_

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Грибок нігтів може з’явитися у будь-якої людини. Важливо в такій ситуації не розгубитися, а вчасно від нього позбавиться. На сьогодні існує достатня кількість ліків, яка усуває це захворювання.

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Вважають, що грибкова інфекція це прояв всіх внутреннихзаболеваний, а тому лікування повинно бути комплексним, і зобов’язана включати в себе ліки для внутреннего і зовнішнього (місцевого) застосування.

Чинники виникнення та головні симптоми хвороби

Грибок може з’явитися під впливом таких факторів:

 1. Людина працює у відповідній атмосфері, яка сприяє розвитку грибків.
 2. Чим людина старша, то шансів захворіти цією хворобою значно більше.
 3. Якщо використовувати особисті засоби гігієни чужої людини.
 4. Так грибок з’являється з-за слабкого імунітету і частих захворювань.

Наявність грибкової інфекції можна визначити за такими симптомами:

 • Колір нігтя змінюється. Він стає білого або жовтого каламутного кольору.
 • Нігтьова пластина стає значно щільніше.
 • Так само нігті починають відшаровуватися, стають розсипчастими і рваними.
 • З’являються больові відчуття.
 • Починається сильний свербіж.
 • Головний симптом грибка – втрата гнучкості і блиску.
 • Форма нігтів починає змінюватися.
 • З’являється неприємний запах.

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Радимо ознайомитися: Грибок нігтів на руках

Якщо ви побачили такий симптом, то відразу звертайтеся до фахівця. Саме грамотний лікар зможе поставити правильний діагноз і призначити необхідне лікування від грибка. Якщо немає можливості відвідати лікарню, то проконсультуйтеся в аптеці. Але не займайтеся самолікуванням! Адже так ви тільки можете завдати шкоди своєму здоров’ю.

На сьогодні препаратів для лікування грибка дуже багато. Вони випускаються в різному вигляді, користуватися ними необхідно по-різному. Але найпопулярнішим препаратом вважається Экзодерил.

Экзодерил від грибка нігтів

Це протигрибковий препарат. Він випускається в двох формах. Перша форма-це розчин, а друга – крем. Крем зазвичай застосовують для захворювання гребком шкіри, а розчин застосовують саме від грибка на нігтях. Розчин можна придбати у вигляді маленького флакона. Даний препарат необхідно застосовувати зовнішньо. Крім знищення грибка, Экзодерил має антифлогистическое дію, а це дуже важливо.

Від грибка ніхто не захищений і він може стати серйозною проблемою для кожного, якщо його не лікувати. Виробники запевняють, що Экзодерил допоможе позбутися від цієї труднощі.

Так само препарат має різні плюси:

 • Швидко усуває больові відчуття, свербіж, лущення.
 • Має протизапальну дію.
 • Засіб добре переноситься, це підтверджено.
 • Іноді досить використовувати 1 раз в день, щоб препарат проник в нігтьову пластину і почав діяти.
 • Діє до 24 годин.

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Радимо ознайомитися: Тербінафін від грибка нігтів

Які протипоказання до застосування Экзодерила для нігтів?

Перед застосуванням необхідно уважно почитати інструкцію і звернути увагу на те, кому можна використовувати цей препарат.

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

 1. не Можна застосовувати препарат, якщо у вас спостерігається гіперчутливість до таких речовин у ліках, як нафтифін, бензиловий спирт.
 2. Якщо у вас відкрита рана, то ні в якому разі ви не повинні користуватися розчином Экзодерила.
 3. Щодо дітей, то цей препарат потрібно застосовувати з особливою обережністю.
 4. Так само не рекомендується використовувати ліки під час лактації. Якщо ви все-таки його використовуєте, то робіть це дуже акуратно, а після не забувайте ретельно мити руки з милом, щоб залишки ліки не змогли потрапити на шкіру або слизові дитини.
 5. Вагітність. Хоч Экзодерил не має токсичного впливу на організм ( підтверджено дослідженнями), але краще проконсультуйтеся з фахівцем. Він вам призначить потрібну дозування лікарського препарату, яку потрібно буде застосовувати.
 6. не Можна наносити ліки на подразнену шкіру.

Як правильно застосовувати Экзодерил?

Від грибкової інфекції на нігтях ліки слід застосовувати два рази на день. Перед використанням потрібно прибрати пошкоджений ніготь. У цьому вам допоможуть ножиці, пилочки для нігтів. Курс лікування може становити до півроку.

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Щоб після одужання не було рецидивів хвороби, то необхідно застосовувати ліки ще протягом двох тижнів після курсу лікування.

Так само, якщо у вас з’явилися побічні ефекти, то не слід закінчувати лікування.

Экзодерил може проникати глибоко в ніготь, це пояснює його ефективність. Розчин вважається найбільш уживаним засобом проти грибків

Важливо! У період лікування не варто забувати прибирати уражені ділянки нігтьової пластини. Це буде сприяти кращому проникненню ліків усередину і боротьбі з самим грибком. Робіть мильно-содові ванночки для нігтів. Це допоможе посилити ефект лікування.

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Такі ванночки робити не важко. Для початку потрібно взяти 1 столову ложку соди, 10-20 грам звичайного мила і розвести в гарячій воді (приблизно 1 літр). Потім треба опустити ноги в готову ванну хвилин на 30, після насухо витерти рушником і нанести Экзодерил. Такі ванночки можна робити щотижня, приблизно 1-2 рази.

Радимо ознайомитися: Лікування грибка нігтів йодом

Побічні ефекти

Щодо побічних ефектів, то їх не дуже багато. Виділяють сухість шкіри, печіння, свербіж на тих місцях, куди був нанесений препарат. Іноді може бути гіперемія і почервоніння, рідко – алергії. Дуже часто побічні ефекти швидко минають, так би мовити мають тимчасовий характер. Але, якщо ви спостерігаєте такі реакції, то проконсультуйтеся з лікарем. Він вирішить, чи варто далі продовжувати лікування.

Аналоги Экзодрила для нігтів

Якщо у вас немає можливості придбати Экзодерил, то ви можете купити аналоги препарату. Багато ліків мають схожий склад і властивості з Экзодерилом. Вони можуть випускатися різними виробниками і мають різні назви. Ці лікарські препарати з такою ж ефективністю допоможуть впоратися з грибком на нігтях. Аналогами вважають Фунготербин, Нафтифін, Фетимин.

Фунготербин

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Це дешевий російський замінник Экзодерила, володіє такими ж лікувальні властивості. Але на відміну від Экзодерила, він має дуже багато різних протипоказання: вагітність, а так само схильність до пухлин. Препарат випускають у формі кремів, гелів, таблеток, іноді бувають розчини.

Щодо застосування, то їм треба користуватися 2 рази на день наносити тонким шаром на уражені ділянки і втирати. Період і кількість застосування призначить лікар.

Нафтифін

Ліки є аналогом крему Экзодерила. Воно має майже однаковими фармакологічними діями. Коли нафтифін використовують зовнішньо, то він глибоко проникає під шкіру в певних концентраціях, а вони допомагають знищити грибок. Під час цього процесу відбувається метаболизация, висновок сечею зайвих речовин. Передозування ліками малоймовірна. Нафтифін в аптеці можна придбати у вигляді гелю або крему. Крем треба використовувати для місцевого застосування, він має біло-жовтий колір. Його необхідно використовувати 1 раз в день, а гель – 2 . Курс лікування може бути від 2 до 4 тижнів. Іноді, при серйозних випадках, курс лікування збільшують до 6 тижнів. Але препаратом треба користуватися тільки під наглядом лікаря.

Фетимин

Ще один аналог Экзодерила – Фетимин. Його використовують для лікування таких захворювань, як кандидози шкіри, лишай та інші. Цей препарат необхідно застосовувати обережно, а особливо вагітним жінкам, в період лактації. Щодо дітей, то вплив препарату на них ще не відомо. Перед покупкою Фетимина проконсультуйтеся з фахівцем.

Так само іншими протигрибковими аналогами вважають Ливарол, Микозорал, Термикон і безліч інших препаратів.

Экзодерил від грибка відгуки

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

При вивченні відгуків про лікарському препараті Экзодерил можна зрозуміти, що грибкові інфекції досить широко поширені. Дуже часто, якщо людина захворіла, то він соромиться звертатися до фахівця, і починає займатися самолікуванням, начитавшись статей в інтернеті. Велику увагу звертають люди на такі лікарські препарати, як Клотримазол, Тридерм і Экзодерил.

Якщо подивитися відгуки людей, то можна побачити, що Экзодерил може підійти не всім. Деякі бачать поліпшення, через короткий проміжок часу, а іншим він не допомагає, а іноді може викликати алергію. Але все ж позитивних відгуків набагато більше і люди радять купувати ліки.

Взагалі ефективність Экзодерила досить важко оцінити, адже вона залежить від різних факторів:

 • Стадія захворювання грибковою інфекцією.
 • Стан здоров’я пацієнта.
 • Чутливість до деяких компонентів.

Тож, навіть, якщо досвідчений лікар призначив вам Экзодерил, то не можна бути на 100% впевненим, що він допоможе позбутися від грибка на нігтях. Іноді це ліки не підходить, і лікарі можуть призначити аналоги чи інші препарати.

Але варто пам’ятати, що грибок може розвиватися із-за захворювань. Тому треба звертати увагу на стиль життя, роботу організму.

Узагальнення

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Грибок нігтів досить підступний і небезпечне захворювання. Якщо його вчасно не виявити, то людина може втратити здорові нігті, а відновити їх дуже важко. Тому, якщо ви знайшли певні симптоми, негайно йдіть до лікаря. Він призначить аналізи та лікування.

Экзодерил від грибка нігтів. Відгуки про лікування, ціна та інструкція

Для лікування цієї недуги винайшли безліч лікарських препаратів, але найбільш популярним на даний момент вважають Экзодерил. Це ліки можна придбати в формі розчину або крему, все залежить від захворювання та призначення лікаря. Перед застосуванням треба уважно читати інструкцію, вона вам допоможе. Варто ліки не дорого, його можна купити в будь-якій аптеці, доступно для кожного.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Лариса

  Я працюю в аптеці і можу сказати, що экзодерил – саме купується засіб від грибка.

 2. Вітя

  Чув про цю мазі. Мені радять саме її. Але сам ще не пробував.

 3. Андрій

  Нещодавно почав лікуватися цією маззю. Результат реально помітний. Буду продовжувати.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *