_

Перекис водню від грибка нігтів

Перекис водню від грибка нігтівНа думку великої кількості людей нігтьової грибок є незначною косметичної проблемою. Однак це припущення помилково. Грибок є серйозним захворюванням. Воно обумовлене поразкою нігтьового ложа разрастающимися грибами. Спочатку поверхню нігтів, уражених грибковою інфекцією, покривається білими або жовтими плямами. У подальшому зміни охоплюють всю нігтьову пластину, вона починає тріскатися і відшаровуватися.

Якщо не займатися лікуванням грибкового ураження, то воно поступово пошириться по всьому організму, завдаючи шкоди всім його систем. В першу чергу грибок покриє нігтьову пластину, потім слід його проникнення в шкіру, далі в капіляри, і в підсумку з кров’яним потоком інфекція дійде до всіх органів.

Сьогодні грибок являє собою масштабну проблему, що отруює не лише уражену поверхню, але і весь організм в цілому. Крім того, боротьба з поширенням грибком є досить складною. Позбутися від поразки такого роду важче, ніж від вірусних або бактеріальних інфекцій.

Наслідки несвоєчасного або неправильного лікування грибка можуть призвести до видалення всієї нігтьової пластини.

Перекис водню від грибка нігтів

Радимо ознайомитися: Таблетки від грибка нігтів

Трохи про методи позбавлення від грибкового ураження нігтів

На сьогоднішній день можна скористатися кількома методами, що сприяють лікування нігтьового грибка. Серед них можна виділити:

Перекис водню від грибка нігтів

  1. Лазерну терапію – цей метод лікування є найбільш швидким і ефективним при боротьбі з нігтьовим грибком, як на руках, так і на ногах. Захворювання повністю проходить вже після першого опромінення. Якщо поразка є занедбаним, то пацієнту доведеться повторити процедуру. Недоліком лазерної терапії є її досить висока вартість.
  2. Використання аптечних препаратів – вважається хорошим способом, вартість якого значно менше порівняно з лазерним опроміненням. Однак при виборі такого методу хворим доведеться запастися терпінням, адже лікування грибка в даному випадку буде досить тривалим за часом. Крім того, дане лікування володіє значним недоліком. У протимікробних медикаментів досить виражену токсичну дію. Отже, їх прийом не тільки вбиває грибкову інфекцію, але і сприяє токсичного отруєння всього організму, захисні функції якого вже і так ослаблені.
  3. Поєднання перекису водню з деякими народними засобами – при нігтьової грибкової інфекції дану терапію вважають найбільш щадить і не вимагає значних матеріальних витрат.

Перекис в боротьбі з нігтьовим грибком

Перекис водню від грибка нігтівПерекис водню є блакитний рідиною, що відрізняється наявністю виражених окисних властивостей. На молекулярному рівні вона представлена воднем (2-ма атомами) і 2-ма киснем (також 2-ма атомами). Сфери застосування речовини досить різноманітні. Воно є дезінфектором, плямовивідником і може входити навіть у склад ракетного палива.

Про лікувальні властивості перекису водню відомо практично кожному. Вона популярна завдяки своєму дезинфицирующему і антибактеріальній дії, необхідного для лікування багатьох захворювань. Крім того протипоказань, як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування перекису, немає. Дія цього препарату було особисто протестовано самим професором Неумывакиным. У написаній ним книзі «Перекис водню. Міфи і реальність» описаний принцип дії речовини, а також надано поради щодо його правильного застосування.

Перекис водню від грибка нігтів

Радимо ознайомитися: Лікування грибка нігтів йодом

У разі грибкового ураження нігтьових пластин рекомендується використання перекису водню після попереднього розпарювання нігтів в розчині соди. Завдяки такому підходу лікування буде найбільш результативним. Для приготування лікувального розчину в гарячу воду (1 літр) додають харчову соду (1 чайну ложку). Попередньо від ватного диска необхідно відрізати шматочок, відповідний за формою хворого нігтя. Підготовлені відрізки ватного диска просочуються перекисом і прикладаються до добре розпареним нігтьових пластин. Також рекомендується і обробка внутрішньої нігтьової порожнини. Для цього необхідно 2-3 рази на день капати невелику кількість перекису за нігтьову пластину.

При обробці нігтів на руках доцільно витримати примочки на уражених поверхнях до 15-ти хвилин. Нігті на ногах вимагають більш тривалої дії препарату – від 40-ка до 60-ти хвилин. Виконувати дану процедуру рекомендується до 2-х разів на день. Для запобігання швидкого випаровування перекису водню і продовження її впливу рекомендується обгортання пальців поліетиленом чи скотчем, або ж надягання напальчника. Якщо після зняття лікувальної пов’язки відчувається дискомфорт на нігтьових пластинах, що супроводжується печінням або болем, ніготь необхідно промити водою.

Альтернативою компрессам в боротьбі з грибковою інфекцією може стати використання лікувальних ванн з 3%-ний перекисом водню. Для цього необхідно приготувати склад з літра теплої води з 2-ма столовими ложками препарату і занурити в нього пальці хвилин на 15. Використання таких ванночок бажано двічі на добу. Про результати можна судити вже після 4-х днів лікування.

Кілька народних рецептів боротьби з нігтьовим грибком

Перекис водню від грибка нігтівЕфективність народних способів лікування грибкового ураження нігтів залежить від їх правильного підбору та поєднання. Терапія включає в себе декілька засобів з обов’язковою присутністю перекису водню в рецептурі.

Засіб 1. Необхідно гашену соду (пів чашки) розбавити гарячою водою (4-ма чашками). Додати англійську сіль (пів чашки) і 1/4 чашки 3%-ного перекису водню. Після гарного перемішування всіх компонентів склад доповнюється білим оцтом (1/4 чашки). Приготованим складом змочується тампон і обробляється поверхня ураженого нігтя. Після цього ніготь заклеюється лейкопластиром. Процедуру необхідно повторювати раз в 10 годин на протягом 1-го місяця.

Засіб 2. Складається з 3%-ного оцту і 3%-ного перекису, змішаних 1:1. Нанесення приготованого складу на хворий ніготь відбувається до того моменту, поки не припиниться його шипіння. Після даної обробки нігті необхідно занурити в суміш води з відбілювачем не більше ніж на 30 секунд. Кількість доданого у воду відбілювача залежить від концентрації самого кошти: чим агресивніше відбілювач, тим меншу його кількість буде потрібно для приготування ванночки. У завершенні процедури нігті необхідно сполоснути звичайною водою, витерти їх і намазати вазеліном, змішаним з маслом чайного дерева в пропорції 1:1. У завершенні рекомендується одягання шкарпеток або рукавичок. Дану терапію необхідно проводити не менше 7-ми днів.

Перекис водню від грибка нігтів

Радимо ознайомитися: Лікування грибка стопи

Важливо знати

В антигрибкової терапії можна використовувати лише 3%-ву перекис. Застосування будь-якої іншої перекису може викликати подразненням шкіри.

Не слід нехтувати ретельної дезінфекцією взуття, рукавичок і шкарпеток з метою запобігання повторної появи інфекції. Крім того, необхідно підтримувати на належному рівні особисту гігієну і не забувати про прийом вітамінів.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

  1. Настя

    Не знала, що цей засіб допомагає в боротьбі з грибком.

  2. Федор

    Я пробував так лікуватися, але особисто мені це не особливо допомагає (

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *