_

Лікування грибка Екзодерилом

Лікування грибка Екзодерилом

Коротко про себе:

Мені 33 роки, працюю хірургом у великій онкоклініці, живу в Дніпрі. Не відвідую громадські сауни і лазні, не ношу чуже взуття, намагаюся підтримувати свій педикюр в ідеальному стані.

Проблема, з якою зіткнулися

Пів року тому я стала володаркою грибкового ураження стоп – оніхомікозу. Думала проблема грибка нігтів мене не торкнеться, адже я не відвідую сауни, педикюр роблю у перевірених майстрів, але все ж зіткнулася з нею. Першим проявом грибка на ногах був свербіж, який виникав періодично, частіше в жарку погоду, на початку не виражений, потім поступово посилюється, у підсумку став постійним. Потім з’явилися тріщини між пальцями. Нігті стають тьмяними, поступово товщали, особливо на перших пальцях стопи. Мій ідеальний педикюр перетворився в огидно видовище.

 

Що пробували, але не допомогло?

Застосовувала спочатку тампони, змочені у 70-градусному спирті, прикладала їх до уражених ділянок нігтів і між пальцями. Ефект був незначним. Як лікар, я вирішила, що проблема йде зсередини і взяла курс протигрибкового препарату ністатину (по 1 таблетці 2 рази в день), але особливого поліпшення не побачила, хіба що став турбувати свербіж менше. Регулярно спилювала потовщення на нігтях, але вони з’являлися знову. Почала застосовувати лак Лоцеріл, наносила на нігті його регулярно. Не хочу звинувачувати виробника, може препарат був підробленим, але бажаного ефекту досягти не вдалося. Більше не використала нічого.

Лікування грибка Екзодерилом

Скільки часу пробували – скільки зайняло часу сукупно на кошти, які не працювали?

Тампони застосовувала два тижні, ністатин – 10 днів. Лоцеріл завдавала 3 місяці. Загалом безрезультатно витратила 3,5 місяці.

Який засіб було вирішальним у лікуванні?

Вирішальним у лікуванні став препарат Экзодерил, мабуть найбільш часто застосовується засіб у лікуванні грибка стопи, хоча і не дуже довіряю розрекламованим препаратів, так як часто і густо фармринок заповнений фальсифікатами відомих препаратів.


Лікування грибка Екзодерилом

Скільки часу застосовували?

Більше 4 місяців.

Як застосовували?

Я наносила його на уражені ділянки нігтів і тріщини між пальців два рази в день вранці і ввечері, як належить за інструкцією.

Через скільки пішов перший результат?

Результату не було протягом місяця точно. Потім я стала помічати, що отрастающая частина нігтів світла і придбала природний блиск, свербіж перестав турбувати зовсім, тріщини і лущення зникли протягом двох місяців. Я продовжувала регулярне застосування засобу, спилювала уражені ділянки нігтя. Через 4 місяці всі прояви шкідливої грибка зникли! Зараз продовжую застосовувати Экзодерил в цілях профілактики, обробляю їм нігті раз у тиждень. Педикюр стала робити тільки самостійно, не довіряю більше салонах. Викинула всі домашні капці, провела ретельну дезінфекцію свого взуття, адже спори грибів можуть довгий час зберігатися на предметах. Якщо застосовую антибіотики, то завжди поєдную з ними прийом протигрибкових препаратів всередину.

Лікування грибка Екзодерилом

Що порадите тим людям, які зіткнулися з такою проблемою?

Хочу порадити насамперед не відкладати лікування, починати його негайно після перших проявів грибка. Бажано проконсультуватися з фахівцем (подологом) в даній області. Також важливо звернути увагу на стан свого імунітету, його ослаблення також розташовує до грибкового ураження. Грибок природно може повернутися, тому дуже важливо не тільки позбутися від нього, але й усунути причину, яка до нього привела.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *