, існує чимало. Проблема в тому, що лікування хвороби може займати чималу кількість часу – іноді воно доходить до року. У цей час людина переживає не лише сильний дискомфорт, але ще й масу неприємних явищ, які пов’язані з втратою естетичності нігтьової пластини. В цьому випадку для дівчат навіть педикюр не стає справжнім порятунком.

Лак від грибка нігтів. Ціни та аналоги препаратів для лікування нігтів

Радимо ознайомитися: Грибок нігтів у дітей – що робити?

Чому медики радять використовувати лак?

насправді для позбавлення проблеми прояву грибка на нігтях ніг існують різноманітні методи. Використовуються вони виходячи з того, наскільки велика площа ураження є, і який вид грибка був виявлений. Виходячи з цього, можуть змінюватись як засоби для викорінення проблеми, так і методи боротьби з недугою. Тим не менш, протигрибковий лак для нігтів останнім часом виходить на лідируючі позиції в даному питанні, набувається все більшою кількістю людей. Давайте розглянемо особливості використання цього засобу, його основні переваги.

Отже, основна суть використання лаку буде проявлятися тільки на початковій фазі зараження. У цьому випадку можна досить легко розм’якшити уражену нігтьову пластину, завдяки чому самі спори грибка будуть швидко гинути. В цьому полягає основне призначення препарату, який випускають багато фармацевтичні компанії. Назви у таких коштів різні, однак в усіх них присутній відмінне фунгіцидну властивість.

Що стосується порад за використання такого засобу, то їх небагато. Важливо використовувати кошти протягом того терміну, який був вказаний компанією-виробником і виконувати всі рекомендації, що вказані в інструкції або були відзначені доктором. Тоді викорінення хвороби відбуватиметься максимально швидко. Наприклад, одне з найпопулярніших засобів під назвою «Лоцерил» використовуються два рази в тиждень, а лікування зазвичай триває до року. Все залежить від того, наскільки швидко проходить захворювання, як скоро переростає ніготь на руках і ногах.

Важливим аспектом є те, що нігті пальців стопи можуть акумулювати в собі величезну кількість лікувального компонента, набагато більше, ніж пальці на руках. Це необхідно враховувати, якщо ви хочете використовувати різні лаки, а не препарат від однієї марки. У цьому випадку можливе зниження показника протигрибкової активності, адже не всі препарати поєднуються один з одним.

Використання, протипоказання, нюанси нанесення

Давайте розглянемо, в яких випадках можна використовувати такий засіб, як правильно її наносити. Отже, використання лаку бажано в разі, якщо протипоказань у вас до нього немає. Треба врахувати, що:

 1. Найчастіше лак проти грибка нігтів на ногах і руках не можна використовувати жінкам, які чекають дитину, проводять грудне вигодовування.
 2. Виключено використання засобу, якщо є індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів з його складу.
 3. Виключено призначення препарату дітям.
 4. У деяких випадках при застосуванні препарату пацієнти можуть відзначати гіперемію ділянок шкіри, що прилягають до нігтям.

Щоб отримати максимальний ефект, необхідно навчитися правильно використовувати препарат. Давайте розглянемо, як краще це зробити.

Не знаючи технології нанесення засобу, можна використовувати лікувальний компонент тривалий час, однак не отримати бажаний ефект. Спочатку відзначимо, що зручність лаку полягає в тому, що препарат досить легко зможе проникати в пластину нігтя. Однак попередньо, щоб отримати бажаний ефект, необхідно ретельно обробити нігтьову пластину. Тільки після цього лак проти грибка нігтів зможе максимально проявити всі свої якості, щоб прискорити лікування неприємного недуги.

Лак від грибка нігтів. Ціни та аналоги препаратів для лікування нігтів

Радимо ознайомитися: Лікування грибка нігтів йодом

Як досягти максимального результату?

Отже, ознайомимося з покроковими принципами підготовки до нанесення:

 1. Нігті, пальці і стопи омивається господарським милом.
 2. Проводиться знежирення поверхні шкіри – для цього використовують ватний тампон, який пропонується в комплекті разом з лаком. Якщо такого немає, то можна використовувати йод або спирт, розведений водою в пропорціях один до одного, підійде і водний розчин синьки.
 3. Тепер необхідно дуже добре витерти або висушити стопи. Використати для цього можна або рушник з матеріалів натурального походження, або ватяний диск.
 4. Наступним етапом йде шліфовка нігтьової пластини. Найчастіше вона проводиться завдяки спеціальній пилочку, наявної в комплекті з препаратом. На цьому етапі перед запилом необхідно максимально коротко зістригти ніготь, щоб спростити вступ засобу в тканини.
 5. Обов’язковим кроком є утилізація засобів, що використовувалися для проведення педикюру або манікюру, оскільки вони передбачають разове застосування, не можуть більше використовуватися не одним з членів сім’ї, оскільки можливе повторне зараження спорами грибка.

Коли всі етапи підготовки пройшли, можна приступити до нанесення лаку. Зазвичай він наноситься і розподіляється тонким шаром поверх нігтьової пластини. Частота нанесення вказана в інструкції, яка додається до самого лаку. Там же можна дізнатися, чим видаляються залишки кошти після того, як необхідна кількість часу воно провело на нігтьовій пластині. Що стосується тривалості висихання, то час очікування становить близько 2 хвилин хвилин. Все залежить від того, який засіб марки було придбано. Після висихання лаку можна приступати до своїх повсякденних обов’язків не переживаючи про покриття на нігтях.

Фахівці радять щоразу після використання засобу протирати лопаточку для нанесення лаку спиртом. Використовуючи цей засіб буде оброблятися і горлечко флакона. Врахуйте, що виключено використання 2 лікувальних лаків при захворюванні одночасно, тому що кошти можуть мінімізувати ефективності використання один одного.

Треба сказати і про побічні ефекти, які також можуть виявлятися. Найчастіше вони виступають у вигляді алергії на компоненти, наявні у складі лаку. Рідше вони проявляються у вигляді кропив’янки або свербежу.

Лак від грибка нігтів. Ціни та аналоги препаратів для лікування нігтів

Радимо ознайомитися: Лікування грибка нігтів оцтом

Засоби для лікування грибка

Розглянувши те, як саме проводиться підготовка до несення кошти, і яким чином вона буде проводитися на нігтях, необхідно розглянути не тільки те, якою лак від грибка нігтів на ногах буде найбільш ефективним, але і які аналоги пропонують сучасні фармацевтичні компанії, яка їх вартість.

Зараз основним орієнтиром, який важливий для багатьох людей при купівлі є те, який саме пропонується лак від грибка нігтів, відгуки, ціна, ефективність використання яких можуть бути відзначені як в мережі, так і докторами. Розглянемо основні з них:

 1. Демиктен. Використовується в якості лікування грибка на нігтях, так і на м’яких тканинах. Його базова активна речовина – альдегід мурашиної кислоти. Засіб наноситься не тільки на ніготь, але і на шкіру, допомагає швидко позбутися від грибка. Що стосується догляду за шкірою, то засіб мінімізує тріщини на п’ятах, допомагає боротися з сверблячкою і неприємним запахом на ногах. Використовуються не тільки в якості лікувального, але ще і як профілактичний засіб. Ціна препарату ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua
 2. Наступний лак для лікування грибка нігтів на ногах – Лоцеріл. Препарат має дуже широкий спектр дії, допомагає боротися з грибком завдяки тому, що руйнує його клітинну мембрану. Основний компонент препарату – аморолфіна. Через добу після нанесення засіб повністю буде проникати в уражений ніготь, після зберігається там до 10 днів. Маса позитивних відгуків про цей засіб є підтвердженням того, що воно діє. Що стосується вартості, то 2,5 мл цього препарату можна придбати орієгтовно за 1320 грн.
 3. Aventis. Є вельми відомий засобом, який допомагає боротися з грибком нігтів – застосовується як для рук, так і для ніг. Допомагає виліковувати як важкі форми хвороби, так і боротися з проявами грибка на перших порах. Використовується в якості профілактичного засобу, один з небагатьох препаратів, який дозволяється застосовувати навіть вагітним і дітям.
 4. Nail Defender. Улюблений багатьма препарат, оскільки допомагає швидко побороти грибок, знищує його спори, робить ніготь більш міцним, збільшує швидкість росту пластини. Цей лак від грибка нігтів, ціна на який більш ніж вигідна, вибирає для себе чималу кількість людей. Враховуючи його вартість близько 20 грн, він може використовуватися практично для щоденного застосування, часто служить базою для створення французького манікюру.
 5. Батрафен. Дуже поширене засіб, оскільки воно має досить широку область застосування. Актуально для видалення грибка на нігтях рук, ніг, використовується в якості засобу проти оніхомікозу. Допомагає швидко усунути свербіж, охолоджує шкіру, дарує приємний запах шкірним покривом.
 6. Микозан. Засіб, до якого додаються ще й одноразові пилочки для нігтів. До складу засобу входять елементи, які допомагають швидко подолати неприємні симптоми, знищити основну причину їх появи. Завдяки тому, що до складу набору входять елементи для проведення педикюру, процедура підготовки до нанесення кошти буде досить легкою і простий. Нігтьова пластина очищається один раз в тиждень, а вранці і ввечері засіб наноситься на всю поверхню нігтя. Мінімальний термін лікування – 1 місяць. Висихання лаку відбувається протягом 2 хвилин. Виключено використання засобу дітьми, вік яких менше 4 років. Вартість препарату вельми вигідна і становить близько 350 грн.

Лак від грибка нігтів. Ціни та аналоги препаратів для лікування нігтів

Якщо вас цікавлять лаки від грибка нігтів, відгуки і список таких препаратів можете знайти вище. Природно, це далеко не всі препарати, що допомагають боротися з цією недугою. Але підібрати оптимальний засіб допоможе доктора, який попередньо оцінить, що за вид грибка паразитує у вашому випадку. Так що якщо вам потрібен лак від грибка нігтів, відгуки, ціна, аналоги, діючі компоненти – це основні критерії, на які необхідно орієнтуватися.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 оцінок, середнє: 4,75 з 5)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Оксана

  Цікаве засіб. Зацікавило. Хочу спробувати.

 2. Леся

  Поки використовувала тільки ванночки, але що то мені вони як то не особливо допомагають.

 3. Тамара

  Подруга використовує Лоцеріл – каже, що ефект є. А взагалі зараз така різноманітність засобів, що не знаєш що вибрати.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *