_

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Основна діюча речовина Микроспора Бифоназол. Даний лікарський володіє достатньо широким спектром дії відносно грибкової інфекції. Пригнічуючий ефект проявляється відносно основних збудників мікроспорії, трихофітії, епідермофітії. Крім того даний препарат чинить згубний дію відносно цвілевих і дріжджових мікроорганізмів.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Мікроспор чудово пригнічує розвиток грампозитивних коків і різних бактерій. Звикання до Бифоназолу не формується. Дія препарату полягає в дворівневому придушення біосинтезу ергостеролу. Даний процес провокує структурне і функціональне порушення найпростіших мембран з наступним руйнуванням клітин мікроорганізмів.

До складу препарату входить керопаластический матеріал, що сприяє розриву кератину з подальшим порушенням його структури. У результаті даного процесу Бифоназол припадає в структуру нігтьової пластини і прискорює процес видалення нігтьових міцних тканин.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

На тему: Як позбутися мозолів на пальцях ніг

Фармакокінетика

Основна діюча речовина препарату глибоко проникає в інфіковані шари епідермісу. Через ¼ години після прийому препарату концентрація лікарського засобу в різних шарах шкіри досягає від 1 0000 мкг/ см3 в роговому шарі до 5мкг/ см3 в сосочком шарі. Звідси випливає, що всі утворюються концентрації розташовані в межах діапазону протигрибкової інфекції.

Мікроспор при нанесенні на пошкоджений шар шкіри абсорбує невелику кількість Бифоназола. Невелика абсорбція спостерігається лише після нанесення мазі на запалені ділянки тіла.

Таким чином, внаслідок того, що в плазмі крові утворюються в основному досить низькі концентрації чинного елемента при його місцевому використанні (не більше 5нг/мл), системних показань виявлено не було. Микоспор після застосування виводиться з організму протягом 48-72 годин.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Показання до призначення

Ураження епідермісу, спричинені дріжджоподібними, дерматофітами, пліснявими мікроорганізмами:

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Протипоказання до призначення

Даний медикамент протипоказаний при таких станах:

 • підвищена чутливість до діючої речовини та іншим елементам лікарського засобу.

Мікропор слід застосовувати з обережністю:

 • під час годування груддю та в період вагітності;
 • дитячий вік.

Дозування

Крем призначений тільки для зовнішньо застосування. Мазь наноситься тонким шаром на інфіковані ділянки шкіри 1 раз на добу, краще на ніч, після чого обережно втирається легкими круговими рухами.

Для отримання стійкого результату лікування повинно бути систематичним і повним.

Тривалість терапії:

 • при лікуванні мікозу стопи: дерматофітія межпальцевая дерматофітія стоп і епідермісу стоп – 21 день;
 • при мікозах кистей (межпальцевая дерматофітія та дерматофітія шкіри рук), гладкої шкіри та складок – 14 – 21 день;
 • при лишаї отрубевидном, эритразме – 14 днів;
 • при кандидозі епідермісу – 14 – 28 днів.

Для обробки невеликої ділянки шкіри, рівного розміру долоні, досить невеликої кількості мазі.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

На тему: Таблетки від грибка нігтів

Інструкція по використанню

Лікування новонароджених дітей даними лікарським складом можна проводити виключно під наглядом педіатра. Ефективність і стійке результату при лікуванні грибкової інфекції можливий тільки при ретельному видаленні ураженої ділянки пластини і подальшого його лікування.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Особливості лікування

Вартість набору варіюється в межах 800 – 1 160 грн.

При грибкових ураженнях шкіри Микоспор у формі розчину або крему виключно для зовнішнього застосування наносять на уражену ділянку шкіри тонким рівномірним шаром, після чого обережно втирають, кратність застосування – 1 раз на день, краще на ніч.

Микоспор набір разова доза з розрахунку невеликій поверхні, для стовпчик мазі завдовжки 5 мм для рідини близько 3 крапель.

При лікуванні грибкової інфекції з використанням набору даного препарату при мікозах стоп і межпальцевого простору становить близько 21 дня; при мікозах кистей, тіла і складок шкіри – від 14 до 21 дня; эритразме і лишай різнобарвному 14 днів; кандидоз верхніх шарів епідермісу – від 14 до 28 днів.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Грибкові ураження нігтів

Для знищення хвороботворних мікроорганізмів, місце локалізації яких нігті використовується з набору препарат у формі крему, який наноситься із дозуючого спеціально пристрою на уражені ділянки тонким шаром, захоплюючи всю пластину. Після цього оброблене місце закривається пластиром і залишається в якості пов’язки на добу.

Після того як пластир буде знятий, щоб здійснити заміну пов’язки нігті необхідно потримати під проточною теплою водою приблизно 10 хвилин, можна налити воду у ванну. Після цього інфікована розм’якшення частина пластини видаляється шабером. По закінченні процедури руки слід добре просушити, накласти крем і зверху закрити медичним пластиром.

Микоспор набір слід застосовувати таким чином щодня раз в день до того моменту, поки поверхня пластини не придбає гладкість і буде видалена вся його інфікована частина.

Тривалість терапії залежить від ступеня ураження і товщини пластини і становить близько 2-х тижнів.

Микоспор не варто використовувати при наявності реакції на один з компонентів препарату.

На тему: Грибок нігтів у дітей

Побічна дія

 • подразнення;
 • набряки;
 • болі в області нанесення;
 • почервоніння шкіри;
 • кропив’янка;
 • сухість і злущування епідермісу;
 • пухирі;
 • алергічний дерматит:
 • відчуття поколювання і печіння.

У деяких випадках можливі інші алергічні реакції.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Лактація, вагітність

В період виношування малюка

Бифоназол – основна діюча речовина препарату при зовнішньому застосуванні абсорбується не значно. Результату клінічних досліджень показують, що Микоспор не робить негативного впливу на плід і організм майбутньої матері. Але, не дивлячись на цього його застосування можливе під час вагітності, тільки в тому випадку, якщо потенційний ризик для плода нижче, ніж потенційна користь для матері.

В період годування дитини грудьми

Дані про те, чи проникає діюча речовина препарату у грудне молоко жінки, відсутні. Микоспор при зовнішньому використанні засвоюється організмом в незначних дозах. Але, його застосування в період лактації можливе, якщо потенційна користь для матері вище, ніж існуючий ризик для дитини.

При використанні мазі під час годування груди не слід наносити її в області грудей.

Микоспор ціна: фертильність

Відомості про безпеку медикаменту, отримані в результаті доклінічного аналізу, надають можливість припустити, що основна діюча речовина не надає негативної дії на фертильність у чоловічої і жіночої статі.

Особливі рекомендації

Лікарський засіб слід застосовувати з обережністю пацієнтам з підвищеною реакцією на інші протигрибкові препарати з групи Імідазолу: Клотримазол, Еконазол, Міконазол.

Слід дотримуватися обережності не допускати потрапляння мазі на слизову оболонку очей.

При чутливості до цетостеариловому розчину спирту рекомендують замість мазі використовувати лікарські форми препарату, до складу яких не входить спирт, приміром, Микоспор рідина для зовнішнього використання.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Використання препарату в педіатрії

Окремі дослідження дії лікарського засобу на дітей не проводилися. Виходячи з клінічної інформації, не було виявлено свідчення розвитку побічних несприятливих наслідків при застосуванні препарату у малюків. Незважаючи на це лікування дітей до 1 року необхідно проводити під контролем педіатра.

Микоспор. Ціна і як використовувати для лікування грибкових уражень шкіри?

Микоспор ціна:

Вартість крему – 350 – 720 грн.

Розчину – 400 – 320 грн.

У будь-якому випадку в незалежності від віку, стадії грибкової інфекції та її види. Призначати препарат собі самостійно не слід, лікування необхідно проводити тільки за призначенням лікаря.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *