_

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

Це лікарський засіб призначено для усунення дефектів нігтів, пов’язаних з таким захворюванням, як грибок. Офломил використовують не тільки в якості терапії, але і в цілях профілактики. Якщо ви постійно контактуєте з носієм грибка, то використання препарату захистить вас від його прояви.

На тему: Шаруються нігті на ногах – що робити?

Ціна та спосіб застосування

В мережах аптек міста Києва, вартість на засіб від грибка варіюється від 300 до  750 грн. Лікарський препарат використовується виключно зовнішньо, за допомогою нанесення на пластини нігтів ніг або рук. При цьому рекомендується дотримуватися наступної послідовності:

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

 1. За допомогою спеціальної пилочки, що входить в комплект з лікувальним лаком, з поверхні пластини видаляються всі омертвілі клітини.
 2. Тампоном, попередньо змоченим в спирті, знежирюється вся поверхня, уражена грибком. Не забувайте, що це треба робити перед кожним нанесенням препарату.
 3. Лопаточку умочують в лікувальну рідину, намагаючись не торкатися до країв пляшечки і не намагаючись стерти надлишки кошти.
 4. Офломил наносять на уражені ділянки, які потребують лікування.
 5. Всі ці дії повторюють точно при подальшому нанесенні.
 6. Після закінчення процедури, флакон щільно закривається.
 7. Нанесений препарат сохне дуже швидко – декілька хвилин, але в цей час доторкатися до нігтів не можна.
 8. Використаним тампоном приберіть з лопатки залишився лак, після чого викиньте його. Не торкайтеся тампоном до оброблених нігтям.

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

Препарат зарекомендував себе в якості одного з найбільш надійних і ефективних засобів у боротьбі з підступним грибком, різного походження. Ціна на нього в залежності від району Києва кілька різна. Але якщо постаратися, то можна купити Офломил в межах 320 грн.

При настанні позитивного терапевтичного ефекту, не можна відразу ж переривати курс лікування доти, доки уражений ніготь не відновиться повністю і не відросте новий. Як правило, лікування на ногах проводять близько року, руках 6 місяців.

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

Протипоказання

Застосування лікарського засобу заборонено тільки у випадку індивідуальної непереносимості одного з компонентів, що входить до складу Офломила. Зважаючи того, що про результати терапії та реакції організму на препарат у дітей дані відсутні, він не показаний дітям до 12 років.

Приблизно з тисячі у однієї людини можуть виявитися побічні ефекти при використанні препарату. Характеризується це тим, що пластина змінює свій відтінок і стає ламкою. При клінічних дослідженнях певного пояснення цього так і не знайшли, швидше за все, це свідчення занедбаності захворювання.

В одного хворого на 10 000 чоловік, спостерігається сильне відчуття печіння, яке зникає досить швидко.

При систематичному контакті Офломила з шкірою може утворитися дерматит. Для цього лак наносять акуратно, не торкаючись до кутикули і шкіри.

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

На тему: Масло стоп актив від грибка

Ціна і склад

Основний діючий елемент кошти – Аморолфіна, його вміст досягає 56%, допоміжні речовини:

 • «Етанол»;
 • «Триацентин»;
 • «Бутилоцетат»;
 • «Етилацетат»;
 • «Метилметакрилат»;
 • «Метакрилат амонію сополімер».

Офломил лак від грибка нігтів – лікувальний препарат для зовнішнього використання, головне призначення якого – боротьба з грибковими інфекціями. Після терапії з його участю виникає фунгіцидний та фунгістатично ефекти, в результаті пошкодження мембрани цитоплазми грибка. В результаті регулярного застосування скорочується вміст речовини, що сприяє розвитку інфекції.

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

Офломил лак від грибка нігтів відгуки, про який говорять самі за себе – лікарський засіб широкого спектру дії, який довів свою ефективність в нейтралізації найпідступніших грибкових збудників.

Особливі рекомендації

 • В період виношування дитини і лактації проходити терапію із застосуванням даного препарату не рекомендується.
 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами при одночасному їх використанні не було виявлено.
 • У зв’язку з тим, що склад використовується виключно зовнішньо і не всмоктується в кров, передозування виключена.
 • При проковтуванні варто добре промити шлунок і звернутися за допомогою до терапевта, показу йому інструкцію від медикаменту.
 • На концентрацію уваги Офломил не впливає.
 • Якщо пацієнт, при лікуванні контактує з різними органічними розчинниками, то руки необхідно захищати надійними рукавичками.
 • У період терапії не можна користуватися косметичним лаком і нарощувати нігті.
 • Виключити попадання засобу в вуха і очі.
 • При обробці ураженої пластини пилкою, ні в якому разі її не можна використовувати на здорових нігтях, в іншому випадку можна перенести інфекцію.
 • Тампони, швидко запалюються, так як вони оброблені горючими речовинами.
 • Людям з поганим імунітетом, при дистрофічні захворювання пластин і цукровому діабеті перед застосуванням медикаменту слід отримати кваліфіковану консультацію у фахівця.

На тему: Грибок на ногах у дитини, як його лікувати?

Припустимо використання препарату дітьми

Клінічно не була доведена ступінь впливу медикаментів на організм малюків. Тому використовувати в якості терапевтичного засобу дітям не рекомендується.

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

Озывы пацієнтів і не тільки

Більшість людей, яким довелося використовувати протигрибкові медикаменти для лікування нігтів пластин рук і ніг, використовували різні склади. Випробувавши всі можливі препарати, вони відзначали, що тільки Офломил дає позитивні результати.

На підставі проведеного аналізу різних відгуків, у 90% пацієнтів, які застосовували цей препарат, лікування за строками не перевищила 5 місяців при лікуванні грибка на руках. При цьому у іншої групи хворих цей процес, чомусь затягнувся на 10 місяців, що цілком зрозуміло занедбаністю захворювання.

Офломил – лак від грибка нігтів, відгуки про застосування та ціна

При ураженні нігтьових пластин на ногах більшості людей знадобився рік.

Офломил лак від грибка нігтів дає позитивні результати практично в усіх випадках його використання. Якщо суворо дотримуватися всіх рекомендацій, вказаних в інструкції то проблем виникнути не може. У 10% пацієнтів спостерігались побічні ефекти, які проходили через кілька днів. Після лікування даним препаратів було відзначено, що позитивний ефект зберігається надовго.

При систематичному застосуванні препарату через півроку від захворювання не залишиться навіть нагадування. Правда, у деяких пацієнтів у період терапії з використанням даного медикаменту на шкірі рук з’являвся сильний свербіж, який зник через сім днів, особливо з таким явищем можна зіткнутися в жарку погоду. Але краще цього не боятися і набратися терпіння – на думку більшості пацієнтів, це того варто, адже позитивний ефект у результаті на обличчя. Адже через всього 10 днів, сильний свербіж перестане турбувати хворого і клінічна картина покращиться.

Якщо під час лікування даним медикаментів виникають які-небудь питання, то завжди можна звернутися до лікаря і задати їх йому. Офломил лак від грибка нігтів – ефективний сучасний склад, який швидко і ефективно вирішити проблеми нігтів.

Ось, що розповіла одна з пацієнток: Після невдалої процедури педикюру проведеного в салоні краси мене став турбувати нестерпний свербіж на пальцях ніг. При відвідуванні лікаря-дерматолога, вона встановила, що під час педикюру, з-за неякісно обробки інструменту був занесений грибок, в результаті чого мені порекомендувала, за її словами один з найефективніших засобів – Офломил. Протягом тижня результату ніякого не було, пальці на ногах постійно свербіли, особливо, коли потіли. Ледве вмовила себе, продовжити використання медикаменти і далі. Перші позитивні результати вже помітні через три тижні, а через пару місяців відросли здорові нігтики без жовтого нальоту.

Офломил лак від грибка нігтів прийде вам на допомогу, якщо ви виявили у себе грибок на нігтях рук або ніг. Ефективність даного препарату відзначили більшість пацієнтів, крім того, не забувайте, що його можна використовувати в якості профілактики, адже якщо вдома, у вас хто-небудь страждає даним захворюванням, захист вам і вашим близьким просто необхідна.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Наталья

  Лак допоміг впоратися з проблемою за пару днів! Всім раджу.

 2. Ярослав

  Досить хороший засіб, але правда сильно розрекламовані, і з-за цього у нього досить висока ціна. Але препарат нормальний, допомагає з грибком.

 3. Таня

  Засіб ефективний, але досить дороге. У кого з фінансами все добре, раджу.

 4. Стелла

  Офломил-лак – зручний у застосуванні і ефективні ліки проти грибка, їм можна користуватися і для профілактики. Через два місяці хворі нігті можуть повністю оновитися, а через місяць – зникає жовтизна з пальців. Треба застосовувати регулярно.

 5. Ольга

  за пару днів він точно не допоможе, це видимість. Як мені сказали в клініці, треба мазати як мінімум півроку раз на тиждень, а потім ще пару тижнів для закріплення ефекту застосовувати микоспрей або той же офломил наносити раз на два тижні. грибок може за пару днів сховатися, але не вилікуватися, це точно.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *