_

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

Орунгал – протигрибковий засіб синтетичного походження особливої групи азолів. Його дія полягає в інгібуванні основного ферменту CYP 450. В результаті перестає розвиватися основний структурний компонент клітинної грибкової стінки.

Діюча речовина Інтраконазол проявляє свою особливу активність щодо дерматофітів, дріжджоподібних, дріжджових і цвілевих грибів. Медикамент володіє переважною і підтримуючим ефектом.

Показання до застосування

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

Лікування різних мікозів, спричинених збудниками чутливих до лікарського засобу, у тому числі:

 • грибковий кератит;
 • дерматомікози;
 • оніхомікози, що утворилися в результаті згубного впливу дерматофітів, а також цвілевий, дріжджовий грибкової інфекції;
 • системні мікози: кандидоз і аспергільоз системний, криптококоз, споротрихоз, гістоплазмоз і інші тропічні і системні мікози;
 • вісцеральні глибокі кандидози;
 • кандидомикозы з ураженнями слизових і епідермісу;
 • висівкоподібний лишай.

На тему: Лікування грибка нігтів йодом

Протипоказання

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

 

Від застосування препарату слід відмовитися в наступних випадках:

 • одночасно використання лікарських засобів, засвоюваних з участю особливого ферменту CYP3A4, які здатні збільшити інтервал – QT, в тому числі: Астемізолу, Терфенадину, Цизаприду, Хінідину, Сертинола;
 • одночасне застосування всередину Триазолома та Мідазоламу;
 • чутливість до будь-якого компонента препарату.

Орунгал з обережністю призначається при наступних станах:

 • нирковою або/та хронічної серцевої недостатності;
 • при цирозі печінки.

Лікування літніх і дітей даним видом медикаменту необхідно проводити під системним контролем лікаря.

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

використання

Лікарський засіб представлено в продажу у вигляді капсул і розчину. Вартість препарату ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua.

Капсули препарату слід приймати після їжі цілком, запиваючи достатньою кількість води. Особливості терапії залежать від захворювання і наявності хронічних захворювань. Тому лікування повинно проводитися по призначенню лікаря і його контролем.

Передозування

Випадків передозування при використанні препарату виявлено не було. При випадковому вживанні препарат понад вказаної норми на протязі 60 хвилин після його прийому необхідно промити шлунок, за необхідності прийняти активоване вугілля. Чинне основна речовина не виводиться з організму при гемодіалізі.

Лікування при лактації та вагітності

Медикамент протипоказаний в період виношування дитини, за винятком випадку, коли є загроза життю майбутньої матері або очікуваний позитивний ефект для неї перевищує ризик для плоду.

Дані про застосування ліки Орунгал під час вагітності досить мало. При клінічному використанні були виявлені випадки вроджених аномалій: порушення зору, серцево-судинної і сечостатевої систем, скелета та інші вади розвитку. Але, те, що саме Орунгал став головною причиною прояву даних патологій, доведено не було.

Дівчатам дітородного віку в період лікування слід використовувати адекватну контрацепцію протягом усього курсу лікування до настання менструації після його закінчення.

У зв’язку з тим, що Ітраконазол проникає в грудне молоко, при екстреної необхідності лікування даним препаратом годування дитини груди необхідно припинити.

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

На тему: Чому болять ступні?

Особливі групи хворих

Лікування дітей

Дані про використання медикаменту в терапевтичних цілях даної групи пацієнтів не достатньо. Орунгал не рекомендується застосовувати для лікування дітей, за винятком таких випадків, коли очікувана користь перевершує існуючий ризик.

Група пацієнтів похилого віку

Інформації, про застосування препарату для лікування літніх пацієнтів не достатньо. Використовувати Орунгал слід у виняткових випадках, коли потенційна користь перевищує існуючий ризик. При визначенні дозування в цьому випадку варто враховувати зниження функцій серця, нирок, печінки, які в основному зустрічаються в похилому віці, а також наявність інших захворювань та прийом різних медикаментів.

Орунгал при порушеннях функцій печінки та нирок призначається з обережністю і тільки за рекомендацією і системним контролем лікаря.

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

Побічні прояви

З боку системи травлення:

 • диспепсія;
 • гепатит;
 • біль в області шлунка.

З боку периферичної нервової системи і ЦНС:

 • головні болі;
 • периферична невропатія;
 • постійне запаморочення.

Алергічні прояви, в деяких випадках висип, свербіж, кропив’янка, анафілактичні реакції.

З боку судинно-серцевої системи: застійна серцева недостатність, набряки кінцівок і набряк легенів.

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

Інші реакції і побічну дію

У деяких випадках при лікуванні цим препаратом спостерігалося важке розвиток токсичного ураження печінки, у тому числі випадки гострої печінкової недостатності з летальним результатом.

Дане явище спостерігалося в основному у хворих, у яких вже були проблеми з печінкою, або тих, хто отримає терапію Інтраконазолом згідно з системним показаннями, або страждаючих іншими формами важких захворювань, а також пацієнтів, що використовують інші препарати, наділені гепатотоксичними властивостями.

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

У деяких груп пацієнтів виявлено не було очевидних факторів ризику щодо порушень функцій печінки. Деякі відомі випадки виникли через місяць після початку лікування, інші вже в перший тиждень. У зв’язку, з чим потрібен систематичний контроль функції печінки у хворих, які приймають Орунгал.

Хворих слід попередити про необхідність негайного звернення до лікаря при появі симптомів, які передбачають розвиток гепатиту (нудота, анорексія, слабкість, блювання, біль у животі і зміна кольору сечі). При прояві даних явищі слід негайно припинити використання препарату і провести екстрене дослідження працездатності печінки.

Хворим з підвищеним рівнем ферментів печінки або хронічними захворюваннями печінки в активній стадії або при сильній перенесеної інтоксикації органу при використанні інших медикаментів Орунгал призначати не рекомендується, крім випадків, коли очікуваний позитивний результату перевершує існуючий ризик шкідливого впливу на печінку. В даному випадку вимагається постійний контроль рівня ферментів печінки.

У хворих з порушенням повноцінного функціонування печінки або нирок медикамент використовується під контролем вмісту основної діючої речовини в плазмі та, в разі необхідності, проводять невелику корекцію доз лікарського засобу.

Орунгал не варто призначати пацієнтам в якості терапії системних мікозів, які представляють реальну небезпеку для життя людини.

На тему: Тинедол – крем від грибка на ногах

Деякі особливості у застосуванні препарату

Як вже зазначалося вище, прийом препарату слід здійснювати тільки за призначенням лікаря та його постійним контролем. Лікуючий терапевт повинен, перш за все, оцінити можливість використання підтримуючої терапії хворим зі СНІД, які до цього отримували лікування щодо системних грибкових інфекцій, наприклад, споротрихозу, гістоплазмозу, бластомикоза або криптококозу, у яких можливий ризик рецидиву. При розвитку периферичної невропатії, якщо вона виникла внаслідок прийому медикаменту, Орунгал відміняють.

Дані про перехресної гіперчутливості до Итраконазолу та інших протигрибкових азоловым лікарських засобів виявлено не було.

У зв’язку з тим, що клінічних даних про використання медикаменту в якості терапії у дітей недостатньо, не слід його призначати малюкам, за винятком тих випадків, коли очікуваний позитивний результат перевершує існуючий ризик.

Вплив на концентрацію уваги, і водіння автомобілем, а також роботою зі спецтехнікою виявлено не було.

Орунгал. Ціна і інструкція із застосування ліків

У період лікування препаратом можливі невеликі збої в менструальному циклі. У будь-якому випадку, перш ніж використовувати Орунгал, необхідно проконсультуватися з фахівцем, щоб уникнути побічних явищ.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *