_

Лінлайн врослий ніготь

яке турбує самих різних людей, незалежно від їх статі, віку та соціального статусу. При виникненні цієї, вкрай неприємною патології, краю нігтьової пластини поступово вростає в м’які тканини шкіри, що неминуче призводить до запалення, утворення гною і виникнення сильних болів.

Лінлайн врослий ніготь

Існує величезна кількість причин і факторів, які прямо або опосередковано провокує вростання нігтя. У їх числі можна назвати носіння незручною і тісного взуття, неправильний догляд за нігтями, спадковість, плоскостопість, травми, різні грибкові інфекційні захворювання нігтьових пластин.

Важливо пам’ятати, що врослий ніготь може стати причиною виникнення величезної кількості проблем і ускладнень, в тому числі і ампутації пальця або його фаланги. Саме тому дуже важливо вчасно розпізнати симптоми захворювання і негайно звернутися до грамотним фахівцям, які допоможуть в усуненні проблем.

Лінлайн врослий ніготь

Необхідно знати: Психосоматика врослий ніготь

Звичайно, для лікування врослого нігтя можна записатися на прийом до хірурга або дерматолога в звичайну районну поліклініку, однак у цьому випадку немає жодних гарантій того, що необхідна допомога буде надана на належному рівні та принесе бажані результати. Як показує практика, набагато простіше і ефективніше звернутися в приватну клініку, яка може гарантувати своїм пацієнтам швидке одужання навіть у тому випадку, якщо хвороба перейшла в запущену стадію.

В клініці Лінлайн врослий ніготь зможуть видалити не тільки швидко, але і без неприємних наслідків у вигляді рецидиву. У цьому медичному центрі працює професійний лікар – подолог, який з максимальною результативністю здійснює корекцію врослого нігтя, використовуючи для цих цілей виключно самі сучасні та високотехнологічні засоби – скоби VHO, дуплексної скоби, скоби Фрезера, B/S пластини, 3TO.

Лінлайн врослий ніготь

Необхідно знати: Лікування грибка нігтів йодом

Проведення корекції врослого нігтя в Лінлайн

Спеціальні скоби і пластини, які виготовляються із сучасних матеріалів можуть не тільки зняти запальний процес, але і ефективно виправити деформовану нігтьову пластину.

Скоби Фрезера мають просту конструкцію, спрямованої на виправлення форми пошкодженого нігтя і запобігання вростання нігтьової пластини. Така скоба зовні виглядає як тонка дріт, краї якої зачіпаються за ніготь, піднімаючи його і не даючи вростати в околоногтевые валики. Підбираються скоби індивідуально для кожного клієнта, завдяки чому повністю виключається можливий дискомфорт під час носіння. Установка скоби здійснюється безболісно, при бажанні її можна покрити гелем або лаком. При цьому хворі можуть носити абсолютно будь-яку взуття, займатися спортом, плавати в басейні і відвідувати сауну або лазню. Корекція скоби здійснюється не частіше одного разу на півтора місяці.

У свою чергу/S пластини виготовляються з високоміцного пластику, з покриттям із скловолокна. Такі пластини наклеюються поперек врослого нігтя, що дозволяє їм підняти врослі краю нігтьової пластини і запобігти їх повторне вростання. Залежно від індивідуальних особливостей людини і швидкості росту нігтів корекція таких пластин здійснюється з періодичністю один раз в три-чотири тижні.

Лінлайн врослий ніготь

Необхідно знати: Хвороби нігтів на руках та їх лікування

Установка пластин здійснюється абсолютно безболісно, а їх носіння не викликає дискомфорту завдяки чому найчастіше вони використовуються для корекції врослого нігтя у дітей молодшого віку.

Підбір того чи іншого способу корекції та боротьби з вростанням нігтьової пластини здійснюється спеціалістом клініки Лінлайн на приватному прийомі, індивідуально виходячи з особистих особливостей кожного конкретного пацієнта, характеру хвороби і її занедбаності.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Валентина

  Так, клініка дійсно чудова. Висококваліфікований, ввічливий персонал. Все зробили на високому рівні.

 2. Ольга

  Головне, щоб дійсно все робили якісно. Так як далеко не скрізь є дійсно фахівці високого класу.

 3. Деніс

  Звертався знайомий в цю клініку. Все зробили. Він задоволений.

 4. Марина

  Зараз так багато різних клінік розвелося, що і не зрозумієш в яку з них краще звернутися. За описом звичайно сподобалося.

 5. Вікторія

  Вперше дізналася про цю клініці, зацікавилася. Сама вже втомилася боротися з вростанням нігтя.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *