_

Лікування грибка нігтів Флуканазолом і Цикложеном

Коротко про себе: Аліна, м. Київ, 28 років. Маю вищу економічну освіту, працюю за фахом товарознавець у відомої торгової мережі. Заміжня, має доньку 3-х років. Захоплююся вишивкою, люблю проводити час на природі. З активних видів відпочинку волію рибну ловлю, хоча для жінки таке заняття не можна назвати звичним.

Люблю, коли нігті у жінки в порядку. І саме майстер в салоні краси «подарував» мені грибок. Після зняття шелаку ніготь на великому пальці лівої руки почав дуже хворіти, почервонів. Я вирішила, що мені його просто травмували і варто почекати з наступним походом в салон. Але, навіть через місяць мій ніготь не переставав боліти і постійно давав про себе знати.

Лікування грибка нігтів Флуканазолом і Цикложеном

Через ще кілька тижнів почалися зміни з самої нігтьової пластиною. Ніготь втратив блиск, стало матовим, почав жовтіти, розшаровуватися. При цьому перестала рости кутикула. Про грибки я відразу не подумала, адже більше було схоже на запальний процес. В першу чергу я вирішила використовувати

Тетрациклінову мазь (місцевий антибіотик). Два тижні курсу – результату немає.

Лікування грибка нігтів Флуканазолом і Цикложеном

Пізніше у мене почали з’являтися підозри про те, що це грибок. І за порадами подруг використовувала «потужне» народне засіб – перекис водню. Потрібно було кожен день обмотувати ніготь ваткою, змоченою в перекису.

Лікування грибка нігтів Флуканазолом і Цикложеном

Ще кілька тижнів і результату немає. Ніготь став жовтим, нігтьова пластина товщають. Руки було соромно показувати. Наступним моїм кроком став похід до микологу. Лікар узяв аналіз (шматочки нігтьової пластини) і поставив діагноз – оніхомікоз.

Лікування грибка нігтів Флуканазолом і Цикложеном

Було призначено тривале лікування: курс таблеток Тербінафін, паралельно вранці наносити краплю Экзодерила і ввечері мазати Клотримазолом всі нігті. Лікар счесала спеціальним апаратом нігтьову пластинку і призначила наступний візит через три місяці. По закінченню цього періоду почалися позитивні зміни, пішла почервоніння і біль.

Лікування грибка нігтів Флуканазолом і Цикложеном

Але, таблетки викликали у мене гіркоту в роті, нудоту. Я ще раз прийшла до лікаря. Міколог призначила продовжувати курс лікування краплями і мазями, без таблеток. Я справно лікувала ніготь, капала і мазала, але повного лікування не спостерігалося. Ніготь залишався товстим і відрізнявся за кольором від решти. Шкіра навколо нігтя стала грубою, з’явилися тріщини, сухість. В результаті я прийняла рішення поміняти спеціаліста. Потрапивши на прийом до іншого микологу, лікар пояснила, що таблетки Тербінафін ефективні при виявленні пліснявих грибків на нігті, а у мене інший випадок.

Були взяті нові аналізи і призначено нове лікування:

  • Прийом капсул Флуканазола;
  • Таблетки Есенціале для підтримки печінки в період лікування;
  • Протигрибковий лак Цикложен;
  • Ламікон ® для боротьби з грибком на шкірі.

Лікування грибка нігтів Флуканазолом і Цикложеном

Подальшого прийому не було призначено. І я почала лікуватися знову. Здивувало, що перший фахівець не сказала мені про важливість прийому препаратів для відновлення печінки. Адже, саме на цей орган йде удар після прийому протигрибкових таблеток. Ламікон ® Мазь мені було призначено користуватися лише перші два тижні.

І дійсно – шкіра відновилася. Флуканазол призначений для прийому протягом 6-ти місяців без перерви. А ось Есенціалетреба було застосовувати з періодичністю в один місяць. Використання лаку Цикложен було розписано на окремі курси:

  • Перший місяць – наносити вранці та ввечері;
  • Другий місяць – тільки один раз на день;
  • Третій місяць – кожні три дні;
  • Четвертий місяць – один раз на сім днів;
  • П’ятий місяць – один раз в два тижні;
  • Шостий місяць – звести до одного разу на 30 днів.

Я пройшла весь курс. І в кінцевому підсумку нігтьова пластина змінилася. Але для цього було необхідно, щоб ніготь відріс повністю. Палець не хворів, шкіра залишалася в порядку. У підсумку на «некоректне» лікування я витратила близько року. Повністю позбавитися від проблеми у мене вийшло за півроку. Якщо у вас теж є грибок на нігті – йдіть до лікаря. Не займайтеся самолікуванням, не призначайте препарати самостійно.

Важливо здати аналізи і тільки потім вирішувати, який із препаратів дасть гарантію на позитивний результат. Протигрибкові препарати отруюють організм і їх потрібно призначити коректно. Грибок важливо лікувати зсередини. Одними тільки мазями-кремами не обійтися. І ще один момент – менше солодкого в період лікування. Цукор добре живить грибок і сприяє його розвитку. І для фігури корисно!


Електронна пошта: ali21505585@yandex.ru

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *