_

Врослий ніготь фото до і після операції

Врослий ніготь фото до і після операції

Онихокриптоз – це офіційна назва патології, при якій нігтьова пластина вростає околоногтевой валик фаланги пальця. В народі ця патологія одержала назву «врослого нігтя». Примітно, що найчастіше подібна проблема виникає на великому пальці ніг.

Більшість людей, вважають за краще використовувати для лікування врослого нігтя народні засоби, однак, як правило, самолікування призводить до того, що хвороба переходить в запущену стадію, при якій позбутися від проблеми можна лише хірургічним шляхом.

Мало хто знає, що перша операція з видалення, нігтьової пластини врослої в область околоногтевых тканин було проведено близько ста років тому. Сьогодні ж медицині відомо близько сімдесяти методик проведення цієї досить складної процедури. Ось тільки часто навіть хірургічне втручання не здатне гарантувати повного одужання. Справа в тому, що внаслідок операції нігтьова пластина набуває яскраво виражену кривизну, з-за чого відбувається вростання знову.

Врослий ніготь фото до і після операції

Необхідно знати: Грибок нігтів у дітей

Фото

Врослий ніготь фото до і після операції

Врослий ніготь фото до і після операції

Врослий ніготь фото до і після операції


 

Врослий ніготь фото до і після операції Врослий ніготь фото до і після операціїВрослий ніготь фото до і після операції Врослий ніготь фото до і після операції

Врослий ніготь фото до і після операції

Необхідно знати: Смердять ноги – що робити?

Показання до хірургічного втручання

Лікування, в тому числі хірургічне втручання, має призначатися фахівцем, в залежності від стадії перебігу хвороби і тяжкості захворювання. Як правило, якщо патологія ще не запущено і не викликає серйозного дискомфорту, то лікар призначає щадні способи корекції та профілактики.

У числі таких методів можуть використовуватися натуральні компреси народної медицини, так само фахівець може призначити накладення спеціальних коригувальних скоб. Однак, в тому випадку, якщо захворювання набуло запущену стадію, то єдиним способом позбутися від проблеми є хірургічне втручання.

Проведення хірургічної операції найчастіше призначається якщо:

– лікування з допомогою безопераційних методів не дало результатів;

– патологія починає прогресувати і доставляє все більше проблем;

– хворий відчуває сильні больові відчуття.

Важливо пам’ятати, що в будь-якому випадку, при виявленні вростання нігтьової пластини бездіяльність може привести до самих негативних наслідків, найстрашнішим з яких є ампутація хворого пальця.

Врослий ніготь фото до і після операції

Підготовка до операції

Для початку пацієнтам необхідно відвідати лікаря – подолог, який проведе огляд і бесіду з метою:

– виявлення причин виникнення вростання;

– тривалість хвороби;

– наявності негативних факторів, які прямо або опосередковано могли призвести до виникнення недуги;

– виявлення можливих протипоказань і захворювань, які роблять неможливим проведення операції – порушення згортання крові, цукровий діабет і т. д.;

– алергічні реакції організму на використання тих чи інших лікарських препаратів.

Врослий ніготь фото до і після операції

Так лікар може на якийсь час відкласти проведення операції, якщо є сильне запалення в уражених тканинах. У цій ситуації, фахівець призначає додаткове лікування, яке передбачає прийом антибіотиків та використання спеціальних антибактеріальних засобів.

Крім того, перед оперативними втручаннями хворим доведеться здати аналіз крові, і якщо необхідно пройти обстеження у вузьких фахівців.

Необхідно знати: Чому болять ступні?

Способи проведення операції з видалення врослого нігтя

Врослий ніготь фото до і після операції

Як вже говорилося вище, в наші дні хірурги використовують величезну кількість варіантів операцій з видалення врослого нігтя. Найбільш ефективними, а тому найчастіше використовуваними є:

– Фенолизация ураженої нігтьової пластини;

– Селективна резекція матричної області;

– Видалення цілої нігтьової пластини;

– Клиновидне висічення нігтьової пластини.

Врослий ніготь фото до і після операції

Кожен спосіб оперативного втручання володіє своїми особливостями і нюансами, вибір тієї чи іншої техніки може залежати від ступеня занедбаності хвороби та її тяжкості.

Врослий ніготь фото до і після операції

Для запобігання можливого рецидиву хвороби та з метою профілактики цього вкрай неприємного недуги фахівці рекомендують вкрай обачно підбирати взуття і проводити педикюр виключно в спеціалізованих косметологічних салонах. У тому випадку, якщо догляд за нігтями здійснюється самостійно, ні в якому разі не можна занадто сильно обрізати краю нігтьових пластин, а при виникненні перших симптомів обрізання негайно звернутися до фахівця. Дотримуючись всіх цих нехитрих правил, ви зможете захистити себе від можливих проблем з врослим нігтем і уникнути операції.

Оцініть статтю: 1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що немає оцінок)
Loading...
СХОЖІ ЗАПИСИ

 1. Вероника

  Дуже нехороше захворювання. Єдиний вірний спосіб позбутися – операція.

 2. Яна

  Краще звичайно до такого не доводити. Потрібно постійно контролювати стан нігтів.

 3. Артем

  Знайомий зробив операцію і більше його це не турбує.

 4. Стас

  Все зволікав і зволікав з операцією, але мабуть без неї не обійтися. Та як зрозумів, що все інше дає лише тимчасовий результат.

 5. Алианна

  Зараз є чудовий спосіб лікування виріс нігтя без болю і операції.Потрібно просто звернутися до подолога і забудете про цю проблему назавжди.На жаль після хірурга проблема повертається (((тому що хірурги видаляють наслідок,а причина залишається.Подологи ж викорінюють саме причину захворювання.

 6. Саша

  На операцію звичайно важко зважитися, але якщо подумати, що більше не доведеться мучитися з цією проблемою, то розумію, що це напевно найкращий варіант на сьогоднішній день. Взагалі чув багато хорошого про лазерний метод.

Напишіть Вашу думку або задайте питання

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *