_

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Різні хвороби, пов’язані з грибком, на жаль, на сьогоднішній день, присутні у повсякденному житті кожної людини. При проникненні спір хвороботворних бактерій в організм, відбувається ураження не тільки нігтьової пластини, але і всіх прилеглих ділянок шкірного покриву, слизових і інших внутрішніх органів. В цьому якраз і полягає небезпека грибка, лікування якого необхідно проводити, дотримуючись основні правила і рекомендації.

Щоб уникнути великої кількості проблем і не стільки приємних наслідків хвороби, слід пам’ятати про своєчасній діагностиці та профілактики. Не менш значуще і правильний підбір терапевтичного засобу, наприклад, такого, як Унисан.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Грибок шкіри і нігтів

Препарат випускається виробниками у формі крему. Придбати його можна в аптеках за доступною ціною – 150-100 грн. Цей засіб вже давно зарекомендувало себе, як один з найбільш доступних і надійних протигрибкових препаратів.

Протигрибковий засіб – Унисан має антисептичну дію. Крім того даний медикамент так само використовується для лікування тварин.

Показання до призначення та форма випуску

Унисан – мазь білого кольору, наділена характерним трохи специфічним запахом. Використовується вона для лікування інфекційних та грибкових уражень нігтів, шкіри та стоп.

На тему: Тербінафін від грибка нігтів

Особливості застосування

При лікуванні грибка крем наноситься на всі інфіковані ділянки нігтьових пластин і шкіри кілька разів на день. Невелику кількість мазі наноситься тонким шаром.

Перед тим як нанести препарату на нігтьові пластини, їх необхідно обробити: підрізати, очистити і підпиляти. Більш якісне і надійне очищення допустимо можливо тільки після распаривающей ванночки. Тривалість терапії грибкового ураження нігтів – від декількох до 4-х місяців. На тривалість лікування впливає – форма і стадія захворювання.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Побічну дію та протипоказання

Побічної дії виявлено не було.

Коли прийом препарату не рекомендовано:

 • при індивідуальній непереносимості будь-якої речовини, що входить до складу крему необхідно відразу ж припинити його застосування;
 • використання препарат не рекомендується при вагітності та в період годування груддю.

В аптеках Унисан крем можна придбати без рецепта дерматолога.

Вартість препарату від 150 до 100 грн.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Гідності медикаменту

Один з найбільш популярних і доступних протигрибкових препаратів на сьогоднішній день є Унисан крем. Даний лікарський засіб відноситься до категорії медикаментів зовнішнього використання, спрямоване на якісне і швидке лікування і найголовніше усунення прояви всіх патологій грибка.

Унисан мазь ціна якого цілком доступна призначається дерматологом, якій спочатку проводить діагностику, для визначення збудника інфекції і ступінь розвитку патології.

Препарат допомагає при різних видах грибка, має ряд переваг:

 • великий спектр дії медикаменту;
 • доступна ціна, що робить терапію не дорогий;
 • простота застосування;
 • препарат відрізняється високим ступенем ефективності.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

На відміну від інших лікарських засобів Унисан мазь, дає досить стійкий результат при лікуванні таких захворювань, як грибкове ураження нігтів, шкіри та стоп. Простота використання полягає в тому, що крем використовується кілька разів в день і швидко вбирається. Процедуру повторюють до повного одужання.

На тему: Чому болить плечовий суглоб лівої руки?

Корисні рекомендації для ефективної терапії

Відповідно до інструкції і думку пацієнтів прискорити настання позитивного ефекту можна, але тільки в тому разі, якщо курс лікування супроводжується дотриманням основних умов і правил.

Ефективність терапії може бути підвищена при виконанні наступних рекомендацій:

 1. При нанесенні крему необхідно дотримуватися гігієни. Це відноситься не тільки до інфікованого ділянці покриву шкіри або нігтів, але і до всього тіла. В цьому випадку тривалість лікування можна значно скоротити.
 2. Для збільшення ефективності терапії перед нанесенням складу слід добре очистити і висушити проблемну ділянку.
 3. Унисан мазь ціна, яка доступна для численних споживачів, не повинна потрапляти на слизові поверхні. Якщо все-таки це сталося, склад потрібно моментально змити теплою водою.
 4. Крем наноситься не тільки на інфіковану поверхню нігтя і шкіри, але і прилеглі здорові ділянки.
 5. Якщо уражена грибком відразу ж кілька нігтьових пластин, то лікувати їх слід одночасно, що допоможе уникнути поширення інфекції і можливих рецидивів.
 6. Предмети гардероба слід міняти щодня, особливо ті, які стикалися з проблемними ділянками.
 7. Якщо після декількох тижнів лікування не було відмічено поліпшення, то потрібно звернутися до лікаря за додатковим обстеженням і корекцією терапії.

У період лікування важливо дотримувати всі правила, зазначені в анотації до лікарського засобу, а також рекомендації фахівця. Тільки в цьому випадку процедури будуть дійсно ефективними.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Додаткові заходи

Для того щоб назавжди забути про таку проблему, як грибок нігтів і шкіри, необхідно не тільки дотримуватися інструкції, але і повністю змінити свій звичний спосіб життя. Щоб уникнути патології та не допустити поширення інфекції, необхідно знати, з яких саме причин з’являються хвороботворні бактерії на шкірі і нігтях.

Велика кількість людей купують дану патологію, з-за не дотримання елементарної гігієни, але це ще не все, так як лікарі часто стикаються з випадками, коли людина містить своє тіло в чистоті, але незважаючи на це стає жертвою грибка. І все це тому, що існує безліч факторів, здатних викликати захворювання.

Унисан крем, як раз і спрямований на боротьбу з збудниками грибкової інфекції шкірного покриву і нігтів.

Причини появи грибка

Середовищ головних факторів, здатних стати причиною розвитку даної патології, можна виділити наступні:

 • теплий і жаркий клімат в повсякденному житті людини;
 • висока вологість повітря;
 • порушення функцій ендокринної системи;
 • пошкодження епідермісу;
 • знижений імунітет.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Як видно з сказаного вище причин розвитку даної хвороби досить багато. Якщо повністю усунути деякі фактори, можна бути впевненим у тому, що Унисан допоможе позбутися від грибкової інфекції досить швидко, про що свідчать численні відгуки пацієнтів.

Для посилення дії даного медикаменту, дерматологи рекомендують доповнювати Унисан іншими народними засобами. Можна робити примочки, ванни і різні компреси.

Слід врахувати! Якщо ви виявили грибкову інфекцію, необхідно терміново звернутися за допомогою до лікаря і докладе всі сили, щоб від неї позбутися назавжди, так як потім це буде зробити набагато складніше.

На тему: Масло стоп актив від грибка

Профілактика

Для попередження розвитку хвороботворних бактерій, можна застосовувати не тільки дієвий засіб, Унисан, зарекомендувало себе як один з найбільш надійних протигрибкових препаратів після відвідання місць громадського користування, а також здійснювати інші, не менш надійні профілактичні процедури.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Слід дотримуватися таких правил:

 • систематична обробка ступень антисептиком;
 • після прийняття водних процедур, потрібно ретельно витерти ноги і руки, приділяючи особливу увагу ділянкам між пальців;
 • по можливості проводите масаж ступень і обробляйте їх пемзою, так як це досить ефективний засіб для видалення грубої відмерлих ділянку епідермісу;
 • в профілактичних цілях можна застосовувати спеціальні масла і аерозолі, відносяться до протигрибкової групі засобів;
 • слід використовувати склади, які запобігають надмірну пітливість ніг;
 • потрібно носити тільки чисту, зручну і сухе взуття.

Унисан мазь: ціна, інструкція із застосування, лікування грибка нігтів

Дотримання цих правил допоможе посилити дію такого препарату, як Унисан мазь. Крім того, це прекрасна можливість зберегти своє здоров’я.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Елена

  Добре допомагає при грибку, і недорогий. швидко вилікували грибок на нігті.

 2. Юрій Миколайович

  Унисан, звичайно ж, гарний і ефективний засіб від грибкового ураження нігтів, стопи і шкіри, але не слід забувати про те, що легше не допустити виникнення захворювання, ніж потім його лікувати. Думаю, що можна іноді застосовувати Унисан для попередження інфекції?

 3. Ліза

  На коробочці з препаратом написано, що він для ветеринарного застосування. І для людей має бути ефективно.

 4. Дмитрій

  Що я тільки не пробував, скільки грошей не витратив, але нічого не допомагало… Давало короткий ефект, але через час грибок знову повертався. Особливо не вірив, що унисан допоможе, але… чорт візьми він реально допоміг!!! Грибка і слід прохолов!!!

 5. Алевтина

  Син ходив на плавання, підчепив цю заразу в душі. Лікували маззю Унисан. Ціна доступна і ефект порадував. Через два тижні від грибка повністю позбулися.

 6. Павел

  Я пробував, але щось вона мені не допомагає.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *