_

Полісорб. Інструкція по застосуванню препарату, відгуки і ціни на нього

Полісорб. Інструкція по застосуванню препарату, відгуки і ціни на нього

В сучасних умовах, кожна людина прагне виглядати привабливо. Правильне схуднення полягає не тільки в дієтах, заснованих на комплексному очищенні організму та важких фізичних навантаженнях, але і в застосуванні якісного препарату. Усунути шкідливі речовини (токсини, шлаки) можна за допомогою ефективного і безпечного лікарського засобу Полісорб.

Для того щоб випустити якісний препарат, фахівці застосували виключно натуральні продукти, наприклад, діоксид кремнію. Що стосується поглинаючих властивостей, то завдяки часткам кремнію вони в 150 разів перевищують звичний для нас активоване вугілля.

Полісорб відноситься до ентеросорбентів нового покоління, що володіє високою активністю і за малий проміжок часу видаляє з організму небезпечні речовини, у тому числі — алергени різної природи.

Форма випуску

Полісорб продається в банках, являє собою порошкоподібний продукт білого кольору без будь-якого запаху, призначений для розведення суспензій.

На сьогоднішній день Полісорб випускається тільки в одній лікарській формі. Це всього лише звичайний порошок для приготування суспензії для прийому всередину. Для зручності використання порошок продається в пластикових банках об’ємом 12, 25 і 50 м і в двошарових пластикових пакетиках об’ємом 3 р. (разова доза для дорослого). Такі варіанти фасувальної дозування дозволяють придбати оптимальне кількість препарату. Полісорб містить в якості діючої (власне сорбирующего) хімічної речовини колоїдний діоксид кремнію. Ніяких інших компонентів препарат більше не містить. Зовні Полісорб має вигляд порошку, пофарбованого в білий колір з легким голубуватим відливом. Який-небудь запах відсутній. При розмішуванні Полисорба у воді утворюється біла суспензія.

Механізм дії

Полісорб створений на основі кремнію діоксиду, це представник неселективних ентеросорбентів неорганічної природи. Препарат володіє обволікаючим і пов’язує дію. Він видаляє з тонкого і товстого кишечника небезпечні речовини різного походження. Сорбент в ШКТ не всмоктується і виводиться через пряму кишку в незмінному вигляді. Видаляючи отруйні частинки, не впливає на обмін речовин пацієнта і не призводить до авітамінозу.


Ефективність препарату обумовлена його впливом на причину виникнення поганого самопочуття, а не на симптоматичні прояви. Якщо застосувати засіб відразу ж після виникнення симптомів отруєння, можна купірувати інтоксикацію всього за кілька годин і уникнути ускладнень.

При змішуванні з водою, частинки препарату сприяють утворенню просторової структури, що дозволяє пов’язувати віруси, бактерії, токсини, алергени, тобто все, що має порівняно велику молекулярну масу.

Позбавлення від надлишків холестерину, жирових комплексів і сечовини, що призводять не тільки до надмірної ваги, серйозних захворювань серця, але і до цукрового діабету, а також болю в суглобах, відбувається завдяки діоксиду кремнію. Поглинаючи і виводячи шлаки, препарат сприяє засвоєнню не тільки поживних речовин, що знаходяться в продуктах харчування, але і корисних компонентів інших вітамінних комплексів і ліків, що вживаються разом з Полисорбом.

Полісорб. Інструкція по застосуванню препарату, відгуки і ціни на нього

Застосування

Полісорб призначається при широкому ряді патологій:

 • Для лікування широкого спектру інтоксикацій як гострого, так і хронічного перебігу, а так само для профілактики їх виникнення.
 • При передозуванні лікарськими препаратами, алергічних реакціях на медикаментозні засоби
 • Мікробні кишкові захворювання, гнійні і гнійно-септичні інфекції, що супроводжуються вираженими симптомами інтоксикації
 • Отруєння етанолом і його парами, алкалоїдами, солями важких металів, отрутами неорганічного походження
 • Всі прояви алергії на харчові продукти
 • При підвищенні білірубіну під впливом вірусного гепатиту
 • При проживанні або роботі в місцях з поганою екологічною ситуацією використовується як профілактичний засіб
 • Працівникам хімічної промисловості призначається Полісорб з метою попередження отруєнь

Також Полісорб може застосовуватися як зовнішній засіб для очищення шкіри, а також опіків або саден.

Інструкція по застосуванню при різних захворюваннях:

При харчовій алергії препарат необхідно приймати 3 рази на добу перед прийомом їжі протягом 3-5 днів;

При хронічній алергії і кропив’янці – 3 рази в день перед їжею, 2 тижні;

При отруєнні – 3 рази на добу, 5 днів;

При кишкових інфекціях (препарат входить до складу комплексного лікування) 3-4 рази на добу протягом тижня;

При очищенні організму – 3 рази в день за годину до або після їжі протягом двох тижнів.

Полісорб приймається всередину виключно у формі водної суспензії. Для її приготування необхідно виділити певну кількість порошку, яке зазначено в інструкції. Тому спочатку слід розбовтати гарненько флакон у 50 – 100 мл (1/4 – 1/2 склянки) води, і швидко випити. Дорослі люди приймають Полісорб в кількості 100 – 200 мг на 1 кг ваги, що становить від 6 до 12 г порошку, який розбовтують у воді.


Дорослі можуть приймати препарат у максимальній добовій дозі не більше двадцяти р. Розрахувавши добове кількість сорбенту, цю дозу ділять на 3 – 4 прийоми на день. Щоб було зручно розраховувати дозування, необхідно знати, що повна чайна ложка (з гіркою”) порошку містить 1 г речовини, а столова ложка з гіркою – 2,5 – 3 р. Набираючи порошок в ложку з банки, необхідно робити це обережно, щоб не сформувати хмара пилу з Полисорба.

Препарат нового покоління рекомендовано приймати за годину до прийому їжі або інших лікарських препаратів. Однак якщо засіб назначаетсяс метою купірування харчової алергії, то його необхідно приймати безпосередньо перед їдою або під час. Не слід готувати великий об’єм суспензії і зберігати його в холодильнику до наступного прийому. Краще готувати безпосередньо перед застосуванням суспензію.

Тривалість курсу застосування Полисорба визначається тяжкістю перебігу патології та швидкістю нормалізації стану людини. Наприклад, для лікування гострих інтоксикацій (алкогольне, харчове отруєння, грип тощо) цілком достатньо приймати сорбент протягом 3 – 5 днів. Але для терапії алергічних патологій (наприклад, дерматит тощо) або хронічних інтоксикацій (наприклад, хронічна ниркова недостатність, гепатит та ін) необхідно проводити курси тривалістю 10 – 14 діб. При цьому такі курси необхідно повторювати кожні 2 – 3 тижні. Перерва між курсами застосування сорбенту менше 2 тижнів робити не можна. Тепер, слід розглянути застосування Полисорба для лікування різних захворювань.

Полісорб. Інструкція по застосуванню препарату, відгуки і ціни на нього

Протипоказання до застосування

Препарат не призначається, якщо у хворого є такі протипоказання:

 • Відбувається загострення виразкової хвороби шлунка або дванадцятипалої кишки
 • Існує ризик розвитку внутрішньошлункового або кишкової кровотечі
 • Діагностована атонія кишечника
 • При виникненні кишкової непрохідності
 • Виявлена індивідуальна непереносимість препарату.

Побічні ефекти

Виявляються вкрай рідко, при недотриманні правил прийому лікарського засобу. У пацієнтів можуть виникати скарги на біль при дефекації і запори. Для того щоб уникнути побічних ефектів, необхідно ретельно розмішувати препарат у воді перед застосуванням, протягом всього курсу лікування вживати велику кількість рідини.

ПОРАДА ЛІКАРЯ: Запор Полисорба іноді спостерігається при тривалому застосуванні препарату. У цих випадках фахівці радять приймати для профілактики кальцій або полівітамінні препарати з метою очищення організму. При використанні сучасної розробки, досить рідко спостерігаються побічні дії у вигляді алергічної реакції, запорів і диспепсії.

Полісорб. Інструкція по застосуванню препарату, відгуки і ціни на нього

Рекомендуємо почитати: Як позбавитися від лупи, причини і методи лікування

Спосіб застосування і дозування

Необхідна доза препарату нараховується виходячи з ваги хворого та ступеня тяжкості інтоксикації. Препарат призначений для приготування суспензії, заборонено приймати Полісорб в сухому стані. Кількість Полисорба на один прийом розводиться в 0,25 або 0,5 склянки рідини.

Одна повна чайна ложка містить приблизно 1 грам діючої речовини, середня разова доза для дорослого становить 2,5-3 р. Перевага препарату в тому, що передозування бути не може, це дозволяє давати препарат дітям починаючи з перших днів життя. Середня доза для дорослої людини становить близько 20 г на добу.

Перед вживанням Полисорба засіб необхідно ретельно розчинити у воді. Ні в якому разі не не приймайте його в сухому вигляді. Це може призвести до виникнення несприятливих наслідків. Кількість вживаного порошку для схуднення залежить від ваги пацієнта, тому передозування тут бути не може.

Властивості препарату

Засіб нового покоління — це порошок з неорганічного діоксиду кремнію, що володіє потужним детоксикаційним ефектом. Медикамент досить легко проникає в органи шлунково-кишкового тракту і виводить всі небезпечні та шкідливі речовини, включаючи:

 • бактерії і продукти їх життєдіяльності;
 • інші патогенні мікроорганізми;
 • канцерогени;
 • токсини і важкі метали;
 • лікарські похідні, які мають токсичної активністю;
 • отруйні сполуки;
 • харчові алергени;
 • радіонукліди, вільні радикали;
 • етанол і його пари.

Відмітною властивістю «Полисорба» є його здатність до очищення структур організму від надлишку похідних, одержуваних в результаті обмінних процесів, наприклад:

 • сечовини;
 • білірубіну;
 • холестерину;
 • ліпідних сполук;
 • метаболітів, що володіють тератогенної активністю.

При алергії

Для зменшення симптомів харчової алергії слід приймати Полісорб тричі на день під час прийому їжі, курс лікування триватиме від одного до двох тижнів.

Для зменшення шкірних проявів алергії, в тому числі хронічної та поллинозной, необхідний двотижневий курс препарату. Препарат приймається тричі на добу, за годину до їди або через годину після їжі.

При тяжкій хронічній алергії, або у разі розвитку бронхіальної астми може знадобитися тритижневий курс. При адекватному і досить повному комплексному лікуванні поліпшення відзначалися у 90% пацієнтів.

При отруєнні

При попаданні в шлунково-кишковий тракт високоактивних хімічних сполук, зокрема лікарських засобів, необхідно виконати термінове випорожнення шлунка. Зробити це можливо за допомогою Полисорба. Для цього розчиняють у воді 2-3 грама сорбенту і дають випити потерпілому, після чого необхідно почекати від 10 до 20 хвилин і викликати блювоту. Через 2 години необхідно прийняти 6 грам, залишок добової дози сорбенту розділити таким чином, щоб час між прийомами не перевищувала двох годин.

Для поповнення втраченої рідини показано рясне пиття, крім води можна вживати міцний чай або Регідрон-розчин, який допоможе відновити електролітний баланс.

При отруєнні солями важких металів дозування і методи лікування призначає лікар. Самостійно змінювати строки прийому ліків або дозу препарату категорично забороняється!

При кишкових інфекціях

При інтоксикації бактеріальної або вірусної природи в перші дві доби препарат приймається з проміжком в один час, в наступні дні три-чотири рази на день. Терапія триває до повного зникнення симптомів, в середньому від п’яти днів до одного тижня.

При виникненні дисбактеріозу на тлі тривалого прийому антибіотиків приймати полісорб рекомендується разом з пробіотиками, це допоможе не тільки вивести патогенні мікроорганізми, але і стимулювати ріст нормальної мікрофлори.

Для боротьби з алкогольною залежністю

Полісорб в короткий термін видаляє з організму етиловий спирт, його пари і метаболіти. Можливе використання Полисорба як засоби термінової допомоги при алкогольних отруєннях, для профілактики похмілля, полегшення похмільного стану. Для зменшення алкогольної залежності та виведення з запою Полісорб використовується у складі комплексної терапії, мінімальна тривалість курсу складає 7 днів.

При патологіях печінки та видільної системи

Для пацієнтів з такою патологією, знижена швидкість клубочкової фільтрації, а також порушенням функцій печінки показаний курс тривалістю два тижні, так як Полісорб зв’язує і виводить азотисті основи, солі сечовини, а також білірубін і деякі фракції холестерину, зменшуючи навантаження на печиві нирки. Прийом препарату дозволяє зменшити такі прояви, як набряклість, шкірний свербіж, жовтяниця шкіри і слизових, поліпшити загальний стан хворого.

Полісорб. Інструкція по застосуванню препарату, відгуки і ціни на нього

Рекомендуємо почитати: Кандидоз порожнини рота, симптоми і лікування хвороби

Як профілактика розвитку атеросклерозу

Полісорб має здатність зв’язувати і виводити надлишок холестерину. При ризику розвитку атеросклерозу і на початкових стадіях хвороби можливо добитися добрих результатів, беручи Полісорб курсами по два тижні з перервою в півтора-два місяці.

Медичне спостереження показує, що при повторенні курсів утворення атеросклеротичних бляшок на стінках судин припиняється. Для більшого ефекту необхідно дотримуватися підібрану фахівцем дієту, відмовитися від жирних сортів м’яса і вживання алкоголю.

Для поліпшення стану шкіри

Курс препарату позбавляє організм від токсинів, накопичених у процесі життєдіяльності, а також вимиває з кишечника патогенну мікрофлору. У результаті зменшуються шкірні висипання, поліпшується загальний стан епідермісу, нормалізується жирність, звужуються пори.

Полісорб можливо використовувати в якості зовнішнього засобу для очищення шкіри: у складі масок або м’якого скрабу він позбавить від надлишків шкірного жиру, зменшить прояви вугрової висипки. Також Полісорб очищає пори, прибирає чорні крапки.

При проявах псоріазу тривалість лікування складе два тижні з місячною перервою — це допоможе зменшити свербіж і лущення, а також вирівняти колір шкіри.

При зайвій вазі

Прийом Полисорба курсом дозволяє вивести надлишки холестерину і налагодити обмінні процеси в організмі. Це призведе до втрати від трьох до п’яти кілограм ваги, поліпшення моторики кишечника і нормалізації стільця.

Поєднання ентеросорбенту з індивідуально підібраним режимом харчування та дозованим фізичним навантаженням допоможе багаторазово прискорити розпад жирової тканини і виведення зайвих жирів з організму через ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Комплексний підхід дозволить скинути до 8-9 кг за два тижні.

Полісорб при вагітності

Полісорб не має протипоказань при вагітності, а також у період лактації. При вагітності можна під контролем лікаря приймати лікарський засіб для боротьби з харчовими отруєннями, кишечнми інфекціями, а так само токсикозом.

Рекомендується не вдаватися до тривалих курсів, так як може спостерігатися дефіцит кальцію. Якщо за медичними показаннями виникає потреба регулярного прийому, необхідно вжити профілактичних заходів: приймати спеціалізовані вітамінні комплекси для майбутньої матері, перпараты кальцію і біодобавки.

Полісорб. Інструкція по застосуванню препарату, відгуки і ціни на нього

Рекомендуємо почитати: Пароніхія

Прийом в дитячому віці

Препарат безпечний для дітей будь-якого віку. На першому році життя допустимі разові застосування при виникненні алергічних симптомів, діатезу або порушень травлення. Грудним дітям можна додати засіб зціджене молоко або суміш. Дітям добову дозу розділяють на п’ять прийомів на добу, не порушуючи режим годування.

Для дітей перших років життя можна розвести ліки не тільки у воді, а на молоці, компоті, мінералці.

Відгуки пацієнтів

Засіб користується великою популярністю серед пацієнтів різного віку з-за швидкого і безпечного впливу препарату. Полісорб є одним з поширених медикаментів для лікування в домашніх умовах харчових отруєнь, проявів алергії, в тому числі і у самих маленьких.

Аналоги і ціни

Аналогами Полисорба за дії є Полипефан і Энтерос-гель, аналогів за хімічним складом засіб не має. Препарат відпускається без рецепта, середня ціна по України починається від 212 грн.

Придбати препарат для схуднення можна в стаціонарних аптеках.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Светлана

  Пробувала аналогічний препарат тільки на кремовій основі ефекту як такого не помітила, цікаво було б почути хто реально пробував полісорб, позитивні результати є?

 2. Анна

  Даний препарат в моїй домашній аптечці знаходиться постійно, невідомо в який момент він може знадобиться. За родом своєї діяльності мені доводиться харчуватися на ходу, що негативно впливає на мій шлунок. Вранці погане самопочуття відсутній з причини тимчасового прийому препарату.

 3. Татьяна

  Особисто у мене склалося негативне враження про даний препарат. Ціна в аптеках на цей продукт кусається а ефект особисто мені точно такий же як і від звичайного чорного вугілля, але от ціна у вугілля зовсім інша.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *