_

Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Лікування такого грізного грибкового захворювання як мікози стоп, викликані хвороботворними мікроорганізмами, болісно довгий. А ось зараження цією інфекцією, навпаки, відбувається в дуже короткі терміни. Залежно від видів грибка, локалізації ураження поверхні шкірних покривів та нігтів, ступеня тяжкості перебігу хвороби застосовується різні методи лікування цієї патології.

Існує безліч протигрибкових препаратів внутрішнього і зовнішнього застосування. Для ускладнених форм прояву грибкового захворювання застосовується комплексна терапія. При перших ознаках грибка можна, та й рекомендуються фахівцями, використовувати місцево медикаменти зовнішнього застосування. До них відносяться численні фармакологічні ліків у вигляді мазей, кремів, лаків та інших форм випуску.Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Основні переваги місцевої терапії, до якої відноситься мазь

В медичній практиці спостерігається більше п’ятисот видів патогенних грибків, які різняться між собою ступенем ураження та клінічними проявами. Такий широкий перелік збудників ускладнює процедуру діагностування та лікування грибкової інфекції.

Необхідно завжди відповідально ставитися до свого здоров’я. Тому на самому початку захворювання потрібно йти до дерматолога. Лікар після візуального огляду, бесіди з пацієнтом, отримання результатів лабораторних даних правильно і грамотно підбере лікування протигрибковими засобами, як внутрішнього застосування так і зовнішнього.

Хороші результати в лікуванні мікозів стоп і нігтів на ногах отримують при використанні препаратів локального впливу, до яких відносяться антимикотические мазі.

Основними перевагами засобів зовнішнього застосування перед препаратами внутрішнього використання є:

 • Можливість купівлі ліків в аптеці без рецепта лікаря.
 • Практично не викликає алергічних станів і побічних дій.
 • У складі препарату відсутні небезпечні компоненти, створені на основі хімічних речовин.
 • Не мають особливих протипоказань, крім індивідуальної нестерпності окремих складових.
 • Одночасно можуть знищувати кілька видів грибків і припиняти їх зростання.Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю
 • Свою вбивчу силу направляють безпосередньо на уражене місце.
 • Тривалість курсу застосування медикаменту може бути значно довше.
 • Прийнятна вартість.

Під час лікування грибкової хвороби шкіри і нігтів ніг і рідше рук, можна одночасно використовувати кілька видів антимікотичним засобів локального призначення, тобто мазі. Такий підхід до терапії особливо спостерігається при підвищеній активності патогенних грибків під впливом ендогенних факторів. Це посилить лікувальний ефект і прискорить одужання.

Рекомендуємо почитати: Масло стоп актив від грибка

Мазь від грибка стопи: класифікація та найбільш ефективні засоби

Протигрибкові мазі – це м’яка лікарська форма препарату призначена для зовнішнього застосування. В їх основу входять дві основні групи речовин протизапальної та протигрибкової дії. Вони стоять в перших рядах списку за поширеністю в використанні для лікування мікозів стоп на перших етапах хвороби.

Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Мазі, які призначені для боротьби з грибковою інфекцією діляться на 3 класу аллиламиновые, азолові і комбіновані.

Аллиламиновые. Основними властивостями є здатність швидкого і глибокого проникнення в усі шари нігтьової поверхні, що тягне за собою повне знищення патогенних грибкових мікроорганізмів. Препарати тривалий час перебувають у шарах нігтя, що забезпечує надійний захист від проникнення нових колоній паразитів і веде до одужання. Пошкоджені ділянки відновлюються, купуючи природний, красивий і здоровий вигляд.

Група лікарських мазей на основі даного активного речовини:

 • Тиконазол.
 • Амиказол.
 • Бутоканазол.
 • Ирунин.
 • Оксиконазол.
 • Мікосептін.

Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Азолові. Дані протигрибкові мазі згубно діють на процеси об’єднання грибка, що руйнує його мембрану і забезпечує повне знищення інфекції. Після повного курсу терапії, концентрація медикаментозного засобу в області зараженої ділянки, забезпечує повну нейтралізацію патогенних мікроорганізмів. Також за рахунок цього мінімізується ймовірність повторного розвитку грибка ніг.

У складі цієї групи є:

 • Міконазол.
 • Клотримазол.
 • Бифоназол.
 • Флуканазол.
 • Фундизол.

Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Комбіновані мазі – складаються з інгредієнтів двох вищеперелічених груп, антибактеріальних речовин, стероїдних гормонів плюс коштів, викликає активне відлущування відмерлих клітин з поверхні шкіри. Вони в своїй сукупності надають комплексне дієве лікування грибка шкіри і ногтя.

Рекомендуємо почитати: Грибок стопи: лікування народними засобами

Мазь від грибка стопи: недорога і ефективна

На сьогоднішній день налічується величезна кількість видів грибка, викликають мікоз або оніхомікоз стоп. Найчастіше до них належать дерматофіти, епідермофіти, мікроспори, рідше — дріжджоподібні і плесневидные гриби. Лікар дерматолог призначає антимикотические мазі після того як визначено вид збудника захворювання і грунтовно рекомендує перед початком застосування мазі прочитати інструкцію по застосуванню.

Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

В лікувальній практиці часто пропонують використовувати такі протимікробні мазі:

 • мазь Клотримазол (похідне імідазолу) належить до групи протигрибкових засобів, що володіють широким спектром дії. Надає антимикотический ефект, сприяє зміні проникності мембрани. Також в результаті впливу активних компонентів провокує руйнування цілісності клітин патогенних грибків.

Знищує дерматофіти, дріжджоподібні та плісняві гриби, а також інші види збудників. Антимікробну дію препарату забезпечує нейтралізацію хвороботворних мікробів. Даний препарат призначений для локального використання при діагностуванні будь-якого виду мікозу стоп, а також інших грибкових уражень шкірних покривів тіла. Тривалість терапевтичного курсу складає від одного місяця до півроку, у важких випадках – до двох років, залежно від форми захворювання, локалізації інфекційного ураження та ефективності терапії.

 • Амфотерицин В відноситься до групи близьких за хімічним та біологічним складом антибіотиків стрептоміцетів. Діють на різні види грибів і найпростіших, які провокують розвиток мікозу стоп. Аналогами даного препарату, що володіє однаковими фармокологическими діями є: ністатин, леворин, амфотерицин В, трихомицин, кандидицин Ст. Застосовується зовнішньо двічі-вранці та ввечері протягом 10 днів.
 • Дифлукортонол – препарат для зовнішнього застосування. Знімає запальні процеси при грибковому ураженні стоп, що гарантує зменшення набряку шкірного покриву, просочування тканин, розширення найтонших судин в організмі людини. Чинить знеболювальну дію. Справляється з такими неприємними відчуттями як свербіж і печіння.
 • Микоспор мазь, яка у своєму лікувальному складі концентрує компоненти, здатні призводити до загибелі численні колонії патогенних грибів. Володіє фунгистатическим дію по відношенню до дріжджових і плесневелых грибів, тобто затримує і зупиняє ріст грибів. Проявляє дезінфікуючий ефект відносно збудників інфекцій грибкового характеру.

Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Мазь випускається в тюбику по 15 мг як самостійна одиниця. Також у продажу є спеціальні комплекси, що складаються з одного тюбика мазі по 10г, пластиру на водостійкою основою, дозатора і скребка. Протимікробний препарат діє розм’якшує на шари нігтя, тому застосовується в хірургічній практиці для видалення нігтьових пластинок.

Микоспор мазь призначена для локального використання. Наноситься 1 раз на добу тонким шаром, після чого заклеюють пластиром.

З докладним поетапним способом проведення процедури по використанню мазі можна ознайомитись в інструкції по використанню. Застосування мазей при ліквідації симптоматики мікозу стоп, а також з профілактичною метою є одним з найбільш ефективних способів при боротьбі з даною патологією.Мазь від грибка стопи, недорогий метод лікування маззю

Рекомендуємо почитати: Грибок на ногах у дитини, як його лікувати?

Крем від грибка стопи: особливості і правила використання

Для того щоб раз і назавжди позбутися від такої неприємності як грибкові захворювання ніг, потрібно підходити до вирішення цієї проблеми серйозно, а точніше, чітко і своєчасно виконувати нескладні, але такі необхідні у досягненні даної мети правила застосування препарату:

 • Не займатися самолікуванням, а відвідати дерматолога для визначення виду збудника, що спричинив дану патологію, і призначення лікування.
 • Не допускати відхилення інструкції по застосуванню препарату та умов зберігання лікарського речовини.
 • Не переривати курс лікування захворювання і не нехтувати профілактичними заходами.
 • Суворо дотримуватися вимог дотримання особистої гігієни.
 • Перед і після процедури необхідно обробляти руки антибактеріальним милом.
 • Скрупульозно проводити підготовку ураженої області до маніпуляції.
 • Необхідно щодня обробляти взуття і змінювати одяг, стикається з місцями зараження. Бажано, користуватися рушниками чи серветками одноразового застосування;
 • Акуратно наносити мазь тонким шаром на всі ділянки, уражені грибком, захоплюючи і здорові, щоб уникнути повторні прояви і розповсюдження інфекції.

У більшості випадків, при використанні правильно підібраною мазі від грибка нігтів, прояв позитивних результатів спостерігається протягом перших 5-10 діб. При відсутності бажаного результату лікування, необхідна повторна консультація фахівця і заміна ліки на більш дієве та ефективне.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Сергей

  Нещодавно з’явилася ця проблема. Спочатку думав спробувати трави які небудь використовувати для лікування. Але дружина більше довіряє сучасній медицині і всіляко відмовляє мене. Ось вирішив дізнатися які є сучасні методи лікування. Опис сподобалося. Напевно потрібно спробувати.

 2. Маша

  Тут справа не в ціні мазі, головне щоб вона дійсно допомагала.

 3. Роман

  Зрозумів, що тільки народною медициною тут не обійтися. Хочу спробувати скористатися маззю. От тільки тепер я розгубився, на якій зупинитися (

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *