_

Види операцій при онихокриптозе

Види операцій при онихокриптозе

Врослий ніготь – це вкрай неприємне захворювання, при якому краю нігтьової пластини вростають в околоногтевой валик. В залежності від стадії та форми перебігу хвороби вона може супроводжуватися сильними болями, запальними процесами, інфікуванням і нагноєнням.

В даний час медицині відомо величезна кількість самих різних способів лікування даної патології, проте, її основною проблемою є той факт, що хвороба постійно рецидивує і позбутися її раз і назавжди дуже складно. І навіть якщо хворий погодився на хірургічне втручання, немає ніяких гарантій, що отрастающая нігтьова пластина знову не спровокує хвороба.

Види операцій при онихокриптозе

Необхідно знати: Лікування грибка нігтів оцтом

Найбільш часто спостерігається вростання нігтя на великому пальці ніг, набагато рідше ця патологія зустрічається на руках. При виявленні перших ознак хвороби необхідно негайно звернутися до дерматолога або хірурга. Крім того, у багатьох приватних клініках сьогодні можна знайти вузького фахівця – лікаря-подолог, який займається виключно лікуванням захворювань стоп. Не варто зволікати і чекати, що усунеться проблема сама собою – такий підхід до власного здоров’я загрожує утворенням гнійних запальних процесів і виникненню куди більш страшних і серйозних ускладнень.

Види операцій при онихокриптозе

Для того щоб виявити врослий ніготь досвідченому лікареві достатньо провести повний клінічний огляд. Крім того, нерідко при виникненні цієї патології доктор призначає проведення наступних аналізів:

– загальний клінічний аналіз сечі крові. Паркан цих аналізів є обов’язковим етапом підготовки до хірургічного втручання та оперативного видалення врослого нігтя;

– в тому випадку, якщо має місце інфікування врослої нігтьової пластини хворому можуть бути призначені додаткові бактеріологічні дослідження гною. Провести дослідження хвороботворних мікробів, що викликають нагноєння, а також виявити їх сприйнятливість до тих чи інших антибіотиків можна виключно в лабораторних умовах.

– проведення рентгенографії стопи. Як правило, рентгенографія призначається тільки в тому випадку, якщо має місце важкий ступінь запалення, яке могло торкнутися кістку.

Необхідно знати: Таблетки від грибка на ногах

В яких випадках проводиться хірургічне видалення врослого нігтя?

Лікар призначає проведення хірургічної операції з видалення врослого нігтя, тільки в тому випадку, якщо:

– консервативне лікування не дало бажаних результатів;

– хвороба знаходиться в запущеній стадії, при якій лікування консервативними способами вже не здатне впоратися з проблемою.

Операції при онихокриптозе виконуються в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. В середньому операція незалежно від її особливостей не займає більше однієї години, по її завершенню лікар накладає шви і пов’язку, після чого пацієнт може спокійно йти додому і займатися звичними для нього справами.

Види хірургічного втручання

Види операцій при онихокриптозе

Необхідно знати: Як проявляються хвороби шкіри на руках?

Сьогодні існує кілька основних видів оперативного втручання при врослому нігті:

з допомогою скальпеля. Цей спосіб проведення операцій має цілий ряд недоліків, серед яких можна відзначити велику крововтрату, болючість, ризик занесення інфекції і бактерій в рану;

з допомогою лазера. В цьому випадку грає роль скальпеля лазерний промінь високої інтенсивності, при цьому ризик інфікування і можливого зараження зводиться до нуля. Видалення врослого нігтя за допомогою лазера є ефективним способом запобігти можливий рецидив хвороби – повторно нігтьова пластина після такої операції вростає лише у одного пацієнта з ста;

Види операцій при онихокриптозе

за допомогою радіохвильової хірургії, яка передбачає використання радіохвиль високої частоти.

найпростішим варіантом операції при онихокриптозе є видалення врослого фрагмента нігтьової пластини. Однак більш досконалої та популярною серед медиків методикою є видалення нігтьової пластини разом з паросткової зони нігтя. У цьому випадку ніготь перестає зростати, що саме по собі виключає можливість вростання. Якщо ніготь сильно вражений і деформований, лікар може видалити його повністю, при цьому нігтьове ложе закривається шкірою. Більше на цьому місці ніготь рости ніколи не буде.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Аліна

  Подруга робила лазерну операцію. Каже хороший метод, задоволена.

 2. Микола

  Про застосування лазера чув тільки хороше. Кажуть дійсно допомагає.

 3. Павел

  Другу робили радіохвильової операцію. Ніготь видаляли весь.

 4. Анюта

  Теж чула хороші відгуки про лазерний метод операції. Але потрібно ще й хорошу клініку вибирати.

 5. Галя

  Все таки операція на даний момент – це самий надійний спосіб позбутися від врослого нігтя назавжди.

 6. Сара

  Всіляко намагалася позбутися від цієї проблеми самостійно, але щось не виходить. Проходить якийсь час і ніготь знову дає про себе знати. Схоже, що без операції не обійтися вийти.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *