_

Психосоматика врослий ніготь

Психосоматика врослий ніготь

Більшість людей, стикаючись з такою серйозною патологією врослий ніготь, воліють звертатися до фахівців, які зможуть призначити ефективне і адекватне лікування. Однак, є і такі, хто воліє самостійно використовувати різноманітні лікарські препарати і засоби народної медицини для усунення даної проблеми. Справедливості заради, треба сказати, що найчастіше при своєчасному виявленні вростання нігтьової пластини запобігти подальший розвиток хвороби можна дуже швидко, але якщо ситуація набула запущену форму для лікування патології може знадобитися не один рік.

Ось тільки останнім часом все частіше виникають ситуації, коли ні спеціальні лікарські препарати, ні перевірені століттями народні методи впродовж тривалого часу не дають бажаного результату. Пацієнти безуспішно використовують один метод за іншим, поступово втрачаючи надію позбутися від недуги. У цьому випадку необхідно задуматися про виявлення можливих причин вростання нігтя, які як це не дивно звучить, можуть носити психологічний характер. Позбутися від проблеми в такій ситуації можна за допомогою науки під назвою психосоматика.

Психосоматика врослий ніготь

Необхідно знати: Ознаки врослого нігтя на нозі

Що таке психосоматика?

Для тих, хто не в курсі, необхідно пояснити, що психосоматика – це офіційна область медицини, яка займається вивченням психологічного здоров’я людського тіла. Всупереч думці скептиків психосоматика допомагає ефективно лікувати багато захворювань тіла за допомогою спеціальної психотерапії, яка приходить на допомогу тоді, коли традиційні способи лікування не змогли дати потрібний результат. Науково доведено, що внутрішні душевні процеси можуть спровокувати появу самих різних хвороб і врослий ніготь не є винятком. Для того щоб позбутися від проблеми в цьому випадку необхідно насамперед лягти душу, а лише потім тіло.

Психосоматика врослий ніготь

Сьогодні медики вже довели, що 85 відсотків усіх хвороб мають психологічні причини, цілком ймовірно, що решта 15 відсотків так само так чи інакше мають зв’язок з психікою, просто вона поки не виявлено. Почуття та емоції є головними причинами хвороб, а всілякі інфекції та фізичні фактори – це вторинні явища, які відіграють роль своєрідного пускового механізму. Багато фахівців, що займаються вивченням психосоматики твердо переконані, що для того щоб позбутися від хвороби людині достатньо змінити свій психологічний настрій.

Необхідно знати: Операція з врослому нігті

Поява врослого нігтя з точки зору психосоматики

Цілком очікувано, в даний час в психосоматику не існує єдиного трактування появи врослого нігтів. Більшість психологів сходяться на думці, що дана патологія пов’язана з тим, що людина не здатна відпустити своє минуле, він живе ним, ігноруючи сьогодення і майбутнє. Відсталі переконання, старі прихильності – все це не дає відпустити своє минуле, що само по собі провокує виникнення безлічі проблем у дні сьогоднішньому. В цій ситуації для того щоб позбутися від врослого нігтя необхідно вдатися до допомоги професійного психолога.

Психосоматика врослий ніготь

Максимальна єдність душі і тіла дозволить не тільки розібратися у собі, але і підібрати найбільш ефективний спосіб лікування врослого нігтя. Для того щоб зрозуміти як можна швидко і з найменшими втратами позбутися регулярно врастающей в шкіру нігтьової пластини достатньо:

– розібратися з першопричинами виникнення захворювання;

– очиститися від негативних емоцій і дріб’язкових образ на своїх близьких;

– провести глобальну чистку свого організму від токсинів;

– постаратися кардинально змінити своє життя, переглянувши свої плани і принципи;

– усвідомити реальність сьогодення і з позитивним настроєм дивитися в майбутнє.

Психосоматика врослий ніготь

Необхідно знати: Лікування мікозу стоп

Для повного позбавлення від проблеми хворий повинен повністю довіряти своєму лікарю і мати бажання на зцілення. Також людям, які страждають від проблем з нігтями, психосоматика рекомендує позбутися від маніакального прагнення до досконалості в дрібницях і перестати розраховувати на чиюсь допомогу і підтримку, адже якщо рідні зраджують і не виправдовують наших сподівань, ми цілком очікувано засмучуємося і відчуваємо сильний стрес, який викликає ще більш негативні наслідки.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Валентина

  Згодна з тим, що головне-це внутрішній спокій та настрій. Від цього дуже багато залежить.

 2. Дмитрий

  Багато вчених вже приходять до таких висновків. Головне – це не відчувати внутрішні потрясіння, менше нервів, впевнений внутрішній настрій. Хоча в сучасному світі це не завжди виходить.

 3. Аня

  Як то не вірю я у все це. Довіряю тільки сучасній медицині.

  1. Д

   Удачі )) Вона вам потрібна ))

 4. Андрій

  Сила думки, практично безмежна – і це вже давно доведений факт. Віра в свої сили, правильний уявний настрій, внутрішній спокій – все це має величезне значення у стані здоров’я людини. Природно в сучасному світі буває дуже важко дотримуватися внутрішній спокій та уникати стресів. Однак для цього потрібно час від часу, так би мовити, тренувати своє самовладання, давати внутрішні установки. Головне – це віра в себе!

  1. Ольга

   Абсолютно з Вами згодна, Андрій. Психосоматика – це ціла наука, яку варто вивчати і розуміти.

 5. Руслан

  Це все звичайно дуже цікаво. Але щось таке не дуже віриться.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *