_

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають
Грибкові захворювання ніг, як правило, це поразка і шкіри – мікоз стопи, і грибкове ураження нігтів – оніхомікоз. Слід розуміти, що грибок на ногах може бути викликаний різними видами грибів, отже, перед початком лікування треба з’ясувати тип грибка, а також на його чутливість до протигрибкових препаратів. Для ніг зазвичай використовуються місцеві засоби у вигляді гелів, спреїв, кремів, мазей, а також системні протигрибкові препарати в таблетках. Основні завдання при лікуванні грибка ніг — це і зняття запалення, і знищення грибка спецзасобами, і нормалізація кровообігу уражених ділянок для запобігання рецидивів захворювання. При важкій формі грибка стопи з ерозіями, тріщинами, виразками рекомендується починати лікування з ванночок для ніг.

Для цього в теплій воді слід розвести перманганат калію або таблетки фурациліну. Під час процедури необхідно відокремити великі лусочки з шкіри стоп. Не рекомендується використовувати ніякі комплексні протизапальні препарати з кортикостероїдами та антибіотиками (такі як Дипрогент, Тридерм, Целестодерм В), антибіотики викликають ще більший ріст грибів і мокнуть, а кортикостероїди знижують місцевий імунітет. У випадках, коли потовщення шкіри на стопах дуже виражено, перед лікуванням необхідно спочатку очистити шкіру від надмірного ороговіння, щоб місцеві протигрибкові препарати для ніг змогли впливати безпосередньо на уражену шкіру.

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають

Як правило, видалення надлишкового ороговілого шару здійснюється після розпарювання в лужному мильній воді спилюють пилкою і пемзою. Чим сухіше шкіра на ногах, тим жирніше повинна бути основа протигрибкової крему, в цьому випадку краще всього використовувати мазі. Для межпальцевого простору – ефективніше використовувати гель або суспензію. Вибір місцевого або системного лікування прийому препаратів залежить від обсягу поразок, наявності ускладнень: Дві тріщини в міжпальцевих складках — можна використовувати креми та мазі Дві тріщини у поєднанні з оніхомікозом на двох ногах – системний препарат (для прийому всередину)

На самому початку захворювання можуть допомогти спеціальні лаки від грибка. Грибок нігтів на ногах зазвичай супроводжує грибкове ураження стопи, і провокується тими ж типами грибів, що і шкіра ніг. Можна також використовувати і крему, але через неушкоджений ніготь ліки практично не проникають, тому перед лікуванням нігтів спочатку слід максимально сточити ніготь або видалити його, краще це зробити в кабінеті хірурга.

Радимо ознайомитися: Грибок нігтів у дітей

Місцеві протигрибкові засоби для ніг і нігтів

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагаютьДля лікування грибка на ногах доцільно використовувати місцеві антімікотікі, оскільки їх вплив на збудника відбувається безпосередньо в зоні ураження. Сучасна фармацевтична промисловість представляє широкий вибір протигрибкових мазей для ніг, кремів, спреїв, лаків, гелів, рідин. На початкових етапах грибкового захворювання краще застосовувати виключно лікарські препарати місцевої дії, оскільки застосування пероральних сильних антимікотиків супроводжується безліччю побічних ефектів і має ряд протипоказань.

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають

Існує кілька груп протигрибкових засобів для ніг:

Азоли – група синтетичних антимікотиків, вони ефективні при лікуванні грибкових поражениий шкіри, нігтів, волосистої частини голови, лишаїв. Залаин крем (середня ціна ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua) – діюча речовина Сертоканазол Бифосин ( ціна на спрей ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua), Микоспор розчин (ціна ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua), набір для нігтів (мазь, скребок, пластир) – діюча речовина Бифоназол Нізорал крем, Микозорал мазь – діюча речовина Кетоконазол Мифунгар крем – діюча речовина Оксиконазол. Ціни на дані препарати ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua

Аллиламины – теж група синтетичних антимікотиків, які використовуються для лікування дерматомікозів нігтів, волосся, шкіри і лишаїв. Список препаратів-аналогів з діючою речовиною Тербінафін. Ламізил спей, крем, гель Тербинокс крем Термикон крем , спрей Атифин крем Ламитель спрей Міконорм крем Тербизед-Аджио крем Тербизил крем Тербикс спрей  Тербінафін мазь , крем. Крему і мазі наносяться на чисту, суху поверхню ніг, злегка втираючи, протягом 7-10 днів один раз на день. Ціни на дані препарати ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua

Протигрибкові лаки для нігтів Батрафен лак, крем – протигрибковий лак для нігтів з діючою речовиною циклопироксоламин. Лоцеріл лак, діюча речовина Аморолфіна Демиктен лак – косметичний, дезінфікуючий засіб при грибку нігтів. Ціни на дані препарати ви можете дізнатись на сайті tabletki.ua

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагаютьІснує два основних типи грибка ніг – це ураження шкіри стоп і поразка нігтів. Перший називають мікозом, другий – оніхомікозом. До того як почати лікування слід сходити до фахівця, який зможе з’ясувати яким видом грибка вражена ваша шкіра або нігті і відштовхуючись від цього прописати лікування. Так само лікар повинен враховувати індивідуальну чутливість до ліків. Зазвичай використовують комплексне лікування мазі, гелі, креми і таблетки. Але так само лікар може порадити вам пройти курс лазерного лікування. Процедура безболісна і безпечна, її не варто боятися. Будь лікування грибка впирається в те, що потрібно привести у нормальний стан уражену шкіру або ніготь, прибрати запалення і знищити осередок хвороби. Так само варто усунути причини, які викликали грибок, наприклад, привести в норму кровообіг.

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають

Радимо ознайомитися: Лікування грибка нігтів йодом

Якщо ви пропустили початок хвороби і грибок перейшов у важку форму варто додати до звичайного лікування ванни для ніг. Їх можна робити, додаючи в теплу воду фурацилін. Важка форма хвороби відрізняється наявністю ерозій, тріщин та інших пошкоджень. Лікарі не рекомендують використовувати як протигрибковий засіб для нігтів антибіотики і кортикостероїди. Так як іноді навіть сам прийом антибіотиків може викликати грибок навіть у здорової людини. Приймаючи такий набір, ви забезпечите зростання грибка, оскільки ці препарати викликають зростання грибка і знижують імунітет.

Якщо ви помітили, що шкіра на ваших ногах сильно потовщена, то вам слід діяти таким чином. Підготуйте ванну для ніг, вода повинна бути добре теплій, мильній і лужної, добре попарте ноги, дочекайтеся поки шкіра добре розмокне і розм’якнути. Після цього можна акуратно знімати потовщення. Роблять це звичайно з допомогою пилочки або пемзи. Робити це ножицями не рекомендується – можна травмувати шкіру. Не забувайте про перевірену формулу. Наскільки суха шкіра – на стільки повинен бути жирним крем. Або мазь. Протигрибковий засіб для нігтів потрібно вибирати в залежності від стадії і просторості поразки. Якщо вас мучать тільки тріщини між пальців, то можна використовувати тільки крем або мазь, якщо ви спостерігаєте не тільки тріщини, але і поразка нігтів, то варто використовувати комплексне лікування.

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагаютьЯкщо ваше захворювання тільки на початковій стадії, то як протигрибковий засіб для нігтів можна використовувати лікувальні лаки. Їх дуже просто використовувати і купити можна в будь-якій аптеці. Але в такому випадку варто уважно дивитися за станом стоп. Бо як грибок нігтів зазвичай супроводжується ураженням стоп. І якщо вражені і стопи, то лікування одних лише нігтів буде абсолютно неефективним і безглуздим. Можна користуватися для лікування крему. Але проблема крему в тому, що якщо не пошкоджений ніготь, то крем не може проникнути до інфекції. І навіть якщо ніготь вже досить зіпсований хворобою, то крем все одно проникає погано і не повністю. І таке лікування малоефективне. Якщо ви все-таки хочете лікувати ніготь кремом або маззю, то сам ніготь спочатку потрібно або сточити, або видалити. Це зробити краще у лікаря.

Звичайно, краще всього не забувати про місцевих протигрибкових засобів. Їх перевага полягає в тому, що вони діють безпосередньо на місце ураження. Прийшовши в будь-яку аптеку ви знайдете безліч препаратів місцевого призначення. Це всілякі креми, мазі, рідини і навіть спреї. Так само такі засоби для лікування грибка хороші тим, що на відміну від таблеток не викликають таку кількість побічних ефектів і абсолютно не пригнічують печінку.
У медицині є ряд засобів проти грибка. Для лікування шкіри, нігтів і навіть волосся, позбавляючи ефективними будуть азоли. Їх можна купити в будь-якій аптеці від 12 грн до 320 грн. До них належать мазі, цілі набори, в які входять крем, пластир, скребок, розчини та інше.

Спреї, креми, мазі з діючою речовиною тербінафіном це ліки групи аллиминиитовой. Вартість їх варіюється від 100 до 160 грн.

Не забувайте, що мазь або крем обов’язково потрібно наносити тільки на чисту і суху шкіру, лише злегка втираючи. Робити це потрібно приблизно кожен день. Детальніше вам розповість лікар або аптекар. Перед використанням уважно прочитайте інструкцію.

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають

Лаки для нігтів як засіб проти грибка можна купити в аптеці від 1120 грн. Існує різних лікарські лаки. Їх відмінність в діючій речовині, у допоміжних інгредієнтів і цілях. Є лаки призначені для ліків, є для профілактики, є ті, що поєднують косметичну і дезинфікуючу функцію.

Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають

Якщо ваша хвороба знаходити далеко не на початку своєї прогресії, то вам варто використовувати таблетки. В аптеці ви можете побачити величезний вибір протигрибкових засобів. Протигрибкові антибіотики застосовуються разом з місцевими засобами, якщо хвороба має важкий, навіть хронічний характер. Ви можете підібрати собі таблетки від абсолютно різних видів грибка: ніг, нігтів, голови, волосся, позбавляючи. Перед початком прийому вам обов’язково потрібно побувати на прийомі у лікаря, який підбере вам потрібні таблетки, які будуть ефективні саме у вашому випадку, визначить потрібні дози. Вартість таких препаратів різна. Медикаментозне лікування грибка обійдеться вам від 115 грн мінімум. Максимум понад 800 грн за пачку.

Успіх лікування грибка таблетками полягає в режимному прийомі ліків, дотримання умов курсу.

Прийом ліків повинен бути тривалим і у великих дозах. Досить ефективним є такий спосіб прийому ліків. Пацієнт приймає ліки в дуже великих дозах, але короткий період. Потім йде тривала перерва, зазвичай в два рази довше курсу прийому, а після все повторюється. Порядок лікування, препарати і дози визначає тільки лікар.
Протигрибкові препарати для нігтів. Недорогі, але ефективні засоби, які допомагають

Радимо ознайомитися: Тербінафін від грибка нігтів

Для лікування можна використовувати спреї. Використовувати даний засіб від грибка нігтів потрібно розпорошивши його по всій поверхні нігтя і ділянкам рівночасно, щоб ніготь і шкіра ретельно зволожити. Наносити лак потрібно тільки після ретельного очищення шкіри. Так само уважно читайте інструкцію. Так само слідкуйте, щоб не було побічних ефектів. Таких як подразнення, печіння, алергія та інше. Перед початком лікування можна зробити тест. Зазвичай при лікуванні спреєм, лікар прописує термін лікування місяць. Але це залежить від індивідуальних особливостей.

Так само зовсім недавно грибок нігтів почали лікувати лазером. Такий спосіб є дуже комфортним, потрібно всього 4 сеансу. Результат зазвичай спостерігається після першого сеансу. Лікування лазером не має стільки побічних ефектів лікування таблетками. Але перед вибором засобів і способів лікування грибка обов’язково порадьтеся з лікарем.

Так само не варто забувати про профілактику для своїх близьких. Грибок дуже заразний. Він може навіть після того, як ви вилікувались залишатися на поверхнях, килими і взуття. Подбайте про своїх близьких, попередити хворобу набагато легше і дешевше, ніж її лікувати. Користуйтеся тільки індивідуальної взуттям, шкарпетками, колготами, панчохами і іншим. Використовуйте окремий рушник тільки для ваших ніг, періодично пропрасовуючи його праскою при температурі понад 60 градусів. Так само навіть після одужання не забувайте проводити профілактику для себе.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Виктор

  Грибок конечно – очень нехорошая проблема.

 2. Елизавета

  Да еще и ногти прятать от окружающих приходиться.

 3. Вика

  Я использую противогрибковый лак.

 4. Анатолий

  Вообще, прежде всего нужно соблюдать правила гигиены, чтобы потом не пришлом с этой проблемой бороться.

 5. Вова

  Кстати, по поводу гигиены. Никогда даже не сталкивался с грибком. А тут, недавно сходили с друзьями в баню, а после этого через какое то время состояние ногтей начало меняться. Поначалу не обращал внимания, а потом выяснилось что грибок.

 6. Галя

  Вот именно поэтому, нужно постоянно следить за состоянием своих ногтей. И если заметили изменения, то не запускать.

 7. Александр

  По поводу бань и прочих общественных мест, уже не раз слышал подобные истории.

 8. Влад

  А у меня знакомый как то, в футбол поиграл в чужой обуви и через время такой же печальный результат.

 9. Анна

  Ну такое уж, каждый должен знать, что чужую обувь носить нельзя. Тем более, что эта обувь для спорта и ноги в ней потеют. Это же просто элементарная личная гигиена.

 10. Наташа

  Недавно выявила грибок ногтя. Мне порекомендовали использовать лак. Пользоваться только начала. Но эффект вроде бы есть.

 11. Евгений

  Та же проблема. Друг посоветовал использовать крем Низорал.

 12. Тоня

  Не думала что есть так много вариантов средств от грибка. Теперь не знаю даже что из этого выбрать, на чем остановиться.

 13. Андрей

  Так ще й кожен виробник говорить, що його засіб краще.

 14. Валентина

  Не знаю як хто, але я особисто віддаю перевагу природні методи лікування – трави, ванночки і т. д.

 15. Руслан

  Я теж віддаю перевагу народну медицину. Все таки вона формувалася знаннями і спостереженнями наших предків протягом століть.

 16. Каріна

  Народна медицина – це звичайно ж добре, але адже не завжди можна використовувати тільки народні рецепти. Адже якщо випадок запущений, то там навряд чи допоможе народна медицина.

 17. Томара

  Якщо випадок запущений, то краще відразу до лікаря.

 18. Анжела

  Я довіряю тільки сучасній медицині.

 19. Сергій

  Я теж прихильник сучасної медицини, адже вона ж не стоїть на місці. Там постійно ведуться розробки.

 20. Федор

  Навіщо займатися самолікуванням і роздумувати яким способом лікуватися? Адже краще звернутися до лікаря і він точно вкаже правильний метод лікування.

 21. Катя

  Абсолютно згодна з Федором.

 22. Зоя

  Нещодавно зіткнулася з проблемою грибка і навіть не розумію де могла його підхопити.

 23. Мілена

  Головне відразу ж реагувати.

 24. Вероніка

  Я намагаюся час від часу використовувати протигрибковий спрей для взуття.

  1. Олег

   А який сенс обробляти свою взуття? Ніхто крім вас не носить.

   1. Вероніка

    Це в цілях гігієни, просто дезінфекція.

 25. Діаночка

  Я теж згодна з Веронікою, теж так роблю.

 26. Оксанка

  Я користуюся мазями, а тут дивлюся стільки варіантів.

 27. Алексей

  Використовую ванночки.

 28. Артур

  Завжди потрібно дотримуватися гігієни.

 29. Аллочка

  Ну це безсумнівно, гігієну потрібно дотримуватися, проте у знайомої, яка завжди стежить за собою незрозуміло звідки з’явився грибок.

 30. Артем

  Довіряю тільки народній медицині. Застосовую ваннами з травами. Але у кожного звичайно з цього приводу свою думку.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *