_

Пилка (кусачки) для врослих нігтів Йоко

Пилка (кусачки) для врослих нігтів Йоко

Незалежно від того йде мова про нігті на руках або ногах, догляд за ними повинен здійснюється з дотриманням усіх санітарних норм і правил гігієни з використанням якісних і сучасних інструментів. До вибору набору для педикюру або манікюру слід підійти з особливою ретельністю, особливо це стосується ситуації, коли догляд за нігтями ускладнюється різними хворобами, однією з найбільш неприємних серед них є патологія, при якій нігтьова пластина вростає в м’які тканини шкіри.

Сьогодні на полицях спеціалізованих магазинів представлена величезна кількість самих різноманітних пилочок для нігтів – пластикових, дерев’яних, скляних зі всілякими покриттями і унікальними елементами у своєму складі. При виборі того чи іншого інструменту необхідно враховувати чутливість власних нігтів. Так, наприклад, якщо нігтьова пластина тонка, то краще всього використовувати кришталеву пилку з дрібнозернистим абразивом. У свою чергу скляні пилочки є універсальними, при цьому обробляти ними можна не тільки природні, але і штучні нігті. Дрібнозернисте покриття таке пилки делікатно доглядає за нігтиками, не ушкоджуючи навіть хворі нігтьові пластини.

Пилка (кусачки) для врослих нігтів Йоко

Необхідно знати: Крем від грибка нігтів

Пилочка для врослих нігтів від компанії Йоко є відмінним вибором для кожної людини. Як і вся інша продукція цього тайського виробника, пилка є відмінним співвідношенням ціни і якості, при цьому з її допомогою можна в будь-якій ситуації ефективно доглядати за нігтями, як на руках, так і на ногах.

Особливості використання пилочки для врослих нігтів

Як правило, пилочка використовується на заключній стадії педикюру, для того щоб додати нігтьовій пластині бажану форму, трохи закруглити краю і прибрати огріхи, залишені манікюрними ножицями. Підпилювання нігтів слід проводити плавними рухами в одну сторону, що дозволить уникнути небажаної появи сколів та тріщин на поверхні та по краях нігтьової пластини. Дуже важливо після підпилювання відполірувати нігті, так як за допомогою цієї нехитрої процедури здійснюється запечатування торця, що згодом дозволить уникнути відколювання країв нігтя.

Так само полірування дозволяє уникнути розшарування нігтя, видалити некрасиві поперечні і поздовжні борозни, додасть нігтикам природний блиск і забезпечить більш рівномірне і стійке лакове покриття. Для закріплення результату на нігті наноситься зміцнюючий лак, компоненти, що містяться в ньому, дозволять зміцнити нігтьову пластину і захистять її від можливих механічних пошкоджень.

Пилка (кусачки) для врослих нігтів Йоко

Необхідно знати: Лікування мікозу стоп

Для найбільш ефективної і результативної боротьби з врослим нігтем людям, що страждають цією патологією необхідно запам’ятати декілька основних правил використання пилочки:

– не потрібно використовувати пилку частіше одного-двох разів на тиждень. Пам’ятайте, що занадто короткі нігті і з сильно підрізаними краями лише погіршують ситуацію і провокують подальший розвиток хвороби;

– для того, щоб ще більше не пошкодити нігтьову пластину, ні в якому разі не можна пиляти вологі нігті;

– не треба хаотично рухати пилкою з боку в бік. Необхідно просто вибрати один напрям і методично спилювати ніготь від краю до центру;

– незалежно від того йде мова про догляд за врослим нігтем або звичайним, обробка нігтьової пластини повинна здійснюватися не з внутрішньої, а з зовнішньої сторони;

– полірування і шліфування є обов’язковою процедурою в догляді за вросли нігтями, проводити її слід не частіше одного разу на місяць.

Пилка (кусачки) для врослих нігтів Йоко

Вибір пилочки для педикюру є суто особистою справою для кожної людини. Однак, більшість фахівців сходяться на думці, що найбільш ефективним і зручним для догляду за врослим нігтем є двостороння пилка з алюмінієвою ручкою від компанії Йоко. Примітно, що в процесі виготовлення цієї пилочки тайський бренд постарався максимально повно врахувати всі побажання майстрів, завдяки чому обидві робочі поверхні вийшли неймовірно тонкими, при цьому не травмують нігтьову пластину і дозволяють без особливих складнощів делікатно дістатися навіть до самих важкодоступних місць.

Пилка (кусачки) для врослих нігтів Йоко

Необхідно знати: Жовті нігті на ногах – лікування

Завдяки тому, виробляються педикюрні пилочки виключно з сучасних високоякісних матеріалів вони практично не знають знесенню, щоправда, за умови, що вони використовуються виключно за прямим призначенням.

http://youtu.be/Zu2VldPgQr4

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Алла

  Не завжди виходить нею акуратно обрізати.

 2. Степан

  Дуже хороший інструмент. Можна обрізати там, де ножицями не виходить.

 3. Ірина

  Давно користуюся такою ж. Використовую після ножиць. Дуже подобатися.

 4. Тетяна

  Звичайно ж японське якість – це круто! Тільки зараз стільки підробок, що навіть не знаєш, ти купила оригінал або підробку за тією ж ціною. Тому ще треба знати де купувати.

 5. Віка

  Нещодавно придбала собі таку. Зручна, дістає там, де важко дістати ножицями. Загалом мені подобається.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *