_

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Чим краще лікувати грибок нігтів, залежить від тяжкості та тривалості перебігу захворювання. На сьогоднішній день на ринку існує безліч різних засобів для терапії грибка. Слід розглянути ряд ефективних ліків від грибка нігтів на ногах.

Лікування грибків на нігтях ніг включає в себе засоби для місцевого і системного лікування. У деяких випадках вдаються до комбінованої терапії. Курс обов’язково повинен визначатися лікарем, після проведення певного ряду досліджень.

Розчин Экзодерил

Ліки для лікування грибка нігтів на ногах у вигляді розчину Экзодерил є одним з ефективних засобів для місцевої терапії. До його складу входить нафтифина гідрохлорид у кількості 10 мг. Володіє наступними ефектами:

 • протигрибковий;
 • антимікробний;
 • протизапальний.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Рекомендуємо почитати: Йодинол від грибка нігтів, відгуки

За рахунок потрійного впливу є відмінним засобом для зовнішнього застосування. Механізм основа на порушення синтезу эргостерла і як наслідок накопичення сквамта. Це призводить до руйнування клітинної стінки і розвиток загибелі представників роду грибів.

Активний відносно ряду грибів, у вигляді дерматофітів, пліснявих, дріжджових та інших представників. Антибактеріальна дія розвивається відносно ряду грампозитивних і грамнегативних мікробів.

Завдяки такій дії відбувається профілактика розвитку вторинної інфекції.

Побічні ефекти можуть виникати у вигляді сверблячки й печіння. У більшості випадків небажаних ефектів не спостерігається. Ефективне лікування залежить від правильного застосування лікарського засобу. Перед використанням необхідно очищати як можна краще уражені ділянки. Це дозволити проникнути засобу як можна глибше. В результаті цього створюється необхідна концентрація для розвитку загибель інфекції.

Після цього на всю поверхню нігтьового ложа наноситися активну речовину. Тривалість терапії може досягати 9 місяців. Все залежить від ступеня і тяжкості перебігу захворювання.

Батрафен

Засіб для лікування грибка нігтів на ногах володіють широкою протигрибковою дією. Випускається у вигляді крему і розчину для зовнішнього використання.


Активна речовина циклопироксоламин володіє вираженим згубним ефектом на гриби. Завдяки цьому засіб Батрафен є одним з ефективних препаратів для лікування грибкової інфекції.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Рекомендуємо почитати: Перекис водню від грибка нігтів

При місцевому застосуванні активна речовина швидко проникає в глибокі шари і досягає там необхідної концентрації. Тільки через два тижні використання досягається той рівень речовини, який необхідний для розвитку терапевтичного ефекту. Відповідно чим більше уражений ніготь, тим швидше діючий компонент проникає в глибокі шари.

Використовується тільки для лікування грибкової інфекції, які проявляють чутливість до даного засобу. Це визначається лабораторним способом на консультації у лікаря.

Спосіб нанесення крему або розчину аналогічний загальними правилами. Важливо використовувати одноразові пилки для нігтів і рушник. Рекомендовано використовувати засіб для повного відростання нового нігтя.

Рідко спостерігається побічні ефекти у вигляді сверблячки й печіння.

Микоспор

Такий засіб відноситься до одних з найбільш ефективних засобів від грибка нігтів на ногах. До його складу входить бифоназол, який є похідним імідазолу. За рахунок такого активного речовини і досягається виражений терапевтичний ефект.

Активний відносно ряду представників роду грибів:

 • дерматофіти;
 • цвілеві та дріжджові;
 • ефективний відносно Malassezia furfur.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Механізм дії заснований на пригнічення синтезу ергостеролу, який входить до складу клітинної стінки грибів. Завдяки цьому виникає фунгіцидну і фунгиостатическое дію. Виникає не тільки загибель, але і пригнічення росту і розвитку.

Застосовують засіб 1 раз на добу протягом декількох тижнів. В цілому рекомендується використовувати препарат до повного відростання нового нігтя. Наносять її дуже тонким шаром і чекають поки речовина висохне.

Бажано використовувати Микоспор перед сном, так як в нічний час мінімізується ризик розвитку сприятливих умов для активного зростання грибків. Мова йде про використання тісного взуття і підвищеної пітливості ніг.

Побічні ефекти можуть бути у вигляді сверблячки й печіння. Виникають вкрай рідко. Слід намагатися уникати потрапляння речовини на шкірні покриви і відкриті слизові оболонки.

Ламізил

Препарати для лікування грибка нігтів на основі тербінафіну випускається в різних фармакологічних формах. В першу чергу це препарат під назвою Ламизил. На ринку він продається у формі:

 • спрею;
 • крему;
 • таблеток.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Використовувати при терапії оніхомікозів можна всі перераховані вище форми. Вибір залежить від ступеня тяжкості перебігу захворювання. Визначаються лікарем за загальними клінічними та лабораторними даними.

Використання Ламизил викликає наступні ефекти:

 • інгібування синтезу ергостеролу;
 • розвиток загибель ряду грибів;
 • зменшення росту і розвитку грибкової інфекції;
 • зниження вираженості симптомів захворювання.

Тривалість терапії визначається фахівцем, але в цілому не повинна перевищувати більше 6 місяців.

Даний препарат використовуються один або два рази за добу. Крем та спрей наносять однаково, на попередньо очищені уражені ділянки. Такий спосіб дозволяє підвищити швидкість проникнення активної речовини в ніготь.

Побічні ефекти виникають рідко, зазвичай у вигляді роздратування і свербіння. При застосуванні таблеток можуть спостерігатися диспепсичні розлади.

Таблетки Ітраконазол

Препаратом для лікування грибка на нігтях системної дії є таблетки з активною речовиною Ітраконазол. Призначаються такі ліки лікарем після проходження консультації та огляду.

Використовуються при оніхомікозів важкої ступені перебігу, які не піддаються дії місцевої терапії. У ряді випадку до використання таблеток для лікування грибка вдаються вкрай рідко. Пов’язано це з тим, що процес розвивається на нігтьовому ложі, тому доцільно вважається призначення місцевого лікування.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Таблетки Ітраконазол мають ряд дій:

 • порушують синтез ергостеролу;
 • чинить фунгіцидну дію;
 • зменшують вираженість прояви грибкової інфекції на нігтях.

Володіє широким спектром дії відносно ряду представників грибкової інфекції. Тому застосовується у випадку запущеного і рецидивуючого перебігу захворювання.

Кратність і тривалість застосування визначаються лікарем строго.

Володіють рядом побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту і нервової системи.

Крем Міконорм

Є одним з ефективних препаратів для лікування грибка нігтів. Використовується тільки в якості місцевої терапії для зовнішнього застосування.

Чинить незначний фунгидное і фунгиостатическое дію. Застосовується для терапії оніхомікозів не більше 2/3 частини нігтя.

Активна речовина представлено у вигляді тербінафіну. Тому механізм заснований на порушення синтезу ергостеролу в клітинної стінки грибів. Впливає на ріст і активність розвитку інфекції, придушуючи ці процеси.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Застосовується не більше 2 разів у день. Тривалість терапії залежить від вираженості симптомів і кількості уражених ділянок. В цілому курс не повинен перевищувати 6 місяців. Крем Міконорм наноситися тонким шаром на попередньо очищену поверхню нігтя. Після чого необхідно почекати поки речовина висохне. Максимальна концентрація досягається тільки через 14 днів від початку використання.

Побічні ефекти виникають вкрай рідко. Зазвичай формується свербіж та почервоніння шкіри.

Клотримазол

Має виражену протигрибкову дію. Впливає на синтез ергостеролу, що веде до руйнування клітинної стінки гриба.

Надає наступну дію:

 • зменшує чисельність і активність грибів;
 • знімає симптоми грибкової інфекції;
 • зупиняє руйнування нігтьового ложа;
 • сприяє нормальному росту нігтя.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Клотримазол випускається у вигляді мазі і таблеток. Для зовнішнього застосування використовується мазь. Таблетки призначають строго лікарем, за низкою показань.

Застосовувати мазь необхідно кілька разів на тиждень. Рекомендується через добу наносити засіб на уражені ділянки. Перед використанням обов’язково потрібно очистити ділянки від зайвої кількості ураженого нігтя. Це дозволити активній речовині проникнути більш швидко вглиб.

Курс терапії досягає 4 тижнів і більше. Все залежить від індивідуальної ситуації. Призначається Клотримазол при оніхомікозах різної етіології. Відповідно, якщо є чутливість до такого ліків.

За рахунок широкого спектра дії вважається одним з ефективних препаратів для лікування патології нігтів.

Набір Микозан

Препарат від грибка нігтів на ногах Микозан випускається у вигляді мазі для зовнішнього використання. Продається як набору для лікування захворювання. В його склад входить:

 • тюбик з основною речовиною;
 • пилка;
 • інструкція;
 • щоденник.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Рекомендуємо почитати: Масло від грибка нігтів, яке краще ?

Микозан це засіб, що володіє вираженим згубною дією на гриби. Відбувається руйнування ліпідної оболонки, що призводить до загибелі клітин. Є ряд особливостей у механізмі дії даного препарату:

 • при нанесенні на поверхні нігтя утворюється спеціальна плівка;
 • ця плівка захищає здорову частину нігтя від поширення грибкової інфекції.

Використовувати такий препарат рекомендовано 2 рази в день. Бажано проводити процедуру вранці і ввечері. Важливо, що перед використанням потрібно ретельно очистити поверхню ураженої ділянки. Для цього слід використовувати пилки з набору. Загальна кількість пилок 10 штук, що відповідає кожному пальця на нозі. Важливо, що для кожного ураженого нігтя йде своя індивідуальна пилка.

Тривалість терапії становить близько 6 тижнів. Побічні ефекти виникають рідко у вигляді роздратування і свербіння шкіри навколо нігтя.

Экодакс

Випускається у вигляді крему для місцевої терапії. Активна речовина представлено у вигляді эконазола, яке відноситься до групи імідазолів.

Володіє достатньо широким спектром дії. Впливає на різні гриби пологи дерматофіти, плісняві , дріжджові.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Використовувати тільки для зовнішнього використання. Перед нанесенням рекомендовано очищати нігтьове ложе від уражених ділянок. Робити це можна за допомогою пилок або ножиць. Важливо, як можна більше прибрати з поверхні нігтя. Так як це знижує швидкість проникнення активної речовини вглиб.

Бажано використовувати кілька разів в день. Тривалість терапії залежить від тяжкості перебігу. Препарат Экодакс достатньої дешевий, в порівнянні з іншими засобами. Але не поступається їм в ефективності.

Экодакс так само володіє активністю я відношення ряду грамнегативних мікробів. Тому підходить для профілактики розвитку вторинної ифнекции.

Побічні ефекти у вигляді сверблячки й печіння на шкірних покривах.

Таблетки Флуконазол

Застосовується для системної терапії грибкового ураження нігтів на ногах. Призначається строго лікарем за показаннями.

Флуконазол це препарат з вираженим протигрибковою дією. Механізм дії заснований на інгібування певного ряду ферментів. Так само відбувається вплив на синтез ергостеролу в клітці. Підвищується проникність клітинної мембрани. Це призводить до розвитку загибелі і зниження активності представників грибкової флори.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Зазвичай використовується у поєднанні з іншими препаратами для місцевого лікування. Важливо, що Флуконазол використовується суворо за показаннями.

Кратність та тривалість лікування визначається фахівцем. Зазвичай курс становить не більше 14 днів. Такий препарат, не дивлячись на свою високу ефективність, володіє рядом побічних ефектів. Можливий розвиток диспептичних розладів, головного болю, алергії.

Лак Лоцеріл

Поява лаку для лікування грибкової інфекції нігтів значно спростило способи нанесення засобів. Але ефективність кошти від цього не змінилася. До складу Лоцерила входить аморфолин.

Завдяки цьому відбувається загибель і зниження активності грибкової клітини. Спосіб використання лаку полягає в наступному:

 • слід наносити на очищені уражені ділянки;
 • застосовувати лак рекомендовано 1 раз у два дні;
 • використовується при ураженні не більше 2/3 від всієї поверхні нігтя.

Препарати для ефективного лікування грибка нігтів на ногах. Список ліків

Важливо, що повторне нанесення лаку не вимагає видалення попереднього шару. Прибирати повністю засіб необхідно 1 раз в тиждень. Перед нанесенням слід обезжиривать поверхню за допомогою спирту.

Побічні ефекти виникають рідко у вигляді печіння та свербежу.

Які засоби найбільш ефективні?

Препарати від грибка нігтів на ногах призначаються фахівцем. Ефективними вважаються засоби для місцевої терапії у вигляді мазей, кремів і лаків. це Пов’язано з безпосереднім впливом в зоні ураження нігтя.

Ефективний обраний препарат у тому випадку, якщо грибок до нього чутливий. Тому слід проходити лікування тільки після здачі відповідних аналізів. Більшою ефективністю володіють препарати з широким спектром дії.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *