_

Протигрибковий шампунь

Протигрибковий шампунь

Грибкові захворювання шкіри і волосся голови – явище досить поширене і приносить хворому багато неприємних фізичних і моральних моментів. У більшості випадків інфекція зустрічається в осінньо – зимовий період.

Причинами виникнення грибкової патології є ослаблений імунітет, наявність ендокринних та інших системних захворювань, загальний стан організму, пошкодження цілісності шкірних покривів голови. Найчастіше зараження відбувається, в наслідок ігнорування елементарними правилами особистої гігієни в лазнях, саунах, басейнах, перукарень при використанні предметів загального користування.

Протигрибковий шампунь

На тему: Грибок нігтів на руках

В яких випадках призначається протигрибковий шампунь?

Грибкові захворювання шкіри голови не представляють загрозу для життя людини, проте несуть в собі психоемоційний дискомфорт. До них можна віднести такі хвороби як мікроспорія, стригучий лишай, себорея і парша. Страждають цією патологією представники всіх верств населення. Грибкова інфекція проявляється погіршенням загального стану волосся. Вони стають рідкісними, тьмяним, зникає їх блиск і привабливість. З’являється свербіж, лущення, запальні явища шкіри голови. Відзначається наявність лупи, яка буває сухою або жирною.

В запущених стадіях, на волосистій частині голови утворюються бляшки округлої форми рожевого кольору з утворенням пухирців, заповнених рідиною. Починають випадати волосся. Тому не варто відкладати похід до лікаря в довгий ящик.

Сучасна протигрибкова терапія показує гарні результати в боротьбі з цією недугою. Досвідчений лікар – трихолог проведе ретельний огляд пацієнта, всебічно обстежує його, підбере адекватне комплексне лікування, враховуючи різновид збудника інфекції і з’ясувавши причину інфекції, дасть рекомендації по профілактиці захворювання.

Протигрибковий шампунь

Для успішного лікування грибкової інфекції, яка вражає шкірні покриви і волосисту частину голови, застосовуються методи народної медицини і, звичайно ж, використовуються ліки внутрішнього і зовнішнього застосування при медикаментозної терапії.

Для проведення місцевого терапевтичного курсу використовують гелі, мазі, бальзами і шампуні. У разі початкового розвитку ураження шкірних покривів голови грибковою інфекцією дуже ефективно використання антимікотичним шампунів. Наявність певних діючих компонентів у їх складі забезпечує швидке усунення симптоматики захворювання, що проявляється в першу чергу в ліквідації сухих білих лусочок в волоссі і дискомфортних відчуттів печіння і свербежу.

Протигрибковий шампунь

На тему: Масло стоп актив від грибка

Протигрибкові шампуні для волосся: класифікація за активним компонентам

До складу лікувальних антигрибкових шампунів входять антимикотические речовини, що володіють фингистатическими і фунгіцидними свойсвами, які проявляються в призупиненні розвитку збудників захворювання і блокування можливості потрапити вглиб лежать шари шкірних покривів голови. У сучасному світі налічується велика кількість протигрибкових речовин, що становлять основу шампунів, призначених для ефективного лікування грибкової патології.

Протигрибковий шампунь

 • Кетоконазол – це протигрибковий препарат синтетичного походження є одним з лідерів у вигляді основних компонентів, що використовуються для приготування шампунів. Дана речовина володіє широким спектром дії. Це підкреслює позитивний терапевтичний ефект при лікуванні, який проявляється в досягненні успіху за рахунок згубних дій відразу на кілька видів грибів: дріжджів, пліснявих, дерматофітів, а також эумицентов та диморфних грибів.
  Потрапляючи в клітину, здатний подавити обмінні процеси в клітинній структурі грибів, які забезпечують цілісність їх мембранної оболонки. Це в свою чергу, забезпечує незворотні процеси, які тягнуть за собою неминучу загибель хвороботворних мікроорганізмів.
 • Циклопироксоламин. Косметичні засоби для миття волосся, що містять у своєму складі циклопироксоламин, поширені в достатній мірі. Він володіє дезинфікуючим властивістю, активний відносно багатьох типів збудників грибкової інфекції. Здатний зняти свербіж і запальні процеси. Забезпечує знищення патогенних грибків. Терапевтичний вплив циклопироксоламина куди значніше, ніж у кетоконазолу.
 • Октопирокс – засіб, що входить в число інгредієнтів лікувальних противосеборейных шампунів. Володіє фунгіцидною дією. Характеризується широким спектром дії щодо більшості видів патогенних грибів, особливо активний відносно різної форми позбавляючи та себореї. В силу того, що не володіє активними токсичними речовинами в структурі, він не проникає в кров тим самим не справляє системний вплив на організм людини.
 • Цинк піритіон – являє собою активну комплексне з’єднання, що входить в структуру лікувального косметологічного засобу, використовуваного при терапії лупи та себорейного дерматиту. Зупиняє розмноження клітинної структури епітелію і ліквідує процес відшарування білих сухих лусочок шкіри голови. Даній речовині притаманні антипролиферативными властивості. Він став одним з перших препаратів, що широко стали використовувати при приготуванні шампунів.
 • Сульфід селища. Це ще один з компонентів, які використовуються при приготуванні антимікотичним шампунів. Він сприяє уповільненню з подальшим відмиранням клітин головного збудника інфекції, тим самим знижуючи популяція патогенного грибка. Характеризується швидким впливом на ліквідацію яскраво вираженої симптоматики захворювання, при цьому впливає і на причину виникнення грибкового ураження.

На тему: Хвороби нігтів на руках та їх лікування

Топ – 3 протигрибкових шампунів для волосся

У наш час фахівці, що займаються лікуванням грибкової патології шкіри і волосся голови, в найкоротший час намагаються надати кваліфіковану медичну допомогу пацієнту, застосовуючи різні протигрибкові медикаменти. Проведена терапія залежить від ступеня тяжкості захворювання і виду збудника інфекції.

Протигрибковий шампунь

На перших етапах розвитку даної патології, лікар може рекомендувати застосування спеціальних протигрибкових шампунів, що дозволяють за малий проміжок часу, ліквідувати не тільки симптоматику захворювання, але і нейтралізувати першопричину виникнення грибка.

В сучасній фармацевтичній індустрії існує безліч різних видів лікувальних шампунів, терапевтична дія яких спрямована на ліквідацію грибкової інфекції. Серед них варто виділити наступні препарати:

 1. Себазол. Допускається щоденне застосування і підходить для будь-якого типу волосся. Активним компонентом виступає кетоконазол, які має фунгіцидну та фингистатическим впливом на грибкову інфекцію. Всі речовини, що входять до складу шампуні абсолютно нешкідливі. Тому даний препарат лікарі-трихологи сміла призначають вагітним жінкам, а також він використовується в педіатрії при лікуванні дітей віком понад одного року.
 2. Себипрокс. Терапевтичний шампунь, діючою речовиною якого є циклопироксоламин. Крім нейтралізації грибкової інфекції під впливом активного компонента поліпшується загальний стан волосся. Також має антибактеріальну, протизапальну і кераторегулирующим дією. Особливість застосування полягає у подвійному нанесенні даного засобу, але волосся.
 3. Циновит. Основними компонентами лікувального шампуню є цинк піритіон і климбазол. Активний відносно багатьох видів збудників, тому широко застосовується при лікуванні різних форм епідермофітії шкірних покривів голови. Додатково надає на уражені ділянки протимікробну, протизапальну та заспокійливу дію. Гарантує отримання швидкого терапевтичного результату і миттєву ліквідацію симптомів різних захворювань грибкового характеру.

Протигрибковий шампунь

На сьогоднішній день антимикотические шампуні знаходяться у вільному продажу аптечних супермаркетів. Але при грамотному ставлення до свого здоров’я рекомендується їх купувати, виключно за призначенням лікаря.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Наталья

  А от шампунь кінської сили з кетоконазолом усуває ще й причину виникнення лупи.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *