_

Протигрибкові мазі для ніг

На сьогоднішній день з проблемою розвитку грибкової інфекції на ногах стикаються багато жителів нашої планети, незалежно від віку і статевої приналежності. Грибок здатний вражати шкірні покриви стоп – це епідермофітія, а також нігтьові пластинионикомихоз.

Збудником даної патології можуть виступати різні види патогенних грибків. Тому перед тим, як приступити до лікування, необхідно визначити його тип, а також рівень чутливості до того або іншого лікувального засобу.

Рекомендуємо почитати: Як визначити грибок на ногах і поради

Одним з найбільш результативних і поширених препаратів локального спектру дії, терапія яких спрямована на усунення грибкової інфекції, вважається мазь.

Протигрибкові мазі для ніг

Основні терапевтичні властивості антимікотичним мазей

Лікування будь-якої форми мікозу неприпустимо без використання протигрибкових мазей. У разі початковій стадії розвитку захворювання можливо усунути дану патологія, застосовуючи виключно правильно підібрану мазь. Якщо мікоз придбав важку ступінь розвитку, то антимикотическая мазь, призначається в комплексній терапії із системними препаратами.

Фармакологічні дії препарату:

 • Знижує запальні процеси в уражених ділянках шкірних покривів та нігтів.
 • Ліквідують гостру симптоматику, яка проявляється в наявності подразнень, дискомфортних відчуттях сверблячки й печіння.
 • Захищає уражені ділянки від проникнення додаткових хвороботворних мікроорганізмів і бактерій.
 • Дезінфікує шкіру, сприяючи локалізації запалення і блокування поширення інфекції на здорові ділянки.
 • Чинить пригнічувальну дію на клітинну структуру патогенних грибків, що забезпечує припинення їх розвитку.
 • Нейтралізує специфічний неприємний запах, поява якого пов’язана з розвитком грибкової інфекції на ногах.

Протигрибкові мазі для ніг

Рекомендуємо почитати: Таблетки від грибка на ногах

Основною перевагою протигрибкових мазей є наявність здатності миттєво проникати активним компонентам в найглибші шари уражених ділянок тіла. Це забезпечує прямий вплив на цілісність клітинної мембрани патогенних грибів.

Склад антимікотичним мазей складається з головного складового протимікробної компонента широкого засоби дії і додаткових складових, у вигляді сечовини, гліцерину, екстрактів і ефірних олій лікарських трав, вітамінів і воску. Найчастіше активні засоби відносяться до групи аліламінів, але також великою популярністю користуються і синтетичні антимиотики, що відносяться до азолам.

Протигрибкові мазі для ніг

Протигрибкові мазі при епідермофітії на ногах

Однією з найбільш поширених форм мікозу на стопах ніг є епідермофітія. Її розвиток в більшості випадків починається з локалізації в міжпальцевих просторі з наступним ураження шкірних покривів підошви і пальців. Тому дуже важливо на початковій стадії розвитку грибка, нейтралізувати його використовуючи антимикотические мазі широкого спектру дії.

 • Клотримазол. Належить до препаратів широкого спектру дії, дія активних компонентів якого направлено на ліквідацію переважної більшості видів. Під впливом лікувальних складових препарату відбувається ліквідація в самі короткі терміни збудників грибкової інфекції. Це відбувається шляхом призупинення синтезу речовин, які є основними складовими компонентами мембрани клітин патогенних грибків. Даний препарат не містить багато протипоказань до його застосування. Основне це перший триместр вагітності, дитячий вік і наявність алергічної реакції на складові препарату.
 • Нізорал. Антимикотический препарат місцевого застосування, що володіє широким спектром дії фунгистатического та фунгіцидного впливу. Під впливом активних компонентів відбувається блокування процесу розмноження збудників грибкової інфекції, і руйнується мембранна структура грибка, що наступним призводить до повної їх загибелі.

Призначається даний препарат при різних видах мікозів. Основною перевагою даного препарату є можливість тривалого використання без заподіяння шкоди своєму організму. Це пов’язано з тим, що кетоконазол проникаючи в глибокі шари уражених ділянок не надходить у кровотік. При цьому після його використання відразу ж нейтралізуються гострі ознаки захворювання. Практично не має протипоказань до застосування.

 • Тербинафин. Відноситься до антимикотическим препаратів групи аліламінів широкого спектра дії. Активний відносно дерматофітів, дріжджоподібних грибів роду Кандида, деяких диморфних грибів, а також цвілевих. Під впливом активних препаратів на ранніх стадіях біосинтезу стеринів у клітині грибка блокується цей процес. В результаті цього відбувається брак ергостеролу і внутрішньоклітинного накопичення сквалену. Так відбувається загибель патогенних мікроорганізмів в уражених ділянках шкіри. Характеризується особливістю створювати концентрації діючих речовин препарату в структурі шкіри і нігтів, забезпечуючи тим самим пролонговану фунгіцидну дію.

Протигрибкові мазі для ніг

Протигрибковий крем для ніг, як альтернатива мазі

Ще одним антимикотическим видом препаратів місцевого впливу є крему. На фармакологічному ранці представлений великий асортимент даної групи товарів. Деякі виробники випускають одну групу протигрибкових препаратів різної лікарській формі. Тому найчастіше в аптечних супермаркетах можна зустріти один препарат у вигляді мазі і крему, а що вже брати конкретно повинен порадити лікар.

Рекомендуємо почитати: Крем від грибка на ногах

Найбільшою популярністю користуються наступні препарати:

 • Фунготербин. Активним компонентом виступає тербінафін гідрохлорид, під впливом якого відбувається порушення процесів біосинтезу в структурі патогенних грибків, що призводить до повної їх нейтралізації.Протигрибкові мазі для ніг
 • Канеспор. У складі препарату знаходяться бифоназол і сечовина. Здатність препарату швидко і глибоко проникати в ороговілі ділянки ураженої шкіри, а також змінену структуру заражених нігтьових пластин, забезпечує ефективний терапевтичний ефект. Бережливе ставлення до здорової шкірі передбачає обробку даними кремом не тільки уражених ділянок, але і здоровою області навколо них.Протигрибкові мазі для ніг
 • Ламизил. Заснований на тербинифине, який вибірково діє на патогенні грибки, як на шкірних покривах, так і на нігтях. Крім діючого компонента, що володіє широким спектром дії крем Ламізил містяться додаткові допоміжні складові. Під їх впливом поліпшується здатність проникати лікарських засобів у всі шари уражених ділянок, а також утворюється кремова структура препарату.Протигрибкові мазі для ніг

Має фунгіцидну та фунгинистическим впливом на організм. Крем швидко ліквідує яскраву симптоматику захворювання, усуваючи не тільки дискомфортні відчуття, але і візуально покращуючи стан уражені ділянки ніг.

Варто відзначити, що всі препарати місцевого застосування, до яких також відносяться креми і мазі, мають ряд протипоказань і можуть викликати різні побічні явища в результаті їх застосування. Тому з метою результативного лікування рекомендується не опускати самолікування, а при прояві перших ознак мікозу на стопах негайно звертатися за висококваліфікованою медичною допомогою.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Карина

  Ось дивишся на різноманітність сучасних ліків і не знаєш, що ж з цього вибрати. Адже кожен хвалить своє засіб.

 2. Ліза

  Я особисто користуюся ванночками, але що то мені вони не особливо допомагають. Буду пробувати мазь.

 3. Сергій

  Користуюся ламизилом, мені подобатися. Хороший засіб.

 4. Катя

  Сама ще не пробувала, але подруга порадила спробувати Канеспор. Каже, що пробувала його і їй сподобалося це засіб.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *