_

Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

Сучасна медицина володіє великим спектром різних фармакологічних препаратів, в тому числі і протигрибкових для успішного лікування мікозів ніг. Форма випуску у них різноманітна. Невід’ємною частиною системної терапії мікозу стоп є таблетки.

склад даних антибіотиків входять, як натуральні компоненти, так і синтетичні речовини, які мають нищівною силою по відношенню до грибка. В залежності від складу вони поділяються на групи, які відрізняються один від одного своїми властивостями розподілу в організмі, способами застосування, активністю дії при різній грибкової патології.Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

На тему: Лікування грибка нігтів йодом

Грибок стоп: основні ознаки захворювання

Мікоз стоп – це поширене грибкове захворювання. Від зараження цією недугою ніхто не застрахований. Хворіють люди всіх віків. Дитячий вік хвороба вражає рідко, але все-таки в педіатрії також є випадки діагностування мікозу стоп. Чоловіки страждають від цієї інфекції частіше ніж жінки.

Сприятливими умовами для розвитку грибка є підвищена вологість ніг, зниження захисних сил організму людини, не дотримання правил догляду за ногами. Основними симптомами грибкового захворювання є:

 • Наявність нестерпного свербежу
 • Поява специфічного неприємного запаху.
 • Прояв запального процесу, що веде за собою набряклість, больові відчуття, почервоніння шкірних покривів.
 • Відбувається лущення шкіри.
 • Зміна структури нігтьової пластини.

Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?Захворювання призводить до фізичного і психологічного дискомфорту, до візуальної непривабливості. Викликає у хворих на різні комплекси неповноцінності.

з Огляду на всі ці неприємності, таблетованій лікування грибка шкіри і нігтів має бути розпочато вчасно і проводитися в комплексі з іншими методами терапії. Протигрибкові ліки для внутрішнього застосування знищують грибки і патогенну флору, припиняють ріст бактерій, а також застосовуються з профілактичною метою. Проаналізувавши зібраний анамнез, і бачачи клінічні прояви захворювання, лікар грамотно і індивідуально підійде до призначення курсу лікування звернувся до нього пацієнта.

Таблетки від грибка стоп

Фармацевтична промисловість ніколи не стояла і не стоїть на місці, а створює все нові і ефективні антимикотические медикаменти, які успішно застосовуються при лікуванні мікозу стоп і нігтів ніг, а також шкірних поразок на руках. Завдяки діям активних компонентів вони здатні максимально короткий проміжок часу повністю знищити будь-який вид збудника захворювання.

Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

В медичній практиці найбільш поширеними вважаються препарати, які засновані на поєднанні протигрибкової речовини і топічного стероїду. Також невід’ємною частиною ефективних таблеток від мікозу стоп є в їх складі будь-яка форма тербінафіну. Пероральні препарати приймаються строго за схемою і в комплексі з використанням засобів локального призначення.

Найбільш дієвими і безпечними таблетками від грибка є препарати, вироблені на основі:

 • Тербінафіну.
 • Итраназола.
 • Флуканазола.
 • Тербінафіну.Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

На тему: Лікування грибка нігтів оцтом

В середньому тривалість курсу лікування з прийомом пероральних засобів варіюється від 2 тижнів до 2 місяців. Підбір таблеток здійснюється дерматологом з урахуванням ступеня тяжкості захворювання, загального стану здоров’я пацієнта та наявності протипоказань до їх прийому.

Вигляд таблеток, порядок їх прийому і тривалість лікування встановлюється виключно лікарем. Самостійно переривати лікування або змінювати дозування і схему прийому таблеток категорично забороняється.

Основні активні речовини в таблетках від грибка на ногах

Всі таблезированные препарати від грибкової інфекції умовно можна розділити на групи за хімічною структурою.

Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

Азоли. Це ітраконазол, кетоконазол, флуконазол. У медичній практиці більшою популярністю користується ітраконазол, який справляє свій вплив точно за призначенням, порушуючи процеси росту і розмноження патогенних грибків.

Азоли активні по відношенню головних збудників грибкової інфекції, серед яких варто виділити будь-які види дерматофітів і дріжджовий грибок Candida albicans.

Також характеризується максимальною результативністю, широким спектром дії, і запобіганням розвитку рецидиву. Вважається найбільш вдалим препаратом при лікуванні мікозу стоп.

Серед даної групи засобів варто виділити наступні таблетки, широко використовуються при лікуванні мікозу стоп:

 • Ороназол.
 • Румикоз.
 • Микозорал.
 • Нізорал.
 • Фунгавис.

Аллиламины. Це ще одна група діючих речовин в таблетках, які використовуються при лікуванні мікозу стоп. Під їх впливом руйнується цілісність мембрани клітини грибка на перших стадіях її розвитку.

Дані речовини мають подвійну дію фунгіцидної і фунгистатического характеру. Характеризуються наявністю широкого спектра дії, високою результативністю терапевтичного ефекту і мінімальною кількістю повторного розвитку грибкової інфекції.

Таблетки даної групи:

 • Тербінафін.
 • Брамизил.
 • Ламизин.
 • Тербизил.
 • Тербинокс.

Прийом даних таблеток здійснюється виключно вчасно прийому їжі і запиваются вони великою кількістю води.

Протигрибковий препарат Дифлюкан

Дифлюкан – це капсули для внутрішнього застосування. Відноситься до групи азолів. Основною активною речовиною є флуконазол.

Хороший ефект досягається при лікуванні захворювань, спричинених дріжджовими грибками, пліснявими мікроорганізмами, дерматофітами. Дифлюкан здатний швидко всмоктуватися і проникати в рідини і тканини організму. Згубно діє на клітинну структуру грибів. Виводиться нирками.

Для лікування грибкового захворювання нігтів рекомендується застосовувати по 150 мг один раз на тиждень вранці. Тривалість застосування даного засобу для кожного пацієнта індивідуально. Використовувати капсули треба до повного зникнення симптомів ураження нігтьової пластинки, по часу це від півроку до двох років.

При хронічному перебігу хвороби препарат призначається по 50мг один раз в день. Досліджуючи Флуконазол, було визначено, що найчастіше медикамент не викликає серйозних побічних дій. Не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам, а також людям з підвищеною непереносимістю одного або декількох складових лікарського засобу.

Випускається препарат у вигляді капсул по 50мг і по 100мг в упаковці по 7 капсул по 150 мг в упаковці по 1 капсулі.

Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

Брамизил: швидке і ефективне лікування мікозу стоп

Брамизил – це протигрибковий засіб, призначений для боротьби з інфекційними грибковими захворюваннями. Належить до групи аліламінів, основною діючою речовиною якого є тербінафін. Форма випуску препарату – желатинові капсули.

Є активним по відношенню до всіх видів грибів, патогенних для організму людини. Найбільша результативність спостерігається впливі на такі види збудників:

 • Червоний трихофітон.
 • Дріжджів-пліснявих.
 • Пітиріазису.
 • Міцеліальних форм роду Candida.

Застосовуючи це ліки пацієнт позбавляється від неприємних відчуттів. Лікування проводиться курсами. Тривалість курсу і дозування препарату залежить від розташування і величини інфікованої площі, виду збудника, що спричинив захворювання.

Таблетки від грибка на нігтях. Як вибрати найефективніші?

На тему: Недороге засіб від грибка на ногах

Напередодні лікування необхідно уважно вивчити інструкцію по застосуванню. Особливу увагу зверніть на таблиці, в яких розписані схеми лікування. Крім використання під час лікування грибкової патології ніг, Брамизил застосовується і при лікування грибкових уражень в інших сферах медицини.

Обережно треба застосовувати препарат особам з індивідуальною непереносимістю ліки, дітям до трьох років, людям, що страждають важкими захворюваннями серця, нирок, печінки.

Самолікування негативно позначається на здоров’ї, тому кожна людина перш ніж почати самостійно застосовувати те чи інше протигрибковий засіб, повинен проконсультуватися у лікаря.

Тільки фахівець зможе допомогти в правильному виборі таблеток при наявності життєстійкої грибкової інфекції, враховуючи величину і місце розташування ураженої ділянки, різновид збудника захворювання, і загальний стан здоров’я пацієнта.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *