_

Свічки Тержинан. Інструкція по застосуванню, ціна та аналоги даного засобу

На сьогоднішній день, інфекційні захворювання, а також хвороби, викликані погіршенням мікрофлори організму, виявляються дуже часто. Зважаючи на це, кожен рік, розробники фармацевтичних компаній досліджують і випускають на ринок нові позиції лікарських засобів. Найбільший акцент при розробці робиться не тільки на ефективність, але й на відсутність побічних ефектів. Чималий акцент ставиться і на меншу кількість протипоказань.

На жаль, не кожен препарат має всі необхідні функції, щоб надати якісну допомогу при виникненні тих, чи інших, грибкових захворювань. Як правило, поєднуватися мають наступні властивості:

– антибактеріальні;

– протигрибкові;

– бактерицидні.

На щастя «Тержинан» свічки – новий препарат, що усуває грибкові захворювання, що поєднує в собі всі перераховані вище функції.

Свічки Тержинан. Інструкція по застосуванню, ціна та аналоги даного засобу

Рекомендуємо почитати: Протигрибкові мазі для ніг

Про препараті

Лікарський засіб являє собою сукупність антибактеріальних, бактерицидних і протигрибкових властивостей, спрямованих на якнайшвидше усунення і профілактику грибкових захворювань.

Ключову роль у лікуванні захворювання відіграє Тернидазол – основний компонент препарату «Тержинан». Він має трихомонацидным ефектом. Крім цього надає згубну дію на анаеробні мікроорганізми. Також у його функції входить:

 • Аминогликозидное антибіотичну дію
 • Знищення гноєтворних бактерій
 • Знищення грибків «Candida»
 • Протизапальну дію

Свічки «Тержинан» є одним з кращих лікарських засобів, на сьогоднішній день. Тим не менш, прийом їх можливий лише після консультації з лікарем.

Показання

Свічки «Тержинан» надають ефективну допомогу в наступних випадках:

 • Бактеріальний вагініт (викликаний піогенною флорою)
 • Трихомонадний вагініт
 • Кандидоз
 • Змішані інфекції (трихомонади, аеробні мікроорганізми, дріжджоподібні гриби

Препарат «Тержинан» може використовуватися як для лікування, так і профілактики:

 • Діатермокоагуляція шийки матки
 • При установці протизаплідних спіралей (щоб грибки не скупчувалися чужорідне тіло)
 • Перед абортом
 • Пологи
 • Лікування в гінекологічному відділенні
 • При дослідженнях

Всі перераховані вище випадки передбачають взаємодія зі сторонніми предметами – штучними матеріалами, медичними інструментами, рукавичками і т. п. Вони, в свою чергу, можуть служити переносником інфекції. Щоб не допустити проникнення шкідливих мікроорганізмів, які приймають препарат, здатний захистити жіночу мікрофлору.

Свічки Тержинан. Інструкція по застосуванню, ціна та аналоги даного засобу

Ефективність препарату

Щоб краще зрозуміти, чи варто використовувати «Тержинан», або вдатися до іншого препарату, необхідно ознайомитися з відгуками людей, що вже випробували даний лікарський засіб. Як правило, всі вони мають позитивний характер.

Багато пацієнтів стверджують, що «Тержинан» визволив їх від молочниці швидко і без наслідків. Після першого ж введення був відчутний бажаний ефект. Проте багато хто в цей момент роблять грубу помилку – припиняють лікування, посилаючись на поліпшення самопочуття. Варто пам’ятати, що курс прийому препарату повинен проходитися до кінця, без відстрочок і переривань.

Є й ті, хто відгукуються про препарат «Тержинан» негативно. Таких випадків мало, і вони виникають через недотримання рекомендацій. Варто пам’ятати, що лікування молочниці, як і інших інфекційних захворювань, проходить в сукупності з дієтою, і відмовою від шкідливих звичок. Також варто пам’ятати, що лікування повинно здійснюватися не тільки жінки, але і її партнером. В іншому випадку, не слід чекати від препарату належного ефекту.

Не виключена можливість виникнення побічних ефектів. Дане явище вкрай рідкісне, але в його випадку необхідно відразу ж припинити прийом препарату.

Нерідко «Тержинан» призначають під час вагітності. Варто врахувати, що молочниця в момент виношування представляє велику небезпеку не тільки для жінки, але і для плоду. У разі виникнення перших симптомів кандидозу необхідно відразу ж звернутися до лікаря. На жаль, не всі жінки можуть похвалитися позитивним ефектом препарату «Тержинан» при лікуванні під час вагітності.

З усього вищесказаного випливає, що «Тержинан» може ідеально підходити для лікування молочниці одним пацієнткам, так і виявитися абсолютно марним препаратом для інших. Це не вказує на недоліки лікарського засобу. Дане явище говорить про те, що організм кожної людини унікальний, і зважаючи на його особливостей неможливо підібрати універсальний препарат, здатний позбавляти від грибкового захворювання всіх однаково.

Свічки Тержинан. Інструкція по застосуванню, ціна та аналоги даного засобу

Рекомендуємо почитати: Масло стоп актив від грибка

Інструкція до препарату

Свічки Тержинан вводяться тим же способом, що і інші препарати даної форми. Перед сном необхідно змочити один супозиторій, після чого ввести його в піхву. Змочування відбувається протягом 30 секунд. При введенні необхідно перебувати в горизонтальному положенні. Якщо супозиторій вводиться в інший час доби, то після нього необхідно полежати 15-17 хвилин, щоб препарат рівномірно розійшовся по ділянці і не витік.


Курс лікування не перевищує 10 діб, але в деяких випадках він може бути більше. Наприклад, при мікозах лікарі призначають прийом препарату на строк, що становить 20 днів. При менструації немає потреби відміняти процедуру. Добова доза узгоджується з лікарем.

Склад і властивості препарату

«Тержинан» таблетки, є вагінальним препаратом. Тобто прийом відбувається тільки за допомогою введення в піхви. Не варто звертати увагу на зовнішній вигляд лікарського засобу, так як його часто плутають з таблетками для прийому всередину.

В одній таблетці (свічці) міститься:

 • Тернидазол
 • Неоміцин сульфат
 • Нистатин
 • Преднізолон

Крім основних компонентів, що грають ключову роль в лікуванні інфекційних грибкових захворювань, в препараті «Тержинан» містяться допоміжні речовини:

 • Лактоза
 • Віддушка
 • Лаурилсульфат натрію
 • Талык
 • Повідон
 • Стеарат магнію
 • Крохмаль кукурудзи
 • Діоксид кремнію (безводний)

Одна упаковка «Тержинан» містить від 6 до 10-і свічок-таблеток. Термін придатності препарату становить 3 роки. Зберігання можливе лише при кімнатній температурі.

Свічки Тержинан. Інструкція по застосуванню, ціна та аналоги даного засобу

Рекомендуємо почитати: Болять суглоби пальців рук: причини і лікування

Фармакологічна дія

«Тержинан» швидко і ефективно усуває грибкові захворювання. Компоненти препарату спрямовані на виконання певної функції:

 • Неоміцин сульфат ліквідує гноєтворні бактерії, характером своїх дій нагадуючи антибіотик.
 • Тернидазол надає трихомонацидный ефект, спрямовуючи свою дію на аеробні мікроорганізми
 • Ністатин виявляє свого роду «добиваючий» ефект, остаточно усуваючи кандиди
 • Преднізолон знімає запалення

У сукупності компоненти лікарського засобу «Тержинан» спрямовані не лише на усунення шкідливих мікроорганізмів, але і забезпечують збереження слизової оболонки піхви.

Особливості

«Тержинан» призначається лікарем для усунення кандидозу в період виношування плоду та лактації. Також препарат широко використовується при лікуванні пацієнтів підліткового віку (прийом лікарського засобу, в такому випадку, проходить під контролем кваліфікованого спеціаліста).

Слід врахувати, що частою причиною зараження є інтимна близькість з інфікованою людиною. Якщо це подружня пара, або люди, що перебувають у тривалих стосунках, то лікування необхідно для обох партнерів. В іншому випадку, результат не буде благополучним.

Свічки «Тержинан» відпускаються без рецепта, але про прийом необхідно проконсультуватися з лікарем. Доза та курс лікування також не повинна призначатися самостійно.

Ціна «Тержинана» становить від 80 до 200 грн, що робить лікарський засіб не тільки ефективним, але і бюджетним варіантом. Зберігати препарат необхідно в холодильнику, або в прохолодному місці, недоступному для сонячних променів.

Є й інші засоби, по дії на організм нагадують даний лікарський препарат.

Аналоги «Тержинана»

 • Неотризол
 • Мератин Комбі

Інструкція по застосуванню «Тержинана» свідчить, що препарат не чинить седативної дії, тому його спокійно призначають людям, чия сфера діяльності пов’язана з водіння транспорту.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Світлана

  Вже тривалий час борюся з грибком, тільки що не пробувала, нічого не допомагає, навіть до народних засобів вдавалася, але все без толку. Хотілося б почути думку реальних людей, які застосовували цей препарат, є тут такі?

 2. Каріна

  Мені свічки прописали під час вагітності, було складно знайти але, все ж таки я їх знайшла. Дійсно багато позитивних якостей. Навіть після пологів я їх використовувала, але тільки за призначенням лікарів. До речі у мене подруга з іншого міста теж застосовувала їх і був позитивний результат.

 3. Ірина

  Подруга користувалася свічками “Тержинан” і залишилася задоволена результатом. Мені хотілося б уточнити, а яка тривалість застосування свічок, якщо симптоми захворювання залишаються? Чи є сенс застосовувати аналог препарату в даному випадку?

 4. Марія

  Чи будуть ефективні свічки “Тержинан” при повторному курсі прийому. Пройшла курс лікування місяць тому і призначені лікарем знову.

 5. Людмила

  Під час вагітності мене турбував нестерпний свербіж і запалення. Лікар виписала свічки “Свічки тержинан”. На наступний день, після застосування, я відчула довгоочікуване полегшення, запалення зійшли і свербіж затих.

 6. Анастасія

  Використовувала свічки “Тержинан” під час вагітності, допомагали відмінно. Але через півроку ефект вже не такий сильний, що довелося повторно робити курс через два місяці. Замислювалася про купівлю аналогів, але вони дорожчі, на жаль. Тому в майбутньому все одно буду використовувати цей препарат.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *