_

Протигрибковий крем, від грибка на ногах

Процес зараження грибковою інфекцією відбувається досить швидко, чого не можна сказати про його лікування. При тяжкій формі перебігу захворювання призначається прийом системних препаратів широкого спектру дії. А на початку розвитку будь-якої форми мікозу лікування можна проводити виключно препаратами локального застосування. До них належать мазі, креми, спреї, лаки та порошки. Найбільш результативним і практичним місцевим препаратів при лікуванні грибкової інфекції вважається антимикотический крем.

Протигрибковий крем, від грибка на ногах

Рекомендуємо почитати: Грибок нігтів на ногах

Основні властивості та переваги антимікотичним кремів

Протигрибкові креми від грибка на ногах створюються на водній основі і характеризується наявністю бактерицидної дії, що захищає шкірні покриви від різних вірусних хвороботворних організмів. Також в їх структурі знаходяться лікувальні компоненти, які надають загальнозміцнюючу, седативну і пом’якшувальну дію на вогнища ураження, розташованих на шкірних покривах.

Крім цього, на оброблених кремом ділянках утворюється плівка, яка надає захисну функцію по відношенню до подальшого проникнення хвороботворних мікроорганізмів. Додаткове дезінфікуючий фармакологічна дія активних компонентів забезпечує нейтралізацію функціонування супутніх бактерій.

Протигрибковий крем, від грибка на ногах

Варто відзначити, що після систематичного застосування крему спостерігається стрімко відновлення уражених шкірних покривів, а також ліквідується специфічний неприємний запах.

Застосування препаратів локального впливу, до яких відноситься і крем, дуже ефективні при будь-якій стадії розвитку грибкової інфекції. Це пов’язано з тим, що відбувається миттєве дію активних компонентів крему відразу ж безпосередньо на місце ураження.

Основні переваги антимікотичним кремів від грибка на ногах, використовуваних при лікуванні мікозу:

 • Терапевтична концентрація препарату максимально зосереджена в області вогнища ураження.
 • Протигрибковий крем може бути призначено у разі наявності чітких протипоказань за станом здоров’я, для прийоми системних ліків широкого спектру дії.
 • Практичну відсутність побічних явищ, особливо алергічно реакцій на складові компоненти препаратів.
 • Існує можливість тривалої терапії з використанням протигрибкової крему.
 • Практичність у використанні в будь-якому місці, не залишає слідів на шкарпетково-панчішних виробів.
 • Доступність препаратів у будь-якому відділенні аптечних супермаркетів, не потрібно при покупці наявність рецепта, а також досить лояльні ціни на кошти.

Підсилити терапевтичний ефект від використання протигрибковий крему можна за рахунок комплексного підходу до лікування, який передбачає в окремих випадках прийом системних препаратів. Також варто строго дотримуватися схему його застосування, профілактичні заходи і обов’язково правильно харчуватися з додатковим прийомом вітаміно-мінеральних комплексів.

Протигрибковий крем, від грибка на ногах

Рекомендуємо почитати: Грибок на ногах у дитини, як його лікувати?

Особливості застосування антигрибкового крему

Місцева терапія мікозу з застосування протигрибкового крему має ряд правил, дотримання яких дозволить істотно збільшити його лікувальні властивості, тим самим прискорить процес одужання. Для того, щоб активні компоненти препарату більш швидко проникли в уражені шари шкіри, нігтів або волосся слід попередньо проводити наступний маніпуляції:

Протигрибковий крем, від грибка на ногах

 

 • Розпарювання уражених ділянок в мильно-содової ванні або з додаванням морської солі. Під вплив лужних засобів мертві клітини відокремляться, зробивши уражену ділянку більш чистим і доступним.
 • Після водних процедур слід за допомогою одноразового рушника просушити заражений ділянку тіла і тонким шаром нанести антимикотический крем.
 • При нанесенні препарату рекомендується використовувати спеціальний аптечні штапелю, приводячи до мінімуму можливість контактування заражених ділянок зі здоровою шкірою.
 • Оброблені ділянки нічим не укутываются, а природним шляхом дається активним компонента вбратися в осередок ураження.
 • Систематичність нанесення препарату на добу не менше двох разів. Більш конкретну схема прийому встановлює лікар залежно від клінічної картини перебігу захворювання.
 • При правильно підібраному противогрибковом кремі, в комплексі з додатковими терапевтичними засобами, перші ознаки поліпшення стану і зниження симптоматики захворювання проявляється після двотижневого лікування. У разі якщо результат не спостерігається, отже необхідно замінити вигляд антимікотичного крему. В даному випадку існує ймовірність того, що тип збудника грибкової інфекції виявився стійкий до активних компонентів препарату.

Протигрибковий крем, від грибка на ногах

Після проведення даних маніпуляцій рекомендується обробляти руки і інструмент, за допомогою якого вилучалися заражені ділянки, дезінфікуючими засобами. Суворе дотримання всіх правил застосування протигрибкового препарату забезпечить швидке одужання і мінімізує ймовірність розвитку рецидиву даної патології.

Рекомендуємо почитати: Масло стоп актив від грибка

Топ-3 протигрибкових кремів

У сучасної фармакологічної індустрії існує безліч різних фірм, що випускають протигрибкові препарати у тій же лікарській формі кремів. Але серед медичного персоналу найбільшою популярністю при лікуванні будь-яких форм мікозу користуються такі медикаментозні препарати:
Протигрибковий крем, від грибка на ногах

Фунготербин. Активною речовиною виступає тербінафін гідрохлорид. Є препаратом широкого спектру дії, так як активний відносно багатьох видів патогенних грибів. Належить до групи аліламінів.

Фармакологічна дія крему заснована на руйнуванні біосинтезу патогенних грибків. Даний процес сприяє накопичення сквалену, під впливом якого відбувається нейтралізація грибка. Поступово в результаті цього хімічного процес в клітинній структурі збудника, зменшується площа осередку ураження.

Кансепор. Протигрибковий крем, основними діючими компонентами якого є сечовина і бифоназол. Останній в свою чергу є похідним імідазолу, який характеризується широким спектром дії. Кансепор активний відносно наступних типів збудника:

 • Дерматофіти.
 • Цвілеві грибки.
 • Дріжджові гриби, зокрема Кандида.
 • Інші патогенні гриби.

Характерною особливістю даного антимікотичного засобу є вплив на два рівня біосинтезу патогенних грибків в уражених ділянках. Настійно рекомендується лікарями використання Кансепора при лікуванні оникомихоза і епідермофітії на стопах. Це пов’язано з особливістю стрімко проникати в ороговілі шари шкіри і нігтьові пластини.

Экзоодерил. Є препаратом широкого спектру дії, знищуючи різні види збудників грибкової інфекції. Даний препарат у своїй структурі містить нафтифін, який виступає в ролі діючої речовини. Экзодерил відноситься до аллиламинам, що забезпечує недостатня кількість эрготерола грибів, що в свою чергу призводить до їх загибелі. Варто відзначити, що Экзодерил не чинить токсичного впливу на організм. Тому досить часто призначається лікарями при лікуванні грибка у вагітних і в педіатрії.

Протигрибковий крем, від грибка на ногах

Використання антимікотичного крему при лікуванні грибкової інфекції вбереже організм від системного впливу і надасть охолоджуючий ефект на уражених ділянках, чого не можна сказати про мазях. Тому вибираючи між двома даними лікарськими формами фахівці рекомендують віддавати перевагу кремам. Фармацевтичні компанії вивчивши переваги антимікотичним кремів стали паралельно з мазями випускати і їх, надаючи тим самим вибір для лікаря і пацієнта.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Анжела

  Універсальний крем, у мене завжди в аптечці лежить.

 2. Михайло

  З цього всього пробував тільки экзодерил.

 3. Іра

  Користуюся экзодерилом – результат відчувається. Хоча почала користуватися зовсім недавно.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *