_

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

Сучасна фармакологічна промисловість надає безліч різноманітних медикаментозних препаратів для боротьби з грибковою інфекцією. Серед них одним із найбільш популярних вважається Микодерил, активним компонентом якого є нафтифін.

Даний препарат випускається у вигляді двох лікарських форм: розчин і крем. Це дозволяє найбільш якісно лікувати мікози різних форм. Основною перевагою Микодерила є висока ефективність за доступною вартості.

Середня ціна Микодерила у флаконі – ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua.
Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

На тему: Як проявляються хвороби шкіри на руках?

Ефективність препарату

Микодерил – інноваційний медикаментозний препарат, який бере активну участь у знищенні грибка. Належить до групи аліламінів. Активні речовини препарату впливають безпосередньо на клітинну структуру патогенних грибків. За рахунок цього не тільки руйнуються хвороботворні мікроорганізми на уражених ділянках шкірних покривів, але і запобігає повторне розвиток в тій же області. Досягти такого ефекту виходить за рахунок руйнування ергостеролу, найбільш живучого компонента, що входить до складу грибкових утворень.

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

Сила дії даного препарату зовнішнього використання полягає в тому, що в короткий термін відбувається його проникнення всередину шкіри і нігтя, створюючи грунтовне протигрибкову скупчення в різних шарах. Характерний процес всмоктування забезпечує попадання максимальної кількості діючої речовини нафтина в уражені ділянки. Це дозволяє вбити грибкову інфекцію раз і назавжди і отримати високу результативність при терапії захворювання.

Микодерил призначається виключно для локального застосування, нескладний у використанні. Здатний зняти запальні явища, неприємні больові відчуття, а також свербіж і печіння. Лікарі радять проводити процедури з застосуванням Микодерила до тих пір, поки не відросте рожевий з рівною поверхнею ніготь, або повністю не відновляться шкірні покриви і зникнуть болісні прояви хвороби.

Ефективність ліків буде вищою, якщо лікування розпочати вчасно, на ранніх стадіях розвитку і проводити його, не відступаючи від рекомендацій дерматолога.

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

На тему: Масло стоп актив від грибка

Особливості застосування та лікування микодерилом

Микодерил – це антимікотичну засіб високого ступеня активності при лікуванні грибкової інфекції шкіри, шкірних складок і грибка нігтів. Препарат впливає на різні види збудників, а саме на дерматофіти, дріжджові і дріжджоподібні, цвілеві гриби і інші групи.

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

Чинить фунгіцидну дію, що означає повне умертвіння грибів та фунгістатичну дію, тобто уповільнює їхній ріст. Чинить антибактеріальну дію на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, які провокують повторне розвиток інфекцій бактеріального характеру.

Наявність протизапальної дії, сприяє миттєвої ліквідації симптоматики, характерної для розвитку запального процесу запалення.

При лікуванні оніхомікозу перед нанесенням препарату необхідно уражену частину нігтя обрізати ножицями і обробити пилянням. Підготовлену ділянку повністю покривається Микодерилом, захоплюючи по 1 см на здоровій площі. Тривалість лікування визначається станом нігтьової пластини. При повному зникненні ламкості, потовщень і придбання здорового кольору нігтя препарат наноситься ще 14 днів. Такий підхід до терапії виключає розвиток рецидиву.

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

Мікоз шкіри лікується у формі крему. На оброблений чистий уражену ділянку наноситься крем тонким шаром. Обробляється не тільки хвора шкіра, але і здорова навколо не її. У середньому терапевтичний курей тривати від місяця до двох. Це пов’язано з тим, що після зникнення характерних ознак епідермофітії, застосування Микодерила продовжується ще протягом 10-14 днів, що забезпечує гарантію від повторного розвитку грибкової інфекції.

Важливі моменти у процесі терапії

З метою успішного одужання, терапію слід проводити курсами, використовуючи одночасно дві лікарські форми випуску Микодерила. Дані препарати з протигрибковою дією використовуються для знищення мікроорганізмів грибкової патології при лікуванні різних видів мікозу стоп. Активні компоненти препарату миттєво і глибоко надходять в шари шкірного покриву і нігтя, тим самим гарантуючи високу ефективність лікування. Перед проведенням першої процедури обов’язково необхідно стопи привести в порядок. Для цього рекомендується:

 • Ретельно вимити ноги в теплій воді з милом.
 • Приготувати мильно-содову ванночку для ніг, розчинивши двадцять грамів господарського мила і одну столову ложку харчової соди в одному літрі води.
 • Добре розпарити ступні протягом 15-20 хвилин.
 • Насухо витерти ноги, краще всього, рушником одноразового використання.
 • Уражену ділянку нігтьової пластини максимально обрізати за допомогою продезинфицированного інструменту для педикюру.
 • Видалити відмерлі ділянки епідермісу, джерела грибкової інфекції, з-під нігтя, використовуючи спеціальну металеву паличку.
 • Обполоснути ноги в чистій теплій воді і витерти, щоб були сухі.
 • Акуратно нанести протигрибковий засіб на уражену поверхню нігтя і прилеглі ділянки шкіри.

Тривалість лікування цим препаратом може варіювати від декількох тижнів до року. Все залежить від форми та ступеня розвитку грибкової інфекції, наявності хронічних захворювань і суворого дотримання правил застосування препарату згідно лікарського призначення.

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

На тему: Чому у вагітних німіють руки?

Показання та протипоказання

В медичній практиці Микодерил, будь лікарської форми випуску, використовується для лікування різноманітних грибкових інфекцій. Основні медичні показання до призначення препарату:

 • Ураження грибком стопи і нігтів. Діє ефективно, як крем, так і розчин Микодерила, на різні види грибкових уражень нігтьового ложа і шкіри стоп, як складок, а також гладких її ділянок.
 • Епідермофітія будь-якого ступеня розвитку. Характеризується наявністю великих областей поразки і великих осередків інфікування.
 • Межпальцевая дерматофітія. Найбільш ефективно буде використання крему.
 • Висипання при оніхомікозі, що знаходяться навколо нігтьової пластини і безпосередньо на ній самій. Сприяє повній ліквідації даної ознаки захворювання і покращує загальний стан шкіри і нігтів на стопах.
 • Дерматологічні висипання, що виникли на епідермісі і нігтях у результаті перенесених інфекцій. Їх характер походження може бути, як бактеріальний, так і вірусний.
 • Деякі типи лишаю, особливо при отрубевидной формі.
 • Кандидоз на шкірі.

Даний препарат призначений виключно для зовнішнього застосування. Але, як і будь-яке медикаментозне засіб, Микодерил, також має ряд протипоказань до його застосування. До них відносяться наступні дані:

 • Неприпустимий контакт зі слизовими оболонками, так як може викликати знищення корисної мікрофлори;
 • Індивідуальна непереносимість або гіпер чутливість до компонентів даного препарату, а особливо до нафтифину.
 • При виношуванні внутрішньоутробного плоду, а також при годуванні груддю.
 • Дитячий вік.
 • Не наноситься препарат на відкриття ранки, ерозії та глибокі тріщини.

Микодерил. Інструкція по застосуванню засобу і ціна протигрибкового препарату

Варто відзначити, що розвитку сильної алергічної реакції на активний компонент нафтифін виявлено не було. Але при наявності щонайменших дискомфортних відчуттів: почервоніння шкірних покривів, насичене печіння і свербіж необхідно негайно припинити застосування препарату. Уражену ділянку обробити антисептиком і негайно звернутися до лікаря для внесення корективів у план лікування.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Ніна

  Чисто випадково натрапила на цей препарат в мережі і вирішила спробувати, засіб і правда ефективне, грибок зник з часом, не думала, що препарат за такою низькою ціною допоможе, виявляється не все, що дорого краще.

 2. Татьяна

  Мені микодерил вилікував грибок нігтів на ногах. 2 тижні щодня я втирала в шкіру навколо нігтя і наносила на сам ніготь. Ще брала у внутрішньо флуконазол, крім мазі. На 10й день грибка як не бувало.

 3. Яна

  Грибок на ногах з’явився після відвідування басейну. Неприємний запах і свербіж чергувався також моїм негативним психологічним настроєм, так як я працюю в школі для мене дуже важливо виглядати охайно. З допомогою Микодерила протягом двох тижнів мені вдалося вилікувати грибок.

 4. Віктор

  Купив даний засіб для молодшого сина, який відвідує секцію плавання. Засіб брали в якості профілактики. Власне за пів року ніякого грибка у дитини так що або препарат працює або просто щастить.

 5. Ірина

  Користувалася кремом приблизно рік тому. Вважаю, що він мені допоміг, але допоміг в комплексі з іншими заходами, препаратами. Важливо не просто наносити мазь, а наносити на підготовлений пошкоджену ділянку для ефективного впливу. Перед нанесенням уражену ділянку промивала водою і обробляла перекисом водню. Через місяць вже ніякого грибка і не було.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *