_

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікуванняНаукові дослідження і досягнення в галузі медицини не стоять на місці. На зміну радикальних оперативних методів лікування багатьох недуг прийшли лікарські препарати перорального застосування, попросту кажучи – таблетки. Одним з таких захворювань є і оніхомікоз. Уражені грибковою інфекцією нігті видаляли хірургічним шляхом. З’явилися таблетки, спрямовані на лікування грибка нігтів, практично витіснили з терапевтичної методики оперативне втручання.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Радимо ознайомитися: Лікування грибка нігтів оцтом

Таблетки здатні успішно побороти недугу. Їх застосування лікарі-дерматологи призначають при необхідності системного лікування, коли засоби зовнішнього застосування (мазі, креми, гелі, спреї, емульсії, розчини, краплі) не ефективні. Це може бути обумовлено занедбаністю і важкою формою мікозу нігтів, а також великими масштабами локації. Лікування грибка на нігтях пальців ніг вимагає більш тривалого лікування.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Переваги таблеток при лікуванні грибка нігтів

Гідності медикаментозної терапії грибка нігтів в таблетованій формі:

 • Дієвість навіть при запущених стадіях мікозу;
 • Системне лікування грибка зсередини;
 • Згубну дію виявляється одночасно на декілька видів грибка;
 • Не допускається подальше поширення грибкової інфекції;
 • Тривалу дію.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Сьогодні на ваш вибір пропонується маса протигрибкових препаратів, але не варто їх призначати самостійно. Для ефективного лікування і економії часу потрібно точно знати, який природи грибок, вид його збудника. Для цього необхідно здати аналізи і консультація дерматолога. Самостійне рішення прийому ліків ви можете прийняти тільки в цілях профілактики.

Як будь-які інші таблетки, противомикозные таблетки також мають ряд протипоказань, випадки передозування і побічних ефектів.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Радимо ознайомитися: Види грибка на ногах

Які можуть бути протипоказання?

Прийом протигрибкових таблеток не показаний при:

 • Індивідуальній непереносимості будь-якого компонента, що входить до складу;
 • Вагітності та годуванні груддю;
 • Хворобах печінки і нирок (так як мають деяку токсичність);
 • Віком до 3 років.

Серед побічних ефектів допустимі явища:

 • Рецидив захворювань органів шлунково-кишкового тракту;
 • Реакції алергічного характеру;
 • Загострення хвороб нервової системи.

Види та описи препаратів

Таблетки від грибка нігтів можна класифікувати в залежності від основного компонента – активного речовини:

 • Кетоконазол: микозорал, нізорал, фунгавис та ін;
 • Флуконазол: дифлюкан, фуцис, мікомакс, дифлазон, мікосист, нофунг, микофлюкан, флюкостат, форкан та ін;
 • Гризеофульвін: гризеофульвін;
 • Ітраконазол: итрамикол; орунгал, итразол, румикоз, кандитрал, ирунин та ін;
 • Тербінафін: бинофин, тербизил, ламикан, тербик, фунготербин, тербизин, экзифин, атифин, онихон, ламізил і ін

Кетоконазол. Це найбільш старий препарат у застосуванні в України. Аналіз статистичних даних повторного виникнення грибка або його рецидивів показав, що після лікування даним препаратом загострення з’являлися частіше, ніж при лікуванні іншими засобами. В той же час все одно відсоток ізлечіванія оніхомікозу кетоконазолом великий. Кетоконазол впливає фунгіцидно і фунгистатически на збудника грибка, змінює ліпідну структуру мембрани. Методика застосування кетоконазолсодержащих таблеток: людям з масою тіла від 30 кг приймати 200-400 мг один раз на добу. Дітям, які важать до 30 кг – 4-8 мг на кілограм ваги на добу. Тривалість терапії контролюється в поточному порядку.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Флуконазол. Є селективним інгібітором освіти эргостеролов в грибковій клітині. Методика застосування і дозування: 50-400 мг один раз на добу – для дорослих; 3-12 мг на кілограм ваги – для дітей від 1 року до 12 років. Тривалість лікування залежить від клінічного ефекту.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Гризеофульвін. Відноситься до протигрибкових антибіотиків, чинить фунгістатичну дію на мікоз. Дорослим до 50 кг маси тіла призначають 625 мг в добу під час їжі. За кожні наступні 10 кг маси тіла дозування збільшується на 125 мг. Максимальна доза протягом доби – 8 таблеток (1г). Дітям і підліткам приймати препарат у розрахунку 16 мг на кілограм маси тіла. Перший місяць лікування щоденне, другий місяць – через день, наступні місяці – 2 рази в тиждень. Загальна тривалість лікування близько 8 місяців.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Ітраконазол. Відноситься до штучно синтезованим лікарських препаратів. Є одним з найбільш ефективних засобів боротьби з грибковим захворюванням нігтів. Запобігає біосинтез ергостеролу, пригнічує розвиток патогенів, у тому числі дерматофітів. Спосіб застосування: одну таблетку один раз на добу до їди. Тривалість – не менше 12 тижнів.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Тербінафін. Поширений представник терапії при грибкових ураженнях нігтів. Пригнічує фермент скваленэпоксидазу в мембрані клітини гриба, з-за чого накопичується сквален і клітина руйнується дерматофита. Перорально приймати 250 мг на добу (2 таблетки) один або два рази на добу. Дітям приймати залежно від маси тіла: до 20 кг – 62,5 мг на добу; 20-40 кг – 125 мг на добу; більше 40 кг – доза, як у дорослих – 250 мг на добу. Тривалість терапії при ураженні нігтів – 6 тижнів – 4 місяці та більше.

Таблетки від грибка нігтів. Дешеві засоби для лікування

Радимо ознайомитися: Йодинол від грибка нігтів

Серед зазначених вище препаратів найменшу кількість специфічних протипоказань (крім загальних) у тербінафіну, найбільше – у гризеофульвіну. Уважно звертайте на це увагу.

Вартість

Цінова політика лікарських засобів дуже різниться. Це залежить від бренду, розташування аптеки, виробника. Заощадити можливо, замовляючи препарат по інтернету, вам його тоді або доставлять, або ви заберете його самостійно в аптеці. Необхідно звертати увагу на діючу речовину і серед достатку варіантів аналогів знайти найбільш вигідний. Таким чином, препарати групи кетоконазолу можна придбати за вартістю 40 грн. і вище залежно від виду дженерика. Таблетки групи флуконазолу знайдете від 20 грн. і вище; гризеофульвіну – від 35 грн.; ітраконазолу – від 280 грн., тербінафіну – від 100 грн.

Необхідно пам’ятати, що одні й ті ж препарати у різних людей можуть викликати різні реакції і мати відмінний терапевтичний ефект. Це зумовлено індивідуальними особливостями організму. Головна вимога прийому антигрибкових засобів – дотримання послідовності і систематичності. Не завадить запастися і терпінням, оскільки терапія може зайняти не один місяць. Не варто відмовлятися від лікування за появи ознак одужання – паразити мікозу дуже підступні і живучі, на їх знищення потрібно тривалий час, тому хвороба повернеться до вас знову.

Зазвичай таблетовану форму препаратів призначають спільно із засобами зовнішнього застосування. Це буде сприяти якнайшвидшій ліквідації проблеми.

Прості, але важливі правила

Допомагайте організму справитися з недугою, дотримуючись непорушні правила гігієни:

 • Обов’язкова дезінфекція взуття, шкарпеток, білизни, предметів особистої гігієни, санітарного вузла;
 • Після миття рук та ніг – витирайте їх насухо;
 • протягом 1-2 років після одужання – використовуйте антибактеріальний крем в профілактичних цілях, особливо після грибка нігтів на ногах;
 • Перед проведенням манікюру і педикюру обробляйте інструменти дезінфекторами;
 • Займайтеся зміцненням свого імунітету.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Коля

  Ну не знаю. Не шанувальник я всіх цих таблеток. Вважаю що краще використовувати природні засоби лікування.

  1. Тоня

   Але природні засоби не завжди можуть допомогти.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *